טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
יו"ר התאחדות הכידונאים שון בן יקר הודיע כי לא יתמודד בבחירות


   02-03-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לאחר טענות על אי סדרים בהתאחדות, הודיע בן יקר כי הוא מסיים את תפקידו. הבחירות יתקיימו ביום ראשון ה-12 במרץ, ויבחרו גם חברי ועד חדשים

לאחר שנתיים בתפקיד, הודיע אתמול יו"ר התאחדות הכידונאים בישראל שון בן יקר, כי הוא מסיים את תפקידו כיו"ר ההתאחדות ולא יתמודד בבחירות הקרובות, שיתקיימו ביום ראשון ה-12 במרץ בשעה 18:00. מלבד יו"ר חדש, ייבחרו באסיפה גם חברי הוועד וחברי ועדת ביקורת. שאת ,לאחר שלפני כשבועיים התאחדות הכידונאים קיבלה פנייה בדרישה להתפטרותו של בן יקר. בשורת טענות קשות, אותן העלו שלוש העמותות - מוטוקרוס, אנדורו וסופרמוטו.

בן יקר כתב בפוסט שהעלה בפייסבוק: "ברצוני להודיע שלאחר שנתיים מלאות של עשיה התנדבותית מאתגרת לקידום הספורט המוטורי, אני מסיים את תפקידי כיו"ר ההתאחדות ולא אתמודד בבחירות הקרובות. שיהיה לכולנו בהצלחה".

עוד כתב בן יקר: "בימים אלו מתקיים הליך בדיקת נאותות לעמותות החברות בהתאחדות, והליך הבדיקה וביצוע שימוע ככל שידרש, יסתיימו עד למועד קיום האסיפה הכללית. ההצבעה באסיפה הכללית היא אישית של נציגי האסיפה הכללית המחזיקים בכתב מינוי חתום לאותה אסיפה בנוסח המצוי בסעיף 8.3.9 לתקון ההתאחדות.יש להעביר למשרדי ההתאחדות עד ליום 9 במרץ 2017, באמצעות דואר אלקטרוני:calimsf@gmail.com את כתבי המינוי החתומים על מנת שהוועד המנהל יוכל לבחון זהויותיהם של נציגי האסיפה הכללית".

במכתב עצמו כתבו נציגי העמותות לפני כשבועיים: "לאור אי הסדרים בדרך קבלת ההחלטות בוועד ההתאחדות, על היועמ"ש של התאחדות להורות על הקפאת כל ההחלטות בוועד עד לבירור מלא של דרך קבלת ההחלטות. יש לציין שהעמותות מגובות בעורך דין ולא יהססו לפנות לערכאות משפטיות במטרה לגרום לכך שהתאחדות הספורט המוטורי תחזור להיות גוף המייצג את הספורטאים בענף הדו גלגלי ולא רק את העומד בראש ההתאחדות.

"מצאנו אי סדרים בגוף ההתאחדות ובמבנה ההתאחדות. העובדה שהוועד המנהל מורכב מנציגים פיקטיביים של ארגונים שאינם קיימים, ומאחר ועמותות המוטוקרוס, האינדורו והסופרמוטו מהוות את רוב הרוכבים המאוגדים, אנו מרגישים שהרוכבים מוחזקים למעשה כבני ערובה, ע"י קומץ קטן של רוכבי כביש ששמו עצמם כנציגי עמותת רפאים.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:56-24.