טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
חגיגה בדרום: פורסמו האירועים בראלי וראליספרינט ב-2017


   07-03-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

התאחדות המכוניות והקארטינג חשפה את לוח האירועים המתוכנן שלה לשנה הקרובה. כמו כן, ישנה כוונה לקיים בחול המועד פסח 4 אירועים מוטורים בבדימונה

התאחדות המכוניות והקארטינג הישראלית, שפתחה בשבוע שעבר את שנת 2017, פרסמה את תוכנית האירועים המתוכננים בעפר -ראלי וראליספרינט, ובהחלט יש למה לצפות וכי צפויה לנו עונה חמה במיוחד.

כמו כן, ישנה כוונה של ההתאחדות לקיים בחול המועד פסח ארבעה אירועים של ספורט מוטורי במינחת בדימונה, בתאריכים 12-16/04: ג'ימקאנה ביום רביעי, דראג בחמישי+שישי וראליספרינט בראשון. בהחלט צפויה חגיגיה אמיתית לתושבי הדרום בחג האביב הקרב ובא עלינו לטובה.

התחומים שעליהם סיכמה האסיפה הכללית של ההתאחדות להציג פעילות ב-2017: קארטינג, שטח (ראלי רייד, עבירות - נדרשים להסדיר הליכי רישום), עפר (ראלי וראליספרינט) ואספלט (דראג, דריפט - נדרשים להשלים הליכי רישום). יחד עם התמיכה של המועצה להסדר ההימורים בספורט (טוטו), נראה שבהחלט יש למה לצפות!

בנוסף, הוסכם כי ההתאחדות תפנה משאבים לתמיכה משפטית בענפים ולסיוע בתשלומי רישום שונים. כמו כן, יצא לפועל בקרוב הליך גיוס מנכ"ל. דוד צור, יו"ר ההתאחדות, קרא לחברי האסיפה הכללית ולוועד המנהל, להתרכז בקידום הספורט המוטורי בדרכים חיוביות, הסכים לצורך לכוון גם להיבטים מקצועיים וציין את הנזק הנגרם מ"יריות בתוך הנגמ"ש" (כדוגמת תלונה לרשם העמותות, שטופלה ונסגרה).

תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:25-24.