טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סבב ה-MXGP מגיע לאינדונזיה: מסלול חדש, אותה מטרה


   02-03-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לאחר הפתיחה המצוינת בקטאר האליפות מגיעה לאסיה, בפעם הראשונה על מסלול חדש שנבנה במיוחד לתחרות. מזג האוויר יהיה אתגר עצום לרוכבים, ואנחנו כבר לא יכולים לחכות

אליפות העולם במוטוקרוס, ה-MXGP, רק נפתחה וכבר ממשיכה לעורר את הדמיון של כל חובבי הספורט המוטורי. אחרי הפתיחה המהממת בלוסייל, קטאר, הפעם התחרות מגיעה לחלק השני שלה בפינאנג, אינדונזיה בסוף השבוע הקרוב. לכבוד התחרות נבנה במיוחד מסלול מוטוקרוס באי באנגקה, צפונית לעיר הבירה ג'קרטה. זאת תהיה הפעם הראשונה שהרוכבים של ה-MXGP וה-MX2 ירכבו על מסלול שיוצר במיוחד לאירוע המרגש, כשהפעם האחרונה שהתחרות הגיעה לאינדונזיה הייתה ב-1997.

בעוד המסלול החדש מהווה אתגר גדול עבור הרוכבים והצוותים הטכניים, שיעמלו כל השבוע להכין את הצמיגים למסלול, האתגר הגדול ביותר עלול להיות מזג האוויר. בשבועיים האחרונים יורד במקום גשם, אם כי צוות התחרות כבר הבטיח שהאדמה הבוצית והלחה תעמוד היטב באתגר העצום.

בסוף השבוע הזה גם יינתן אות הפתיחה למירוץ הראשון של מוטוקרוס הנשים, שם האלופה ליוויה לנסלוט נראית כבעלת סיכוי מצוין להגן על תוארה לאחר ההישג הנפלא מהשנה שעברה, אם כי צפויה לה הפעם תחרות ממש לא קלה, מול רוכבות כמו קורטני דאנקן, ננסי ואן דה ואן וקיארה פונטנסי, שכולן נתנו תחרות טובה ב-2016.

צילום: www.mxgp.com

תחילת עונה היא תמיד דבר מאתגר, אבל זה לא ממש הפריע לאנטוניו קאירולי, האיטלקי הבלתי נגמר, שפתח מצוין את המירוץ הראשון בקטאר בו לא ניצח מעולם. ההישג היה מרשים במיוחד לאור העובדה שמההולשוט, הוא פשוט לא עזב את ההובלה. מי שניסה בכל כוחו להפריע לקאיירולי, היה אלוף השנה שעברה, טים גאג'סר, אבל בסופו של דבר, גם הוא לא הצליח, וסיים פעמיים שני. קאירולי בן ה-31 יסמוך על הניסיון העשיר שלו במירוצים כדי לצלוח גם את המסלול החדש הזה באינדונזיה.

מצד שני, אלוף ה-MXGP טים גאג'סר ירצה לשמור על התואר, ואסיה עושה לו בדרך כלל טוב, כאשר במהלך ארבע השנים האחרונות הוא עמד פעמיים על הפודיום ב-MXGP, מה שאולי יקרה גם הפעם. גם רומיין פבוורה, שסיים חמישי בקטאר, אוהב מקומות אקזוטיים כמו אינדונזיה. בשנה שעברה הוא ניצח בתאילנד, ואל תתפלאו אם האלוף לשעבר יעקוף את יתר המתמודדים בסוף השבוע הקרוב.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:08-24.