טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דקאר 2017: חוזרים לדרך, נשארים עם אותם המובילים


   13-01-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האכזבה הרבה שליוותה את המתחרים בעקבות ביטול השלב הקודם, התחלפה באופטימיות לקראת המשך הדרך

בגדול, כולם ידעו שמזג האוויר הסוער הולך לשחק תפקיד בראלי דקאר הקרוב, אך אף אחד לא באמת רצה להאמין. בסופו של דבר, אחרי הצפות בלתי נגמרות וגשמים מטורפים, הוחלט לדחות את הסטייג' התשיעי, ולעבור ישר לראלי העשירי. אחרי ששלב אחד בוטל בגלל תנאי מזג האוויר, שמחו המתמודדים בראלי דקאר להתעורר ליום נהדר, עם מזג אויר שאיפשר להם סוף סוף לנהוג. הסטייג' שבין צ'ילסיטו לסאן חואן, יצא לדרך, כשלמנווטים היתה חשיבות מאוד גדולה על מנת שלא לאבד נקודות.

זה היה נראה כאילו סבסטיאן לואב מתחיל לחגוג לקראת השלב הרביעי של ראלי דקאר השנה, כשסיים עם הזמן המהיר ביותר, אך ההגעה של סטפן פטרהאנסל טרפה לו את הקלפים. פטרהאנסל סיים במקום השלישי את היום, אך איבד זמן על מנת לסייע לאופנוען פצוע, סיימון מארסיץ'. בעקבות כך, הוענק לו חלק מהזמן שלו בחזרה, והוא חזר להוביל.

כעת הוא נמצא מרחק של שבע דקות וחצי מול לואב, ויש לו סיכוי לא רע להתחיל ולהקים ראש חיץ ולהתרחק משמעותית משאר הרוכבים. במקום השלישי אפשר היה למצוא את סיריל דספרדס ובמקום הרביעי את נאני רומא. אגב, ההפרש בין פטרהאנסל ולואב עוד נזיל לחלוטין, כיוון שמדובר על הפרש של חמש דקות וחמישים שניות.

בגזרת האופנועים, סם סנדרלנד מחזיק ביתרון, שהפך להיות גדול יותר בעקבות פרישתו של קוינטניה. למרות שהוא לא ניצח את התחרות, הוא עדיין מחזיק בפער גדול מאוד משאר המתחרים, וגם מחבריו לצוות. סחיטה מוגזמת מדי של הכלי הסתיימה עם ראש מנוע שקרס, ואיתו גם התקווה לסיים את הראלי הזה עד לסיומו.
סנדרלנד מוליך כעת אחרי מתיאס ווקנר בחצי שעה.

אצל המשאיות, צוות קאמאז התחיל להשתלט לאט לאט על המקומות שהוא מכיר, ונמצא במקום הראשון והשני בטבלה, כשאחרי ניקולייב וסוטניקוב דולק ז'ראר דה רוניי.


Étape 10 - Top moment - (Chilecito / San Juan... by Dakarתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:09-24.