טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מירוץ טרקטורונים - סבב 5 עונת 2009 - אוחנה ובגדול


   21-12-2008, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אליקו אוחנה בהופעה מסחררת, מזכיר לכולם שהליגה עדיין לא נגמרה וסוחף אחריו את רוכבי קבוצת המירוצים של סוכנות אוחנה וקאן אם למדרגות הגבוהות של הפודיום.

בדיוק בשלב בו התחלנו לחשוב, כי הסיפור גמור ומתן ניר לוקח את הליגה בהליכה, הגיע אליקו אוחנה, הטוען לכתר האליפות, למירוץ החמישי של ליגת הטרקטורונים הישראלית כשהוא דרוך ומוכן בכושר שיא למערכה. פחות מדקה מהנפת היד ששלחה את המתחרים לשדה הקרב, אוחנה קטף את ההובלה ויצא להופעת יחיד על המסלול. מבט דרוך, ראש מורם, הגוף מפזז מצד לצד בכל פנייה הדוקה והקצב המסחרר, שלא ידע מרגוע. כבר בהקפה הראשונה אוחנה פתח פער של 15 שניות על מתחריו לקטגוריה ומכאן הדרך לניצחון המוחץ הייתה סלולה. למרות הפער הרב שצבר, שהגיע לקצת יותר משתיים וחצי דקות, אוחנה לא הוריד את הקצב והמשיך ללחוץ את הכלי עד לקצה. אוחנה פרק את כל תסכולו מהמירוצים הקודמים והקהל אהב את ההצגה הזו, במיוחד בשלב בו אחיו חיים, המוביל את קטגוריה B, חבר אליו להקפה צמודה לקול תשואות הקהל הנהנה מהצגה מוטורית משובחת של שני האחים שנראו כרוקדי ואלס מתוזמן היטב.

מתן ניר שפתח ראשון, התעכב כעבור עשרות מטרים בודדים למשך מספר שניות, בשל תקלה טכנית ובזמן הזה, כאמור, חלף אוחנה על פניו ולקח את ההובלה. טל חביב דולק בעקבותיו ומפגין יכולת רכיבה טובה, אחר כעבור מספר הקפות הוא מאבד את מקומו למתניר ומכאן ממשיך רומן הרב מכר של חביב עם 'מיצי' המקרטעת והוא מסיים במקום השלישי. המתניר, למרות תצוגה מאכזבת, עולה על המדרגה השנייה וגל בן עמי, שעדיין מוגבל בשל פציעה, סוגר את הרשימה.

אליקו אוחנה, מנצח קטגוריה A, הפגין רכיבה יוצאת מגדר הרגיל והוכיח לקהל הרב כי טרם אמר את מילתו האחרונה לעונה זו.

קטגוריה B
בקטגוריה B הדברים כבר ברורים. תנו לחיים אוחנה לזנק ראשון- בכל מקרה הוא יצליח לעשות זאת לבד- והפעם הבאה שתראו אותו תהיה, כשהוא ישלים עליכם הקפה שלמה. יניב אבשלום מוצא את עצמו מוזנק בין חיים אוחנה למור אלמגור, כוכב הסבב הרביעי בקטגוריה. עוד לפני שהקבוצה נכנסת לפנייה הראשונה אבשלום נלחץ בין השניים, מתהפך ומקבל מכה כואבת בצלעותיו, למרות זאת הוא עולה לטרקטורון וממהר לחזור לזירה.
רועי דרי יוצא שני מהסיבוב ואחריו דני עידן הרכוב על גבי טרקטורון סוזוקי LTR, שטרם סיים את ההרצה שלו. שרון בן שיטרית רביעי, לירון חמו חמישי ודורון עידן שישי. חולפות להן מספר הקפות והסדר נשמר על כנו, לירון חמו מצליח לפרוץ קדימה אך הכושר משחק תפקיד ובמסלול מג'עג'ע שכזה יש לטקטיקה חשיבות עליונה. דני עידן מתקשה להתחבר לכלי על תוואי הקרקע הקיצוני ופורש, אחריו גם אבשלום ובשלב זה אלמגור, שנתקע בפתיחה כבר הצליח לצמק את הפער והתערבב עמוק בקרב על מקומות 4-5-6. דורון עידן שומר על איזון כוחות ומצליח להתברג במקום השלישי, שם הוא גם סיים. דרי רחוק מאוד מאוחנה אבל מקומו השני מובטח, והוא מרגיש שהוא חוזר לעניינים ומשלהב את הקהל בקפיצות וירטואוזיות תוך כדי המירוץ. אוחנה מסיים ראשון.

חיים אוחנה, מנצח קטגוריה B, בתצוגה משכנעת בהחלט, חוזר למקומו הטבעי בליגה ועולה על המדרגה הגבוהה בפודיום.

קטגוריית מתחילים
13 רוכבים עומדים על קו הזינוק, דקות בודדות לפני הפתיחה מכנס חיים אוחנה את רוכבי קבוצת המירוצים שלו למילים אחרונות לפני היציאה קדימה. החבר'ה מתמלאים באדרנלין ומוכנים להשיב אש לקבוצת המירוצים המקבילה – הג'וניור טים של המתניר, שקטפו עד כה את המדרגה הגבוהה בפודיום במשך כל העונה. בשלב זה הרשו לי להתמקד ברוכב חצי אנונימי בשם סער יצחקי. הבחור מגיע לתחרויות לפרקים, כשהוא רכוב על גבי טרקטורון DVX, כשהוא מגיע – הוא מביא תוצאות ושימו לב מה עשה נער הפלאים הפעם. עם פתיחת המירוץ הוא מצא את עצמו הפוך ונלחם לצמצם את הפער שנפתח. הוא החל לפלס דרכו קדימה ולעלות במיקום, עד אשר ראה את ניסים בוסקילה, זרוק בצד הדרך. יצחקי עצר לעזור וחזר לעניינים- כל כך חזר עד כדי שלא שם לב כי הצליח להתברג במקום השלישי, אחרי עומרי שהינו והדר וינברגר. שהינו כבר בהתחלה פתח חזק וטס לשמיים בכל מפגש עם תלולית קטנה, ובתוספת עזרה לא קטנה מצד חברו, רמי קסנטיני, שבחר בטקטיקה של הפרעה לרוכבים אחרים, הדרך לניצחון הייתה ברורה. הדר וינבגר, מנצח המירוץ הקודם, ורז אשרי, מנצח שלושת המירוצים הראשונים, ניסו לסגור על שהינו, אך כאמור קסנטיני שימש כחומת מגן ומנע מהם את האפשרות להגיע לשהינו.
בשלב מאוחר קסנטיני הוצא המירוץ, וינברגר ניסה לצמצם את הפער, אך קנס של 15 שניות הרחיק אותו מהמקום הראשון, ותוספת זמן של 30 שניות ליצחקי על העזרה הרפואית לבוסקילה, הורידה את וינברגר למקום השלישי.
זה המקום לציין כי תמר נתנוב עמדה תחת נטל השיפוט בכבוד רב, ועוד נשמע ממנה בישיבת הועד הקרובה.

