טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ההתאחדות הישראלית למכוניות וקארטינג :"לא יתקיימו מירוצים עד לאישור התוכנית"


   23-02-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ביום שלישי הקרוב תתקיים אסיפה כללית על מנת ליישר קו ולצאת לדרך עם העונה החדשה. כמו כן, פורסמו קריטריונים לרוכבים לקבלת תמיכה

על מנת להיערך לשנה החדשה, שיגרה ההתאחדות הישראלית למכוניות וקארטינג בראשות היו"ר דוד צור מכתב לחבריה, על מנת לקדם את המשך הדרך ולאשר את המירוצים עליהם כבר סוכם. במכתב פורטו מספר דברים שצריכים לקרות: "אנחנו עומדים בפתחה של השנה ושל עונת המרוצים 2017 וכבר הגיעו להתאחדות מספר פניות לאישור קיום מרוצים.

כמה עובדות בסיסיות: לטובת קבלת המקדמות לתקציב, הרשות דורשת דוח ספורטאים. על פי דרישת הרשות ולצורך קבלת מקדמות תמיכה יש להגיש תוכנת שנתית מפורטת של כלל ההתאחדות. כמו כן, נדרש לקבוע לוח אירועים שנתי המסונכרן עם כלל הענפים.
נדרש אישור של החשב המלווה לקיום אירועים והוצאת כספים על בסיס תמיכות עתידיות שעדין לא התקבלו.

עוד הוסיף כי נשלח מענה למכתב שהתקבל מרשם העמותות בשל מכתב התלונה שהוגש לו, אך טרם התקבל ממנו מענה ועדין לא התקבל אישור ניהול תקין לשנת 2017 - דבר אשר עלול לפגוע בקבלת התמיכות.

לצערי, נדרש הרבה יותר ממייל אחד על מנת לקבל ממכם (מרובכם) את הנתונים הנדרשים וגם כשהם נשלחים, הם רחוקים מהפורמט בו התבקשתם לשלוח וחלקיים (שוב, יש כאלה שעומדים במשימה בצורה ראויה) דבר הגורר עיכוב בעשיה בכלל ובמשלוח הנתונים לרשות = עיכוב בקבלת מקדמות, בפרט.


על מנת לפעול בצורה סדורה ואחראית, לטובת קידום ההתאחדות בכלל וענפי הספורט אשר תחתיה, לא יאשרו מרוצים עד לקיום ישיבת ועד מנהל לאישור תוכנית העבודה השנתית בהתאם לתקציב.

על מנת שלא להתעכב, נקיים את הישיבה מיד בתום האספה כללית ב- 28.02.2017. עד לתאריך זה יאספו כול הנתונים הנדרשים (חשב מלווה, רשות), תוכנית שנתית וגאנט אירועים לכלל ההתאחדות תוצג לאישור במהלך הישיבה.

כמו כן, משרד הספורט פועל על מנת לתקצב ספורטאים היוצאים לחו"ל. הספורטאים צריכים לענות על הקריטריונים הבאים:

1. התחרה בעונה החולפת (2016) בשני מרוצים לפחות בחו"ל או סיים באחד משלושת המקומות הראשונים באליפות ישראל במהלך עונת 2016

2. השתתפות במרוצים המוכרים ע"י ההתאחדויות הבינלאומיות ואשר משתתפים בהם נציגים מ-5 מדינות לפחות.

3. השתתפות בצורה קבועה בליגה לאורך השנה.

4. ההתאחדות באמצעות ועדה שתוקם תמליץ על ספורטאים שהיא רואה בהם פוטנציאל להגיע להישג משמעותי בזירה הבינלאומית.

בבקשה הביאו עמכם לישיבה את המלצותיכם למועמדים (מקסימום 4 מכל ענף) כולל רזומה שלהם על פי הקריטריונים המצוינים, אשר יועברו לוועדה שתבחר ובאחריותה יהיה להחליט על המועמדים אשר יומלצו ע"י ההתאחדות. - ההתאחדות יכולה להמליץ על מקסימום 2 ספורטאים מכל ענף.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:20-24.