טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אליפות האמירויות במדבר: הפתעה ענקית בגזרת האופנועים


   24-01-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אל באלושי היה בטוח שהוא מגיע לטיול קצר ורגיל? לא ממש הפעם

אל מקעודי, פאוול, אל שמאמי וברודאלקה - הם המנצחים הגדולים של סבב האמירויות השלישי, שהתקיים בסוף השבוע האחרון. מדובר בזוכים בקטגוריות הבאגי, מכוניות, טרקטורונים ואופנועים, שנערכו מאז יום שישי והסתיימו עם נצחונות מרשימים מאודד.

אל מקעודי הצליח לעשות זאת עם שני נצחונות ברציפות, כשהוא מקדים את אחמד אל פאחים, שהגיע למקום השני, וריאן טרוטץ' במקום השלישי: "זה היה יום מצוין עבורינו. הצלחנו לרשום פוזישן במקומות 1,2 ו-4. העונה הזאת הולכת להיות טובה עבורינו, ואנחנו רוצים להמשיך במומנטום דרך האירועים הבינלאומיים הקרובים".

אבל עם כל הכבוד לאל מקעודי, הניצחון המרתק של היום היה של ג'וש ברודאלקה, שהצליח לגבור לאחר קרב לא פשוט על מוחמד ג'עפר ומוחמד אל באלושי, כשהוא מצליח לעקוף את ג'עפר בחמש שניות בזמן הסופי, ו-17 מבאלושי במקום השלישי. הדרום אפריקאי הדהים שהצליח להתגבר על הדיונות הלא פשוטות, לנווט בצורה חכמה, ובסופו של דבר להפתיע, וגם להתקרב לצמרת בעקבות ההצלחה.

"קיבלנו חוות דעת חיוביות מאוד מהמתחרים, שנהנו מאוד מהעמקים שהצענו להם, וטענו כי מדובר במסלול שהיה להם נוח", אמר מוחמד בן סוליאיים, נשיא הסבב. "זה גם נהדר לראות את כמות המתחרים, שממשיכים לבוא מחו"ל לקחת חלק, ואנחנו מצליחים למקם את הסדרה שלנו כאחת מהסדרות המעניינות שיש בעולם. כעת יהיו שלושה סיבובים שיתרחשו בחמישה שבועות.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:16-24.