סניורים
אלי אוחיון ניצח עד כה ארבעה מירוצים מתוך ארבעה, חבר וותיק בשם ליאור אברהמי, מתחרה מליגת אנדורו האופנועים, עשה הפסקה מהלימודים ונכנס לתמונה. נאור לוי, מתחרה לראשונה במירוצי העמותה, מגיע מזויין בסוזוקי LTR, ופותח ראשון, אוחיון בעקבותיו ואחריהם דולקים אברהמי, דורון אוחיון, דודי צמח, אייל שטיינר ויורם דרי.
במהרה אלי אוחיון לוקח את ההובלה ועל זנבו מתיישב אברהמי. השניים מסתובבים כמחוברים בכבל הקפה אחר הקפה. חמש הקפות היה מתח באוויר ונראה היה, שסוף סוף מישהו מצליח לאיים על אוחיון ואולי יצליח להוריד אותו מדרגה אחת למטה. אוחיון לא מוותר וממשיך ללחוץ ואברהמי? החליט לפרוש מסיבה לא ברורה. אוחיון הצטרף לחגיגות של כל רוכבי הקבוצה. שני דורון אוחיון ושלישי אייל שטיינר, שהצליח להקדים את יורם דרי למרות תחנונו של הכלי לפרוש עקב בולמים כושלים.

עומרי שהינו, מנצח קטגוריית המתחילים, מתרגל לטרקטורון החדש וכובש, לראשונה העונה, את המקום שכולם יעדו לו עוד בפתיחת העונה.

32 רוכבים פקדו את מסלול האימה בג'וליס שבנו להם מפיקי הליגה, ירון גולדשטיין ותומר דרזנר. עושה הרושם, כי בניגוד לציפיות, מספר המשתתפים נמצא במגמת ירידה. היעדרותם של טל בורוכוב, אדם לסרי, עמית בתייה, אמיר ז'אן, ברק ממן ונבו לוי, כל אחד מסיבותיו שלו, תרמה למגמה השלילית הזו, וכולי תקווה, כי ביום מן הימים נצליח למצוא את המשוואה שתגרום לרוכבים להצביע ברגליים ולהגיע. על אף המסלולים הלא סלחניים של צוות ההפקה, עושה הרושם, כי הרוכבים בהחלט אוהבים את האתגר ורמת הקושי היא לא אחת הסיבות שמדירות את רגלי הרוכבים. התעסקויות כוחניות ופוליטיות אין סופיות, ואוזלת ידם של ראשי העמותה לעמוד בפני החלטותיה, ולהעניש רוכבים שסוטים מדרך הישר מביאה את הרוכבים לסף תהום של אנרכיה עתידית. כרגע הכל עובר ליד, המירוצים מתנהלים כסדרם ואם יש מצבי קיצון אז אפשר לדלג עליהם. כל עוד הרכבת נוסעת, את מי מעניין אם המסילה משובשת?

הפעם מדובר ברמי קסנטיני שנכנס למירוץ עם מטרה אחת ברורה – להפריע לרוכבי ד.ל.ב. מוטוספורט באשר הם. בשלב מסוים גולדי התעייף ממשחקי החסימות האלו והניף לעברו אצבע כאומרת ומשדרת "קלטנו ת'משחקים שלך, דיר בלאק". קסנטיני מצידו עצר בצד והחל ויכוח קולי עם גולדי עד שהאחרון הורה לו לצאת החוצה. גם ברחבת הטיפולים המשיך קסנטיני בויכוחים ורבליים כאלו ואחרים מול אנשי ד.ל.ב. ובסופו של דבר, רגע לפני טקס הענקת הגביעים, החליט לתקוף פיזית את הדר וינבגר, נער בן 15, שלא יכל לשמוע יותר את האיומים על אביו היושב לצידו. קסנטיני – התנהגותך מבישה! בתקווה שהפעם חברי הועד ימצאו לנכון להתמודד עם הבעיה ולא לחלוף על פניה.

* תגובת הועד טרם התקבלה.

אלי אוחיון, מנצח קטגוריית הסניורים, לקראת הסיום הצליח לנער מעליו את המתחרה שישב על זנבו והצטרף לחגיגה של רוכבי קאן אם.

תוצאות

קטגוריה A
1. אליקו אוחנה - עופר אבניר, סוכנות אוחנה - 21 הקפות
2. מתן ניר - ד.ל.ב מוטוספורט, אביזריון, רד בול - 20 הקפות
3. טל חביב - רז-גל, naZZima, מתן ניר - 20 הקפות

קטגוריה B
1. חיים אוחנה - סוכנות אוחנה - 20 הקפות
2. רועי דרי - עופר אבניר, עפולה אקסטרים, דרי יצחק ובניו - 19 הקפות
3. דני עידן - צמיגי דורו, מוסך המגרש - 19 הקפות

קטגוריית מתחילים
1. עומרי שהינו - סוכנות אוחנה, עופר אבניר - 13 הקפות
2. סער יצחקי - ספיד ריידר - 13 הקפות
3. הדר וינברגר - אנרמית בע"מ, רז גל - 13 הקפות

קטגוריית סניורים
1. אלי אוחיון - עופר אבניר, עפולה אקסטרים, צמיגי דורו - 13 הקפות
2. דורון אוחיון - עפולה אקסטרים - 12 הקפות
3. אייל שטיינר - הפינה הירוקה, סוכנות אוחנה, משפחתון רביד - 12 הקפות

לתוצאות המירוץ המלאות

מעניקי החסות של ליגת הטרקטורונים לעונת 2009

נירב מתכות, אבניר חברה לרכב, ד.ל.ב מוטוספורט, קשר ימי, מבט קדימה, שחר אופנועים, נירב תעשיות, שירומיקה מוטורס, טריפ טרקטורונים, אבנוע, סר גל, אבזריון בשטח, אקסטרים, פוקס רייסינג, פול גז, נזימה.

תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.יחי המלך החדש 21-12-08
נזימה זה לא הולך ככה... זה כבר לא פעם ראשונה שזה קורה (פעם הבאה אני מפיל לכם את האתר!)
מת עליך אליקו! איזה הופעה תותח אתה!!!!!

לרמי קסנטיני יצאת פקק!

