טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ג'ונאס וקאיירולי בלתי ניתנים לעצירה


   28-02-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב ה-MXGP נפתח בקול תרועה בלוסייל, קטאר, וניפק לנו את כל מה שכולנו התגעגענו אליו כל כך. צפו ברגעים הגדולים

אליפות העולם במוטוקרוס, ה-MXGP, פתחה את העונה שלה, והביאה יופי של צבע אל המסלול היפהפה. אנטוניו קאיירולי ופאולס ג'ונאס הצליחו להסיר את החלודה מהם ותפסו את המקומות הראשונים, עם תצוגה נהדרת ובלתי מתפשרת, שנתנה לנו טעימה ממה שמחכה לנו העונה.

כשהוא פותח את העונה ה-14 שלו בסבב, אנטוניו קאיירולי, האיטלקי הבלתי נגמר, הצליח לרשום וי גם על המסלול בקטאר, בו לא ניצח מעולם. ההישג היה מרשים במיוחד לאור העובדה שמההולשוט, הוא פשוט לא עזב את ההובלה. מי שניסה בכל כוחו להפריע לקאיירולי, היה אלוף השנה שעברה, טים גאג'סר, אבל בסופו של דבר, גם הוא לא הצליח, וסיים פעמיים שני. את המקום האחרון בפודיום רשם ייבגני בוברישייב הרוסי.

"אני מאוד שמח שהצלחתי לנצח את שתי התחרויות, זה היה מירוץ מרהיב ביותר, וגם הקרב עם טים היה מעניין מאוד. אני מקווה שאוכל להמשיך ולעשות זאת גם בפעם הבא. כבר לא יכול לחכות".

צילום: www.mxgp.com

אם אתם שואלים את עצמכם מה קרה עם ג'פרי הרלינגס, כנראה שאתם לא לבד. התקווה, שעלה מקטגוריית ה-MX2, רצה לנסות את כוחו בפעם הראשונה בקטגוריה של "הגדולים", אבל לא היה כשיר, למרות שנראה אופטימי ביציע.

הטבלה לאחר הסיבוב הראשון
1. אנטוניו קאירולי
2. טים גאג'סר
3. קלמנט דה סאל
4. ייבגני בוברישייב
5. רומיין פבוורה

ב-MX2 פאולס ג'ונאס הצליח לרשום את הניצחון הראשון שלו, וקבע היסטוריה בתור הלטבי הראשון שמנצח, וגם עושה זאת בסטייל. הוא היה צריך לעבוד קשה כדי לנצח את פטורל בנואה, כשהשניים סיימו את הסיבוב הראשון בהפרש של גלגל בלבד. בסופו של דבר, בנואה הסתפק במקום השני הכללי, ואחריו, באופן מפתיע, ראינו את ג'וליאן ליבר. תומאס אולסון סיים רביעי, מישל סרבלין במקום החמישי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:24-24.