טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
"המירוץ הקשה בחיי"


   29-01-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אם גרהאם ג'רביס אחראי על הציטוט הזה, אתם רק יכולים לדמיין (ולצפות בווידאו) של מה שעבר עליו במסגרת האלסטרים 2017. זהירות: הארד אנדורו קשוח לפניכם

רוכב הסקוורנה, גרהאם ג'רביס, רשם ניצחון מרשים בצרפת, במסגרת תחרות ההארד אנדורו המרתקת. רוצים להבין עד כמה קשה? כשאדם כמו ג'רביס טוען כי מדובר ב"יום הרכיבה הקשה ביותר שלו אי פעם", אתם יכולים להבין שהוא כנראה לא ליקק דבש.

למי שלא מכיר, ה-אלסאקסטרים הפכה להיות תחרות מרתקת, שמתחילה לתפוס תאוצה (פעם שלישית שהיא מתקיימת), ובסיומה עמד על הפודיום, פרט לג'רביס, גם מריו רומאן משרקו שסיים שני. ווייד יאנג הצליח להשתחל למקום השלישי, שסגר פודיום נאה עבור שרקו. ווקר איכזב כשסיים רק רביעי, וגומז, באחת מהתקלות הביזאריות ביותר, סיים לאחר הסיבוב השני בגלל שנגמר לו הדלק.

"אני שבור", אמר ג'רביס על קו הסיום, "זה מרגיש טוב מאוד לנצח, אבל זה היה מירוץ ארוך וקשה. דהרנו במשך למעלה משבע שעות. זה היה קרב קשה. כל היום היה קשה. אבל ההרגשה מדהימה.

הרוכבים יצאו לדרך בלה מאן בשעה 11 בבוקר. אלפרדו גומז היה זה שהכתיב את הקצב בתחילה, אבל די מהר הגיעו ג'רביס, רומי, יאנג וגם ווקר לאזור. בזמן המירוץ, כל אחד מהחמישיה היה בחלק מהזמן במקום הראשון.

במהלך המירוץ, ניתן היה לראות קרבות אישיים מרשימים, הן עם המסלול, והן בין הרוכבים. ווקר וג'רביס מצאו את עצמם בדו קרב מרשים, אבל בסופו של דבר הצליח ג'רביס לנצל טעות אחת כדי להשיג את המקום הראשון.

"אני מותש לגמרי", סיפר רומאן, "גמור, אבל מאושר שהצלחתי להביא את שרקו אל הפודיום. אני מאוד אוהב את התחרויות האלה, הן מותחות אותנו עד לקצה", אמר בחיוך.

יאנג סיכם: "זה היה יום קשה, רק חזרתי מפציעה, אז זה היה בוחן גיהנום עבורי. שישה רוכבים היו קרובים להיות בפודיום. ועד ההקפה האחרונה, הכל היה פתוח. אני שמח להיות על הפודיום, האמת שלא האמנתי שאגיע אליו".

ווקר המאוכזב אמר בסיום: "אני קצת הרוס. כולם התחילו לדחוף קדימה, אבל הרכיבה בחשיכה היתה מסובכת. לקחתי סיכון ושילמי את המחיר. בכל מקרה, זה היה יום טוב, ואני מרוצה באופן כללי".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:20-24.