2.רמי קוסטנטיני יצאת טונה 21-12-08
בושה איך שהוא היתנהג שם ממש בושה לספורט צריך להרחיק אותו מהמרוצים לעונה הקרובה לפחות
3.אחד שמבין 21-12-08
פה רואים מי המלך הבלתי מעורער של השטח!
DS 450 4 מקומות ראשון לא מסמל משהו?
4.אסף ארצי 21-12-08
אין ספק שאליקו נתן לנו סיבה מספיק טובה בכדי להמשיך ולבוא לצפות במירוצים.
מבלי להיכנס יותר מדי לעובדות, אני רוצה למחות על התנהגותו של רמי קסנטיני שמקרים אלו בדיוק, גורמים לענף ולמירוצים נזק תדמיתי גדול.

לאליקו הייתי רוצה לשלוח איחולים לבביים ולקוות שנמשיך לראות תצוגות רכיבה משכנעות שכאלה.
חיים שמוביל את הקטגוריה ביד רמה, כל הכבוד אחי!

אל לכם לטעות, מתן וטל לא יעשו חיים קלים לאליקו אך אם תצוגת רכיבה שהפגין אליקו, כנראה שזה יהיה הרבה הרבה יותר קשה.

איחולים לבביים ובהצלחה בהמשך, אסף
5.עמי לכל המגיבים 21-12-08
מה אתם סתם מדברים
נכון מגיע לאליקו כל הכבוד אבל חברה אתם צריכים להבין שהניצחון של אליקו
זה מתוך רחמים של מתן כדיי שהיה לו אקשן להמשך המירוצים
אליקו אל תתלהב זה רק חד פעמי ולחיים תעלה קטגוריה ניראה אותך בA
אל תהיה חכם על חלשים וקטנים ממך
6.עמי יעמי במבי 21-12-08
תחסוך מאיתנו את פניני החכמה שלך בחיאת.

אתה סתם מבלבל את המוח..

תשתחרר לפאנצ'ר באמאשך
7.עמי ל-6 21-12-08
מה קרה אמרתי משהו נכון
מאמי יאמי טעמי במבי שלי....
8.טל חביב אתה הרוכב הכי מעניין על המסלול אבל... 21-12-08
הכלי שלך נראה כמו ערימת ברזל
יאלה תחליף

9.לעמי 21-12-08
אדון עמי או מי שלא תיהיה לפי התמונות שלך אתה ניראה סתם אפס אבל אתה מוכיח את זה כל פעם מחדש לפי התגובות שלך פה.
הייתי מציע לך לסיין כיתה ז' ואחריי זה לבוא ולהגיב תגובות שגם ככה לאף אחד לא אכפת מהם .
אתה רק מראה מי אתה ואת מי אתה מייצג (טל חביב עוד ערס שמעיף גביעים כדאי לנצח).

כמו ילד בן 13 המטרה שלך היא רק להרעיל את הליגה ולגרום למריבות ולתגובות כמו אליו שלי אתה חושב שאתה גיבור גדול אחריי מקלדת .
תעלה את הכבוד שלך וניראה אותך מדבר בשטח .
אבל עמי עזוב אני מבין מאייפה התיסכול אחריי שטל חביב לא יודע מה זה המקום הראשון והוא מכיר טוב מאוד את החריץ של אליקו כשהוא מנסה להגיע אליו כל מירוץ הוא התבעס כי עכשיו ראה רק את החריץ של מתן .
אז כמוהו כמוך אני יודע שאתה אוהב חריצים אז אתה מוזמן להצטרף למירוצים (לגנוב איזה טרקטורון ) כי לא ניראה לי שיש לך את הכסף לקנות .
ואז תוכל לראות גם אתה את החריץ של אליקו אבל מקרוב .
תחסוך מאיתנו תגובה שלך אתה לא מעניין אף אחד .
10.כמה מילים חמות 21-12-08
אנחנו, כל חובבי ענף הטרקטורנים התברכנו בצוות הפקת מירוצים ברמה הגבוהה ביותר שהיתה לנו בספורט המוטורי בישראל. אפשר רק להתגאות ולהרים את הראש כקונטרה אל מול כל הבלגן והשם הרע שיש לענף הזה בארץ.

תודה ענקית לעוסקים במלאכה - ירון תומר ותמר
11.רמי קסנטיני 21-12-08
בושה לליגה .
לא מספיק הוא נמצא בקטגוריית מתחילים הוא עושה רעש כאילו רץ לאליפות הארץ .
אולי שמישהו יעיף אותו כבר מהמרוצים .
סתם עוד נודניק שמבייש את הספונסרים שלו .
רמי אתה לא יודע לרכב לך תנפח בלונים .
12.ל9 מאסף ארצי 21-12-08
אין מילים לתאר את הפאטיות שלך..הכי מצחיק הוא שאתם עושים צחוק מעצמכם בו בזמן שכל הרוכבים מפרגנים ומכבדים האחד את השני..לא מעניין אותם בכלל כל אלו שכביכול מגינים על כבודם. האמינו לי שהם לא זקוקים למליצי יושר. מה שנכון יהיה לעשות, זה לפרגן לתצוגות רכיבה כמו שהפגינו האחים אוחנה בג'וליס. על כך הם ראויים להערכה.

הליגה הופכת להרבה יותר מעניינת, זה בטוח!
13.יקיר זוהר 21-12-08
כמו שרואים הLTRים מתחילים להופיע :)

כולה כבוד לאליקו רוכב מעולה !
חח ורואים שמתניר ניהיה בייביסיטר
14.ל-9 21-12-08
עדיף שתחסוך מאיתנו את הפנינים שלך, כי אני כמו כל רוכב אחר היינו שמחים להגיע לרמה הזו שנוכל לראות את החריץ של אליקו מקרוב....כי במירוץ האחרון אפילו מתן לא הצליח להגיע למצב שהוא רואה אותו....

כל הכבוד למנצחים, חגיגה גדולה לאליקו וקצת יותר פילפל לליגה...מה שבטוח, מתן לא אמר את המילה האחרונה, הוא עוד יחזור ובגדול...

ונשמח לדעת שאחרי הבושה והבלאגן הגדול שרמי קסנטיני עשה, הוא יורחק לצמיטות ממירוצי הליגה!
15.לרמי קסנטיני 21-12-08
י'חוסם מגעיל טוב לכולנו
שהעיפו אותך מהעמותה כולם ראו מה עשית בשביל שעמרי שהינו יוכל לנצח
תנצחו בכבוד כמו רוכבי פולריס.....
16.צופה שנימאס לו 21-12-08
אני מסכים אם כל הטוענים להדחת קסנטיני מהמירוצים ואפילו נורא תומך בזה
היתנהגות כזאת לא סבלנו בעבר ואין שום סיבה שניסבול אותה היום כשהחוק כל כך קרוב

אז כן הדין לרמי קסנטיני הוא הדחה לכל עונת המירוצים ללא ספק

אבל מה צריך לעשות לרוכב שהולך ומאיים על רוכב אחר אל מול שופטת המירוץ ואומר לו ואני מצטט
"אם אתה מגיש תלונה אני #%@% אותך" אני אמרתי שצריך לפסול אותו מהמירוץ הקיים
אבל מה אתם אומרים ?

