טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אליפות האמירויות במדבר: הסבב הרביעי יוצא לדרך


   02-02-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לאחר הפציעה של ברודאלקה, שסיים את העונה, הדרך של אל בלושי נראית סלולה. האם הוא סוף סוף ייקח את התואר הנכסף או שעוד הפתעה מטורפת מחכה לנו בדרך?

הסיבוב הרביעי של אליפות המדבר באמירויות תתקיים בשלושה בפברואר, כשמוחמד אל בלאושי ינסה לחזק את מקומו בראש הטבלה. לאחר שלקח כבר שלושה מתוך חמשת הסבבים של העונה, אל באלושי מוליך את האליפות ב-12 נקודות הפרש ולאחר שסיים כסגן בשנתיים האחרונות, הוא יותר מישמח לסיים את העונה כאלוף.

"אחרי האכזבה בשתי העונות האחרונות, בעיקר אחרי שהבנתי איזו עוצמה יש לי וכמה סיכוי יש לי לזכות באליפות. זה נתן לי דחיפה אמיתית קדימה לקראת הבאחה הבינלאומית ואתגר המדבר הבא", אמר אל באלושי.

אל באלושי סבל ממזל רע במהלך העונות, מה שגרם לתואר לא להגיע לחיקו. ג'וש ברודאלקה, שזכה בשני הסיבובים האחרונים, סובל מפציעה שקרתה לו במהלך האימונים בשבוע שעבר. לאחר מכן התברר שהוא יהיה בחוץ לשארית העונה: "זה חבל לאבד את ג'וש בשלב זה השל העונה, כי איתו זה הרבה יותר מרגש.", אמר נשיא ה-EMSF מוחמד סולים. "עם זאת, מוחמד הוא רוכב מנוסה ואני מאמין שהוא יעבוד קשה כדי להבטיח את התואר שלו. יש מספיק מתחרים שעוד יכולים לקחת לו אותם. רק מקווה שכולם יחזרו בשלום".

האליפות על הבאגי גם כן מתחממת, כשריאן טרוטץ' מוביל את האליפות עם 58 נקודות, כשבעקבותיו נמצאים אחמד אמיראטי ואל מאקודי. לכל האליפות, שנחשבת בעצם לאליפות הבאחה הבינלאומית של איחוד האמירויות, יש חמישה סיבובים, כששלושה מאחורינו ועוד אחד יתקיים מחר. הסבב האחרון יתקיים בעוד כשבועיים, ב-17 בפברואר.

כזכור, אל מקעודי, פאוול, אל שמאמי וברודאלקה היו המנצחים הגדולים של סבב האמירויות השלישי. מדובר בזוכים בקטגוריות הבאגי, מכוניות, טרקטורונים ואופנועים, שנערכו מאז יום שישי והסתיימו עם נצחונות מרשימים מאודד.

אל מקעודי הצליח לעשות זאת עם שני נצחונות ברציפות, כשהוא מקדים את אחמד אל פאחים, שהגיע למקום השני, וריאן טרוטץ' במקום השלישי: "זה היה יום מצוין עבורינו. הצלחנו לרשום פוזישן במקומות 1,2 ו-4. העונה הזאת הולכת להיות טובה עבורינו, ואנחנו רוצים להמשיך במומנטום דרך האירועים הבינלאומיים הקרובים".

אבל עם כל הכבוד לאל מקעודי, הניצחון המרתק של היום היה של ג'וש ברודאלקה, שהצליח לגבור לאחר קרב לא פשוט על מוחמד ג'עפר ומוחמד אל באלושי, כשהוא מצליח לעקוף את ג'עפר בחמש שניות בזמן הסופי, ו-17 מבאלושי במקום השלישי. הדרום אפריקאי הדהים שהצליח להתגבר על הדיונות הלא פשוטות, לנווט בצורה חכמה, ובסופו של דבר להפתיע, וגם להתקרב לצמרת בעקבות ההצלחה. לצערו, אבל, כפי שדיווחנו, הוא נפצע וסיים את העונה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:33-24.