טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דקאר 2017: לואב חוגג, המתח במשאיות לשיא


   11-01-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסטייג' השמיני הביא לנו איתו יופי של חגיגת נהיגה, למרות שקוצר בגלל תנאי מזג האוויר הלא הגיוניים

אין ספק שהגשם היה נושא השיחה המרכזי בראלי דקאר 2017 בימים האחרונים, עד ההגעה לסטייג' השמיני, ששונה כזכור, בעקבות ההצפות והשטפונות שלא איפשרו מעבר במספר מקומות. כזכור, השלב קוצר, אבל זה לא ממש עזר לרוכבים, שקרעו את עצמם על מנת להגיע לקו הסיום של היום הזה, שכלל 174 ק"מ, לאחר מכן 176 ק"מ של קטע קישור, ועוד 73 ק"מ שגמעו לאורך הדרך.

בגזרת המכוניות, סבסטיאן לואב מוליך על סטפן פטרהאנסל בהפרש של דקה ו-38 שניות (20:10:05), כשאחריהם, במרחק של 17 דקות. נאני רומא במקום הרביעי ומיקו הירבונן, סוגר את החמישיה שהוא במרחק של 53 דקות מהמוליך.

הצרפתי הצליח לעשות מהפך מרשים מאוד במהלך היום המבלבל הזה. הוא הגיע חד, עקף בשלוש דקות את עמיתו והתייצב במקום הראשון בטבלה, כשגם סיריל דספרס יכול לצאת מרוצה מהיום הזה, לאחר ששמר על המקום האחרון בפודיום.

"כרגע המאבק נראה ביני לבין סטפן, אבל נוכל לדעת את זה בשלבים המאוחרים יותר, כשנגיע לקראת הסיום. הסטייג'ים קשים מאוד, וכל דבר יכול לקרות, אז נראה בהמשך", אמר לואב, שהיה מן הסתם מרוצה מאוד.

חואן בארדה רשם את הניצחון השני שלו בנסיעה יוצאת מן הכלל ואיכותית, שהוא מוליך את קטגוריית האופנועים וזה פשוט נתון מדהים, בעיקר לאור הפתיחה המגומגמת שלו בתחילת הראלי. סם סנדרלנד, עדיין מוליך כשהוא במרחק של ארבע דקות בלבד.

במשאיות ואן מרטין דן ברינק ואדוארד ניקולייב העיפו מהפסגה את ז'ראר דה רוי, והבנה מצד כולם שאיירט מארדיב, אלוף 2015, לא יצליח להתחרות על הבכורה. סוטניקוב מוליך עם 17:52:25 שעות, ואדוארד ניקולייב במרחק של 1:45 דקות אחריו, וז'ראר דה רוי 02:20 דקות אחריו.


Stage 8 Summary - Car/Bike - (Uyuni / Salta... by Dakarתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:32-24.