ולאחר בירור קטן שופטת המירוץ אפילו מעידה על כך שאכן הילד אמר את מה שאמר מילה במילה
ןמה אתם אומרים על זה שמדובר בהדר וינברג ממובילי קטגורית המתחילים ואחד הרוכבים היותר מבטיחים שיש בליגה.
ואחד מחלוצי קבוצת הג"וניור טים של רז גלמתן ניר


כניראה שהיסתפקו בלהגיד לו נו נו נו כי ידוע שהעמותה לא יודעת לתת עונשים מספיק חריפים והשופטים בעמותה הם בסך הכל בובה על חוט .........ממש בושה וחרפה מתי ימצאו שופט אם מספיק אומץ וכוח לעמוד על שלו ולתת עונשים כמו שכתוב ולא כמו שניראה לו
17.יקיר זוהר 21-12-08
כמו שרואים הLTRים מתחילים להופיע :)

כולה כבוד לאליקו רוכב מעולה !
חח ורואים שמתניר ניהיה בייביסיטר
18.לרמי קסנטיני 21-12-08
גועל נפש של בנאדם פשוט בושה!!!!! מזה ההיתנהגות הזאת... מאיים לי על הדר ועל אבא שלו ואומר שהוא ישרוף אותך חיים!!!! שלא יראה את הפרצוף שלו יותר בתחרויות בושה!!!!
19.ל-9 מטל חביב 21-12-08
קודם תודה על המחמאה שאתה נותן לי אני שמח כל פעם מחדש שאני מצליח לראות את החריץ של אליקו ומתן שהם שתי הרוכבים הטובים בארץ, כרוכב חדש יחסית במרוצים וממש טרי בקטגוריה A
אני חושב שעשיתי מה שהרבה לפני לא הצליחו לעשות (וזה כמובן החריצים של מתניר ואליקו התותחים)
מצד שני אל תיהיה אתה ילד בן 13 עזוב אותך מכל המלחמות האלה בסה"כ זה רק ספורט והכי חשוב אני מתן ואליקו קולגות וחברים טובים

המשך שבוע טוב
טל חביב
20.תמר נתנוב 21-12-08
ל-16 ובכלל...
את עול השיפוט לקחתי על עצמי והאמת? למרות כל מה שקרה- זה היה קל יותר ממה שחשבתי.
אני מאוד מאמינה ב"שחור/לבן", אבל מה לעשות שכאן היה אפור והרבה ממנו.
את מה שהדר אמר שמעתי ואני ממש לא מקבלת את זה, אבל לאור השתלשלות האירועים שגרמו לו לומר את מה שאמר ולאור האדם שעמד מולו (ומולי) והתבטא באופן, שעל-אף שהוא זה שהתלונן- רציתי להעניש דווקא אותו- אז כן- אני יכולה להבין את תגובתו של הדר- גם אם לא לקבל אותה.
ואשר לעונש? הדר קיבל את עונשו וירד מיקום (משני לשלישי) ולא- אני לא מוצאת את מה שעשה
חמור מספיק על-מנת שאעניש אותו מעבר לכך. טעות בשיקול דעת? אולי- אני שלמה עם מה שהחלטתי גם היום במרחק 24 שעות.
אה... עוד בקורות - אני כאן- רואה, שומעת, קוראת, מפנימה ולומדת.
יאללה- תנו בגז - אני הולכת להשלים שעות רכיבה...
21.ל16 מהדר וינברגר 21-12-08
דבר ראשון לא אמרתי לו אם אתה מגיש תלונה אני @#$% אותך אמרתי לו שאני @#$# אותו אם הוא ימשיך לדבר על אבא שלי כמו שהוא דיבר עליו.
מי הוא חושב שהוא ידבר ככה לאבא שלי בנאדם שיכול להיות אבא שלו ועוד הולך להגיש תלונה על שקר שאני אבא שלי ועינב תקפנו אותו והבאנו לו מכות??. זה כבר חצה כל גבול לא עניין אותי המקום שלי במרוץ ולא כלום דבר אחד עניין אותי מי שיאיים על אבא שלי או על עינב מרזגל שתומך בי לאורך כל הדרך זה לא יעבור בשתיקה פשוט בושה של בנאדם לא יודע מי מכם שם לב מה הוא עשה לי לאורך כל המרוץ אבל אפילו מארגני המרוץ אמרו לי פשוט מגעיל מה שהוא עשה לך, אני לא אומר לכם שאני הייתי בסדר בסיפור הזה אבל בסופו של דבר מי שיאיים עליי שאם אני עולה לפודיום הוא שורף אותי ושאומר לי שלא כדי לי לצאת מהבית והדבר הכי גרוע מבחינתי מאיים על אבא שלי שאף אחד ממכם לא יכול לתאר בכלל שאבא שלי הוא בשבילי הרבה יותר מרק אבא שלי אז הבנאדם הזה ישלם על זה....
22.;// 21-12-08
הייתי אמור לבוא לתחרות אבל בגללכם שאתם מתחילים את זה ב10וחצי במקום כמו תמיד ב12 וחצי שהכי נוח גם לגמור את התחרות בצהריים ב4 ..
23.יוני תרד 21-12-08
מערכת נזימה בלעת את הלשון שלוש וחצי מילים תהיו אוביקטיבים שטל ומתן זכו כתבתם מגילה - אליקו זוכה בלעתם את הלשון!
ומה כל הסיפור עם רמי?
24.מספיק כבר באמשכם.. 21-12-08
הדר, כל החכמה היא לגלות מהר כי מי שמקלל אותך עומד ומגדף, אינו ראוי בכלל להתייחסות. החכמה היא להתעלם מהיתוש שמזמזם עם כל הכאב. עובדה שהוא יצא הכי דביל/ערס/סתום/אינפנטיל וזו מהסיבה כי לילד בן 15 שמועד, יותר קל לסלוח. קסנטיני כבר מזמן עבר את הגיל ויש נטיה להפיל את האחריות על אנשים בוגרים. בכל מקרה, נענשת וטוב שכך ומקווים שלמדת ואני בטוח שאביך גם חושב כמוני.

