טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
גם בגלל הרוח: דקאר 2017 הסתיים


   15-01-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הוא לא היה אחד שייכנס לפנתיאון, אבל לפחות ראינו את ההתמודדות הבלתי נתפסת של הרוכבים עם התנאים. ראלי דקאר הסתיים, כשאף אחד לא מגן על התואר שלו

זהו, זה הגיע לסיום. ראלי דקאר 2017 הסתיים עם חגיגה יוצאת מן הכלל, ועם 97 רוכבים אדירים, שהצליחו לסיים את המירוץ הזה, לעומת 177 שהחלו וניסו את כל הדרך המטורפת מפרגוואי ועד לארגנטינה, בתנאי מזג אוויר שגורמים לרובנו לרצות להתחפר בשמיכות ולא להציץ החוצה.

זה לא היה המירוץ הגדול ביותר שראינו בתולדות הראלי, בעיקר כי הרבה מאוד דברים הפריעו בדרך. זה התחיל עם הפציעה של טובי פרייס, המשיך עם חואן בארדה והעונש, והסתיים עם ניצחון מהדהד של סם סנדרלנד, שידע להגיד תודה, לנצל סיטואציה, ובסופו של דבר להצליח. סנדרלנד הצליח לקחת את דקאר, למרות שניצח רק סטייג' אחד בלבד.

סנדרלנד, שנחשב לרוכב מצוין, אבל ספק אם מישהו היה מהמר כי הוא יהיה המנצח, ניצח את הסטייג' השישי וזהו. שום דבר יוצא דופן לא קרה. הוא פשוט הבין שעם נהיגה זהירה, וללא טעויות (כמו שהונדה עשתה עם התידלוק של בארדה), הוא יוכל לעשות את זה. ואכן, הוא עשה זאת. ווקנר סיים במקום השני, ואחריו ג'רארד פארס.

אם באופנועים היה לנו קצת משעמם, בגזרת המכוניות היתה לנו יופי של חגיגה. סטפן פטרהנסל סיים בסופו של דבר את התחרות עם ניצחון נהדר, שנתן לו גם את הניצחון הכללי, כשאחריו נמצא סבסטיאן לואב, בהפרש של חמש דקות בלבד (השלישי כבר היה בהפרש של חצי שעה). אצל המשאיות, האושר הגיע לסיום לאחר שקמאז השתלטו על העסק, לקחו את המקום הראשון וגם את השני, והשאירו את השלישי עבור ז'ראר דה רוי ואיבקו.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:02-24.