טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
התאחדות המכוניות והקארטינג פתחה את שנת 2017


   02-03-2017, נאוה מנדלסון   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

חברי ההתאחדות פתחו את השנה עם אישור ניהול תקין ועם תקנון חדש ומעודכן. התחומים שצפויים להציג פעילות ב-2017: קארטינג, שטח, עפר ואספלט

אחרי שנה שכללה 19 אירועים שונים ומוגדרת כפוריה ביותר מזה זמן ארוך, פתחה אתמול התאחדות המכוניות והקארטינג הישראלית את שנת 2017. זאת, לאחר שבשבוע שעבר שיגרה ההתאחדות המכתב לחבריה, על מנת לקדם את המשך הדרך ולאשר את המירוצים עליהם כבר סוכם. אז מה הדברים החשובים שעלו באסיפה הכללית של ההתאחדות?

קודם כל והכי חשוב: התקבל אישור ניהול תקין, שזה אומר שכספי התמיכה, של משרד התרבות והספורט ל-2017, זמינים ואפשר להתחיל להוציא לפועל תחרויות ויוזמות מקצועיות. בנוסף, התקבלו התוכניות השנתיות, מארבעת הענפים, לאירועי 2017. יצא לדרך תהליך עיבוד והגדרת תקנון חדש ומעודכן, אשר אמור להסתיים באסיפה הכללית הבאה, שנקבעה ל-28/03.

הוסכם כי ההתאחדות תפנה משאבים לתמיכה משפטית בענפים ולסיוע בתשלומי רישום שונים. כמו כן, יצא לפועל בקרוב הליך גיוס מנכ"ל. דוד צור, יו"ר ההתאחדות, קרא לחברי האסיפה הכללית ולוועד המנהל, להתרכז בקידום הספורט המוטורי בדרכים חיוביות, הסכים לצורך לכוון גם להיבטים מקצועיים וציין את הנזק הנגרם מ"יריות בתוך הנגמ"ש" (כדוגמת תלונה לרשם העמותות, שטופלה ונסגרה).

התחומים שצפויים להציג פעילות ב-2017: קארטינג, שטח (ראלי רייד, עבירות - נדרשים להסדיר הליכי רישום), עפר (ראלי וראליספרינט) ואספלט (דראג, דריפט - נדרשים להשלים הליכי רישום). יחד עם התמיכה של המועצה להסדר ההימורים בספורט (טוטו), נראה שבהחלט יש למה לצפות!תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:27-24.