אני רוצה לומר לכם שהיה כיף אדיר לראות את ההפתעה הזו שנקראית אליקו אוחנה. הבנאדם היה על ניטרו, אי אפשר היה לעצור אותו. אם ככה זה ימשיך להיות אני בא כל מירוץ. התחיל להיות אקשן.
וטל חביב אתה מתחיל לאט לאט לסגור גם על התותחים הא? איזה אלופים אתם.
תומר וירון תמשיכו לבחור מסלולי גיהנום שהרוכבים יתגעגעו לימים של דני אוחנה חח
25.ליוני התרד תרגיע.. 21-12-08
תקרא למעלה(עברית מדוברת כמו שמלמדים בכיתה א'), הסיקור יעלה מחר. שים לב לכותרת המפרגנת.. כמה לאונים גולשים באתר הזה לא להאמין..
26.לתמר נתנוב.. 21-12-08
נתת אחלה שיפוט כל הרוכבים בלי יוצא מן הכלל מעריכים את העבודה שעשית. תודה רבה בשם כולם ומקווים שתמשיכי!
27.היה מירוץ פצצה 21-12-08
אני באתי לראות איך מתן מסיים את האליפות וראיתי איך אליקו המלך לא נותן לו את התענוג הזה ואומר לו תצטרך לעבוד יותר קשה. כל הכבוד אליקו יא אלוף
28.משפחת צמח מודה ... 21-12-08
אני כותבת את התגובה הזאת ומפנה אותה לאדיר יצהרי .
תודה לך אדיר שעזרת לאבא שלי במרוץ(דודי צמח)הוא כמעט אבד את הכרתו ובלי עזרתך אנחנו לא רוצים לתאר מה שהיה קורה .
תודה תודה ושוב תודה !
מכל משפחת צמח
29.למה? 21-12-08
למה אדם לסרי ורמי לא מושהים מהמרוצים???
איפה העמותה בעניין זה?
30.המעריצה מס' 1 של אליקו (בר צמח)... 21-12-08
אליקו התותח !!!
אין עליך הראת לכולם מי אתה ....
תמשיך ככה !
:]
31.לטל חביב 21-12-08
אח שלי כל הכבוד לך תמשיכו להיות חברים של כל הרוכבים וזה יפה , למתן ניר וטל חביב אתם בשבילי גברים יודעים לפרגן לאליקו ככה אתם צריכים להיות תמיד , כל הטוקבקיסטים מלכלים סתם וגורמים לשנאה וחבל , לתמר ירון גולדשטיין ותומר ישר כוח תמשיכו כך ( אבל בלי מסלולים כאלה כי היה מאוד מסוכן ) .
32.לעמי 21-12-08
תפסיק כבר להגיד בכל אתר על חיים אוחנה שהוא מישתתף עם ילדים כי לא ניראה לי שהאחים עידן ילדים ולא ניראה לי שרועי דרעי ילד אז את הצרות עין תישמור בישביל עצמך. חיים מנצח כי מגיע לו.
ולכול מי שהיה לו טענה לגבי כל אלה ששמים את החולצות של אוחנה ושאוחנה מנצלת אותם אז חברה תיראו תוצאות של איך שהמישפחה והחברים הולכים להיתאמן ביחד ומביאים תוצאות אז לכל הקנאים תישמרו לעצמכם את הטענות. תודה
33.לטל חביב 21-12-08
תגיד לי עם מי אתה הולך אני אגיד לך מי אתה ----- חבר שלך עמי הוא זה שעושה את האש וחבל .
34.אורי גרוס 21-12-08
כאחד שפעיל כחובבן באחד מענפי הספורט המוטורי, אני משתדל להגיע כצופה גם לאירועים מוטוריים שאני לא מתחרה בהם - עבירות, אנדורו אופנועים, טרקטורונים, מוטוקרוס וכו'.כשאני מגיע, אני תמיד מקפיד לקחת את שני ילדיי איתי בשם החינוך לתרבות מוטורית.אני יכול להבטיח למארגני הליגה הנוכחית שלאור האירועים האלימים (וזו לא הפעם הראשונה שאני עד להם בליגת הטרקטורונים), אני לא מתכוון להגיע עם ילדיי יותר לאירועים שלהם וקורא גם לשאר חובבי הספורט המוטורי (מתחרים, צופים, ספונסרים) לנהוג כמוני. אולי ככה יבינו מנהלי הליגה שיש להם שתי ברירות-או להקיא את החוליגנים מתוכם, או לייבש את הליגה שלהם.My 5 cents.
35.לאורי גרוס האב הדואג.. 21-12-08
תמשיך להביא את הילדים אחי..שלא ייצאו לך ילדים פרידמנים טהורים. מה אתה חושב שתוכל לגדל אותם באקווריום וכל מה שבחוץ יפסח מעליהם. אתה מבלי להיכנס לאיבחונים פסיכואנליטיים מורכבים, בדיוק הטיפוס שיתעורר יום אחד בהלם טוטאלי אחרי שגילה כי הילדים שלו כבר כמה חודשים מכורים לפריאון(גז מזגנים)(חלילה אינני רוצה להיות נביא זעם ובטח שלא לשפוט אותך). בחברה שלנו המעורבת בלא מעט בובלילים לייט וגם כבדים, אתה חייב להכין את הדור הבא לאפשרות שיפגוש בובליל וכשזה יקרה, שיידע לזהות אותו ולנטרל אותו..איך תגרום לכך אם תשמור עליו עד גיל 18 ורק אז הוא ייחשף אליהם..אני מקווה שהבנת שאני עושה אנאלוגיה למקרה ווינברגר-קסנטיני. בקיצור, מקווה שתיקח את עצתי המלומדת ותעשה עימה משהו מועיל.
36.חחחח עמי הזה.. 21-12-08
חחחחח אני אוהב את אלה שמביאים את התגובות יענו הם רוכבים מהשורה הראשונה..
מת על זה אני נשבע...
עמי בטח איזה אחד בן 6 וחצי למד להתחבר לאינטרנט מתלהב .. חחחחח
37.אורי 21-12-08
תגידו למתן ניר היה פציעה ברגל?
38.קובי בלדב 21-12-08
האווירה הולכת ומתחממת
מה שנכון נכון רוכביי סוכנות אוחנה מסונג'רים חחחח
עזבו אתכם משטויות משפחת אוחנה כבר שום כלום
כל אחד שידאג לעצמו ואתם תראו שאתם תגיעו לרמה אחרת
אליקו מזל טוב לרגל הניצחון סוף סוף
אבל לא לשכוח שהניצחון הזה הוא חד פעמי בדיוק כמו כוס שאתה זורק ככה גם הניצחון הזה.
אז..... נא להיתנהג בהתאם.....
39.לחיים אוחנה התותח 21-12-08
ימותו הקנאים, אין כמו קבוצת אוחנה - מתאמנים ויש תוצאות, שימו לב בפודיום רק חולצות כחולות אז לאדון עמי מסיקה די ממי מה קרה הוא פגע בך ... די מתוק, די ממי, די חמוד, די קושקושוני, די תולי חתלתולי, אוהבים אותך עמי חולים עליך עמי
נ.ב אתה מתוסכל חתיכת בובליל שכמוך .
40.מאור 21-12-08
נזימה התדרדתם ....

עשיתם את הפדיחה שלכם בקשר לסיקור !
אתם חלשים כבר בפאנצ'ר ביום התחרות כבר הייתה כתבה ובפול גז יום ראשון על הבוקר !

