טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
צפו: המינט 400 מגיע ללאס וגאס


   01-03-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

תחרות הפולאריס RZR הולכת לעשות לנו הרבה מאוד עניין עם 370 רוכבים

מירוץ האוף רואד מהמעניינים שיש חוזר לעיר החטאים. תחרות הפולאריס RZR מינט 400 חוזרת ללאס וגאס ותערוך בה במהלך חמשת הימים הקרובים את הקרבות האדירים בין הרוכבים במירוץ.

370 רוכבים צפוים להגיע לתחרות, כשכמות הסלבריטאים צפויה להיות אדירה באירוע הזה. אחד שמלווה אותו לאורך שנים הוא המגיש האגדי ג'יי לנו. טאנר פאוסט, ג'סי קומבס וגם האחים דיזל צפויים לזנק על הכלים שלהם ולהתחיל לנהוג.

האירוע עצמו החל ב-1968, כדרך למשוך ולקדם את מלון המנטה, שהוקם במקום. מדובר על מירוץ שהפך להיות שם דבר עם 370 משתתפים מ-29 קטגוריות, עם רשימת המתנה של למעלה מ-100 רוכבים ברשימת ההמתנה. התחרות, שמתקיימת על גבול מדינת קליפורניה-נבאדה, מביאה אלפי אוהדים אל האירוע המרגש. צפו ברגעים הגדולים.

"המינט 400" היא מסוג התחרויות שכל אחד רוצה לנצח. תשאלו כל נהג טרקטורוני מדבר איזה מירוץ הם מעדיפים, וללא ספק תקבלו תשובה חד משמעית לפיה זהו המירוץ המועדף עליהם, אולי ביחד עם הבאחה 1000 ואליפות העולם בטרקטורונים.

כזכור, בשנה שעברה, האיש שהצליח להתמודד עם זה בצורה הכי טובה, היה ג'סטין לופטון, שלקח את התחרות בקטגוריית ה-TRICK TRUCK CLASS, והוכתר למנצח הבלתי רשמי של התחרות, לאחר שרשם זמן של 5:36:10.60 שעות. זו היתה הזכייה השלישית של לופטון בשלוש השנים האחרונות. אי אפשר פשוט לעצור אותם".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:42-24.