טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MXGP: ברוכים הבאים ל-2017


   15-02-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עוד רגע זה קורה, ואנחנו מתניעים עונה שצפויה להיות מהמשובחות שהיו. אבל לפני כן, קבלו הצצה לחיים של הרוכבים, ומי מהם מעדיף לקצר שהות כדי לברוח הביתה?

עוד קצת זה קורה. סבב הפתיחה של אליפות ה-MXGP לעונת 2017 יוצאת לדרך בדוחא, קטאר, כשרוכבים, מכונאים, בעלי הקבוצות, המנג'רים, צוותי השידור וכמובן אוהדים מכל העולם כבר הגיעו לעיר, ומצפים לאירוע אדיר ומיוחד.

לפני שנתיים היה זה ריאן ויליפוטו שזכה בתחרות, ולפני שנה היה זה טים גאג'סר, שהתחיל כאן את הדהירה שלו. המסלול בלוסאייל נחשב לאחד מהטובים בסבב, ועל המסלול יחכו לנו שמות אדירים כמו ג'פרי הרלינגס, טים גאג'סר, רומאיין פבוורה, ואנטוניו קאיירולי. לפי מה שנראה, זאת הולכת להיות שנה אדירה, וזה עוד לפני שדיברנו על ה-MX2.

שבוע לאחר מכן, תגיע הקבוצה המטורפת הזאת לאינדונזיה, שלא אירחה את הסבב מאז 1997, כשאלסיו צ'יודי ניצח ב-125 במסלול יוגיקאראטה, ויבאס דימריה חגג את הניצחון של ב-250GP בבאנדאנג. השנה תיערך התחרות באי קטן בפאדוק.

לאחר מכן הסבב יגיע גם לפטגוניה, ארגנטינה, ואחר כך נוכל לראות אותם רוכבים גם בלאון, מקסיקו, שם כבר החלו בשנה שעברה טים גאג'סר וג'פרי הרלינגס להצהיר את הכוונות שלהם להמשך העונה, שנגמרה, כזכור, באליפויות אדירות.

בכל תחרות כזאת, מעבר להשקעה המקצועית של הרוכבים, יש גם את עניין ההתרחקות מהבית. הרוכבים נמצאים הרבה מאוד שבועות לא במקומם הטבעי בבית, דבר שלחלקם לא איכפת ממנו, וחלק אחר מנסה לצמצם את השהות שלו מחוץ לבית כמה שיותר. אנטוניו קאיירולי וטומי סארלס אוהבים מאוד להיות במדינות אחרות, ותמיד נראה שהם נהנים מהחוויה, בעוד שאחרים, כמו ג'פרי הרלינגס, היה מעדיף להיות בבית, ולישון במיטה שלו, כפי שסיפר בעבר.

"בשנה שעבר טסתי הביתה ביום ראשון בבוקר אחרי קטאר, הייתי כבר בצהריים בבית שלי, ואז יכולתי לרכב בבית שלי, כשאני אוכל את האוכל שלי, ישן במיטה נורמלית, וזה בשבילי הכל. הטיסות והתחרויות קשות מאוד עבור הגוף. אנחנו עושים הרבה מאוד אימונים, כגון שתיים מיד אחרי המירוץ בתאילנד. כשאני עייף, אני צריך בית. עבדתי קשה, אז מגיע לי", התייחס ההולנדי לעניין.

הרבה מאוד אנשים מסתכלים על הרלינגס, ולא מבינים מה הוא רוצה, שכן כל אחד היה שמח לטוס מספר פעמים בשנה, ולעשות את מה שהוא עושה, בייחוד עכשיו בקטאר, שם המעלות שם צפויות לטפס בסוף השבוע ולחמם את מי שמגיע מאירופה הקפואה. ואנחנו רק מחכים שזה כבר סוף סוף יתחיל.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:53-24.