ושלא נדבר על הרמה של האנשים באתר פשוט זוועה !

לא משנה כמה הכתבה תיהיה איכותית זה לא יפצה ... חבל !

מקווה שתקחו את דברי בתור הערה ולא בתור "ירידה" ..

שבוע טוב ..

מאור יעקובי !
41.דוד דקל 21-12-08
למרות שהגעתי באיחור היה יפה מאוד אליקו נתן קצב מהיר ביותר והיה נראה לי שהמרוץ רק החל.הבחור בכושר שיא ועושה רושם שגם הכלי.
נושא מרוצי הטרקטורונים בארץ נמצא בימים אלו בקפיצה אדירה מעלה ואותי אישית זה ממש מרגש.הגיע הזמן.חבל רק שיש כאלו שמשתוללים בחניה...
כן ירבו כאלו מירוצים ואירגונים.כל הכבוד לעוסקים בדבר.
לגביי משפחת אוחנה,חבר'ה,לא משנה מה תגידו..האוחנות הם דוגמא ומופת לתחום המוטורי כבר שנים רבות (עובדה שאין אחד שלא שמע עליהם)
אחלה נציגות לקאן אם.הרבה כלים.
לאייל שטיינר.אתה האלוף! ואיתך הגבר האמיתי (DS650) שהוא בעצמו כבר סניור.

דודו
42.לכל המטיפים וחדי הלשון 22-12-08
נזימה זה בית של רוכבי הטרקטורונים בין אם הם ארסים לייט, שלוחים, פרידמנים וכו'. יש את כל המתייפיפים ההומואים שמגיעים מפולגז בשביל להכפיש ובשביל שניראה חבורה של ילדות כוסיות. אתם יכולים להיות בטוחים חבריה, נזימה בשבילנו זה הבית האמיתי ואין לכם מה לחפש במקום אחר. סצינת הטרקטורונים בארץ היא שייכת לנזימה.

נזימה מס' 1
43.למספר 29 22-12-08
מעניין שאתה מציין שמות של 2 רוכבים של קאן אם או שאולי יש לך מחסןר בחמצן לראש ששחכת את טל חביב באילניה שרצה להרביץ לאליקו ואת מתן ניר באילניה כשהודיעו לו שהוא ניכנס ב30 שניות אז הוא התחיל לקלל את השופט ברק (גם ביטלו לו את העונש מעניין למה????).
למה אתה לא מזכיר שצריך להרחיק את רועי דרי ואת טל חביב שהפכו את שולחן הגביעים ועמדת הפודיום בג'וליס .

ניראה לי שאני יודע את התשובה .
אני יחסוך אותה ואני לא יעליב את אמא שלך אז תהנה ממה שיש ואת הדעות המיותרות שלך תחסוך מאיתנו .
ואם משעמם לך ואתה רוצה לגלוש באינטרנט כנס לאיסיקיו שלך ילד
44.הרצל ביטון 22-12-08
לטל חביב
אהבתי את תגובתך כך מיתנהג ספורטאי שלא ניגרר לשטויות של ילדים כי בסך הכל
זה רק ספורט שצריכה להיות בו הגינות כבוד דרך ארץ חברות דרך הדברים האלה
ניגרום לענף הטרקטרונים ןלספורט ביכלל להיתפתח לרוכבים הצעירים להיתחנך בצורה
הנכונה כי קחו בחשבון רוכבים בוגרים הצעירים מיסתכלים עליכם כי אתם המודל לחיקוי
שלהם כך יגיעו רוכבים חדשים וכך כמות הצופים תיגדל וכך תדמית הענף תישתנה לטובה
ושוב תודה לך טל אהבתי
הרצל ביטון
45.למאור יעקובי 22-12-08
אז תגיד שאתה מתלונן על איכות האנשים באתר ולא על תזמוני הכתבות...
אין מה לעשות חמוד, בד"כ נזימה הראשונים להעלות, פעם אחת זה לא היה בזמן, ביקשו את סליחת הגולשים כמו שצריך, הרי גם מנהלי נזימה, ולצורך העניין הנ"ל - מר ערן שלמה, הוא אדם עסוק דיו ואם הוא דחה את הסיקור סימן שזה היה חובה. מהיכרות אישית איתו הוא לא דוחה את הכתבות אלא אם אין ברירה אחרת.

בכל מקרה, אתה יכול להמשיך לקרוא את ה"סיקורים" בפאנצ'ר שמתעסקים בעיקר באיך שרון בן שטרית וזכי "המלאך" טורי קמו בבוקר ולעסו גת.
46.עמי 22-12-08
אליקו מזל טוב
אבל זה ניצחון חד פעמי אל תשכח כמו כוס שזורקים ככה גם הניצחון הזה
אז נא להיתנהג בהתאם....
ולחיים אוחנה תפסיק להיות גיבור על חלשים ממך ניראה אותך בA שמה רק תחלום על פודיום
47.אוראל בוסקילה 22-12-08
אני יתחיל בפירגון לבוס שלי ערן שלמה על כתבה מהמשובחות שראינו עד היום וצילום שמחזיר אותנו כל פעם מחדש לרגעים הטובים ביותר שחווינו בתחרות אתמול

ואני ימשיך בתגובה להיתנהגות של רמי קסנטיני עם כל הצער והעצבים שיש בהיתנהגות כזאת או אחרת של השופטים או הנהלת המירוץ אתה בתור רוכב אחד מהוותיקים בליגה גם על גביי הDS450 וגם על גביי הפולריס פרדטור לפני מספר שנים אתה צריך לדעת להתנהג במירוץ וכלפי חוקי המירוץ
כבר היום ראינו לפי התגובות שלך בפורום שכל מטרת ההישתתפות שלך במירוץ אתמול הייתה לחסום אם לטובת החברים שלך למירוץ או אם לטובת היתנהגות ממורמרת זאת בטוח לא הייתה היתנהגות ספורטיבית לאחר מכן לצעוק ולקלל מישתתפים כאלה או אחרים ממש בושה וחרפה ולמזלך אני וויתרתי על כס השיפוט אתמול כי אני חושב שהיתנהגות כזאת גוררת לא פחות מהרחקה לצמיתות מהליגה.
מה תיהיה החלטת השופטת תמר נתנוב והנהלת המירוץ אני לא יודע אבל תקווה ליהנות מחסדיהם
כמו כן גם על הדר ויברגר הצעיר יש לי מה להגיד הדר אתה רוכב מהמבטיחים בארץ ומקבל את החינוך הטוב ביותר בענף המוטורי ובכלל. לא כיף לראות רוכב כמוך מיתפרץ בצורה כזאת ולא משנה הסיבה אז להבא תראה את הצד האצילי שבך ותסתובב בלי להיתיחס היחס שאתה תקבל בתגובה יהיה ברמה גבוהה יותר כי ספורטאי אמיתי לא יקום ישתולל ויצעק אלא ילך להיתלונן בצינורות המקובלים

ואחרונים חביבים קבוצת המירוצים של סוכנות אוחנה הראתה אתמול שגם הם יודעים לתת גז
ולאחר אימונים חזקים בתקופה האחרונה בהדרכתו של חיים אוחנה הראתה הקבוצה שהם יודעים לתת את הפייט וקצרו את כל המקומות הגבוהים בפודיום
גם הרוכבים שלא זכו לעלות למדרגות הפודיום הראו יכולת רכיבה מדהימה ופרשו או היתעקבו מסיבות טכניות ובריאותיות
תמשיכו להיתאמן חזק ולהשקיע ולתת לנו את ההצגה של יום שבת ועוד עם סוף טוב
בכל מצב הייתה תחרות מהטובות שראתה הליגה פרט לאירוע המצער שראינו
48.יוסי בובליל 22-12-08
מנהלי נזימה :
תמחקו לרמי קסטינה הזה את השם משתמש מהאתר שלכם !!!
לא מגיע לו להביע דעה באתר כל כך מכובד כמו נזימה
רמי אתה אפס !!!
49.משפחת שהינו- קצת חומר למחשבה... 22-12-08
התברכתם בילד מתוק ומוכשר. אין לי ספק שדרכו לצמרת בטוחה, אבל האם זו הדרך?
ככה אתם רוצים להראות? הרי הילד מוכשר- כולם יודעים. תנו לו שיתחרה ואם מגיע לו גם שיעלה לפודיום. חלק מחינוך לספורט הוא לדעת להפסיד ולכם אין את זה וחבל. מה שקרה במירוץ רק פגע בעומרי. הגביע הזה אולי מגיע לו, אבל את זה כבר לא נדע, נכון?
ואם כבר, אז כבר... רמי קסנטיני- בעצם- לא- אתה לא שווה אתה התגובה שלי.
50.עמי לנזימה 22-12-08
למה כל פעם אתם מורידים תגובות שלי
או שאתם מוחקים לי כמה שורות מהתגובה
זה לא מכובד
תנו לבנאדם להביע את הדעה שלו
אתם רק מורידים מהערך של האתר שלכם תנו לאנשים להגיב ותפסי'ו לסנן תגובות
ככה יש יותר עניין לכתבה, לתחרות הבאה, ואקשן!
51.יוגב ש. 22-12-08
הילדים עם החולצות הירוקות גנבו ת'הצגה!!!
52.ל=43 מ = 29 22-12-08
רועי דרעי, טל חביב ומתן ניר קיבלו קנס של 750 ש"ח כל אחד
והזהירו את כל הרוכבים שאים רוכב יקלל או ירביץ יעוף לכל העונה
ומה קיבל אדם לסרי?? מה הוא לא זרק מספיק אבנים על ברק??
ומעניין מה יקבל רמי ??
53.אני אהבתי את התגובה של טל חביב 22-12-08
בהנחה שטל חביב באמת כתב את התגובה ולא איזה ילד משועמם, ספורטאים בדמותו של טל חביב הינם נכס צאן ברזל.

כל הכבוד מר חביב והלוואי ונראה עוד רוכבים שיוצאים חוצץ נגד התופעה.


חביב היקר, הפגנת אחריות וממלכתיות השמורים לגדולי אומה...כבוד!!!
54.לדודי צמח 22-12-08
אתה תותח אין אין עלייך מתה עלייך אתה הגדול מכולם .....

אבוש אני אוהבת אותך .

ולכל הסניורים למינהם (גם לך אייל שטיינר) : אומנם לאבא שלי היה קוצר נשימה אבל זה לא אומר שהוא לא ישים אותכם בכיס הקטן !!!!!
תמשיכו להתכונן אבא שלי רק מתחמם ...
55.ספרייט 22-12-08
דבר ראשון מברוק לאליקו על הניצחון .

דבר שני :
"למרות הפער הרב שצבר, שהגיע לקצת יותר משתיים וחצי דקות, אוחנה לא הוריד את הקצב והמשיך ללחוץ את הכלי עד לקצה
זה ההבדל בין "מקצוען" כמו מתן לבין אליקו, מתן בפער כזה היה מוריד תקצב שומר על עצמו ועל הכלי .

אחלה סיקור רק חבל שיומיים אחרי
56.לסמבוסק 22-12-08
עזוב אותך משטויות אוהבים אותך גמור...תן לגולדי ולתמר לעשות חמוצים בבלנדר...תמר חסרת חיים וגולדי חסר כבוד שמתפרנס ממכם שלא ישכח את זה...אם היה לו כבוד הוא לא היה עושה את זה
57.רועי מכלוף 22-12-08
טל חביב אחד הספורטאים האהובים

יישר כוח תמשיך כמו שאתה

ומזל טוב לבנאדם שאני באמת אוהב ומעריך אליקו אוחנה
58.ד"ר לק 22-12-08
מחר אני בא למוסך ותביא
בורקס חם , ד"ש לנתי ולאייל יצהרי .
59.דודי צמח 22-12-08
לבן של אייל יצהרי תודה רבה לך על העזרה שנתת לי , פשוט מאוד אתה ילד שחונכת נכון וכל הכבוד לך - ישר כח . לכל הרוכבים כדאי ללמוד מהמקרה ... ושוב תודה רבה לך.

וברכות לאליקו וחיים אוחנה תמשיכו כך ( אני מבקש להגיע לאימון ביום שלישי ) . תודה כאן האח הגדול .
60.לספרייט 23-12-08
אז עכשיו נהיה לך אכפט כמה אליקו שומר על הכלי שלו והתחלת בתירוצים לגבי הפער מה זה האנשים האיילה פה קודם עמי עכשיו זה.......מה יהיה בסוף
61.לאליקו השועל אל תוותר 23-12-08
אליקו אני מקווה שאתה קורא את זה. אני לא מגיע יותר למירוצים בגלל ששברת את ליבי ואני מאמין שיש לא מעט חבר'ה בגילי +-(26) שלא מגיעים מאותה הסיבה. מיום שמתן ניר החל לנצח ללא עוררין אני כבר לא מגיע למירוצים.אני פשוט פגוע ולא יכול לשאת את האכזבה. אני מעריץ אותך ומבטיח לך שחצי מהצפון יבואו לעודד אותך אם לא נראה אותך מרים ידיים מהר ונלחם. חזרתי מחו"ל וחברים סיפרו לי מה היה ואני רוצה שתדע שאנחנו סומכים עליך מאוד. בלי תירוצים יותר הוא עשה לי והם עשו לי.
62.ל 60 ,ספרייט 23-12-08
חבל שביגלל חוסר מחשבה הוא יכול להפסיד, שהמירוץ כבר שלו בטוח .
במרוצ הזה הוא ניצח,במרוצים הבאים עדיף לו להרגיע קצת אם הוא פותח פער כזה גדול ולא לסכן את הניצחון !!.


אין פה שום תירוצים הוא ניצח פער ענק וכול הכבוד לו !?
63.60 לספרייט 23-12-08
אז תסביר את עצמך אין ספק שלפעמים מפסידים גם על חוט השערה
אבל הבחור מיקצוען ואין לנו הרבה מקצוענים בארץ אני לא יכול לספור יותר מ 4-5 רוכבים שאפשר לקרוא להם מקצוענים

אז הוא מכיר את העבודה
64.מעניין למה? 24-12-08
מעניין מדוע באתר שהוא מקצועי לחלוטין ואובייקטיבי לחלוטין, לא מעלים את התרשמויותיהם וחוויותיהם הרוכבים עצמם. למה מתן, אליקו, חיים, לסרי, יניב אבשלום, טל חביב, בוסקילה ואחרים, לא כותבים את דעתם האישית. אני מניח שאת דעותיהם מעלים חבריהם וידידיהם ואני סבור שאין להם את האומץ להתמודד עם דעותיהם התובעניות של הגולשים באתר. אני מציע למנהלי האתר, להעלות מדי פעם שיח גולשים עם אחד מהרוכבים ולנהל שיח תרבותי.
65.תגובה ל64 24-12-08
כשהרמה יורדת עד לקללות והשפלות של הרוכבים בפורום הזה, והכל תחת שמות בדויים זו בעייה.
רוכב מייצג הרבה מעבר למי שהוא (קבוצה ספונסרים וכדומה...).
ולא יכול לרדת לרמות האיילה של להתווכח ולהגן על עצמו מול השפלות וניבולי פה שרצים פה בתגובות .
אני מבטיח לך שאם יהיה מקום מסודר בו רוכב ייתן את התגובה שלו בלי להיכנס ליותר מידיי תיקולים עם הגולשים (המיסתוריים של נזימה ).
אז הם יבואו להגיב. ניראה לי שגם בשמחה.
66.or7005 24-12-08
אין כמו טל חביב אתה תותח...
67.ל65 24-12-08
אני דווקא חושב שזה מהסיבה שהם לא ידעו להתמודד עם ביקורת. אף אחד לא מקלל פה. אני קורא ביקורת שחלקה קיצונית אך עקבית ועניינית אם כי אני הייתי בוחר להעביר את המסר באופן אחר. אני מצטרף ל64 וחושב שאם הרוכבים היו מגיבים בשמם ולא תחת אנונימיות, הם היו זוכים להרבה יותר כבוד והאינטרקציה הזו עם הגולשים יכולה לעשות רק טוב הן לענף, לספונסרים ולבתי העסק שהם מייצגים. ראו את הדוגמה של ההתפרצות הברוטאלית של טל חביב במירוצי הזוגות ששמה סוף להתנהלות העמותה כפי שהיא התנהלה עד אז. הבנאדם עלה מעל כל במה אפשרית, הסביר והתנצל על שאירע.
68.עוד אנונימי 24-12-08
אתם חושבים שלמישהו מהרוכבים משעמם מספיק כדי לענות על התגובות התת רמה שמעלים באתר? חוץ מכמה יחידי סגולה שכותבים ברמה עניינית, התגובות פה הן תת רמה ואני מקווה שהרוכבים גם לא קוראים אותן לא רק לא מגיבים אליהן. "עמי" ועוד כמה ילדים בכיתה א' - מי אתם בכלל שיתיחסו אליכם?, קודם תזדהו ואח"כ אולי יתייחסו אליכם ברצינות, אולי...
69.אבי ברוכיאל 24-12-08
אני מסכים עם זה שהרוכבים יכולים לקבוע את סדר היום בטוקבקים.
70.ל68 24-12-08
כאילו מה האינטלקט של הרוכבים יפגע אם הם יהיו מעורבים יותר בקהילית רוכבי הטיולים?

אין להם מה להרגיש באולימפוס והם בשר ודם כמונו ואולי זו הסיבה שהם לא מצליחים לגרום לקהל להגיע למירוצים.
71.הפגנה== הפגנה ===הפגנה 24-12-08
אני אומר בואו נעשה הפגנה מול הבית של טל חביב שיחליף כבר את הגורטאה שלו
אי אפשר שכל מרוץ הוא נתקע.
עד שהתחיל להיות מעניין בקטגוריה a המיצי הזאת עושה פדיחות !!

יאלה יקמצן תחליף כבר ..
72.ל-71 24-12-08
מה יש לו ליהיות קמצן ???

זה טרקטורון על חשבון עינב מרזגל (יסתום)

קורים תקלות לכולם לטל קרה שני מרוצים ברציפות אז...?

כמה טמבלים יש כאן ....
73.דודי צמח 26-12-08
תגובה ל71 = אני מסכים איתך.......... יאלה טל תחליף את הטרקטורון כבר .
74.ל9 26-12-08
אני עובר על כל התמונות של נזימה ופולגז ואני לא רואה תמונות של אליקו עם חריץ. אשמח אם תעלה תמונה אחת

פיי 3 שעות אני מחפש
75.סנצ'ו 26-12-08
כל הכבוד לכל הרוכבים היתה אחלה תחרות
ולכל הבבונים שפוגעים בשם של הספורט ושל הליגה שחררו באמא שלכם שחררו אותנו מהפרצופים שלכם ביום שבת בבוקר....לכן למשחק של ביתר זה יותר מתאים לכם.
וכל הכבוד לגל בן עמי..... חזר מפציעה והוא לא נותן לאף אחד לחשוב שהוא גמור!!!
אם הוא פצוע והוא לוחץ את כולם לפינה מה יהיה שהוא יחלים???? כל הכבוד לכולם
76.עמותה ל-ה-ת-ע-ו-ר-ר 26-12-08
בושה וחרפה
כל העמותה הזו לא שווה שקל
שבוארון יפסיק לעשות רעש וצילצולים
ויתפטר!!!
הוא גם ככה הבריח את טל בורוכוב מהקטגוריה הראשית וגם הבן שלו נעלם פתאום
77.יוסי עידה 27-12-08
אני מבקש לא ללכלך על רמי הוא בחור טו ב
78.בר חסן 29-12-08
אני אומר שבר חנדלי מתן ניר ועמית בתיה צריכים להיות באותו סוכנות, אני אומר או שסוכנות טריפ או סוכנות אוחנה או סכנות עופר אבניר
79.ירון 05-01-09
לפי דעתי אם לא יעצרו את זה, כל תחרות זה יהיה ככה....פשוט אין כאן אומץ לאנשים להגיד די!
אז לשופטים תעשו מה שניראה לכם לנכון ואל תפחדו מאף אחד!

52 אני איתך.

80.דניאל שמש 20-01-09
אחלה תחרות אוחנה בדם
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:33-24.