טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
כבש את הבית: גומז עם ניצחון בכורה בסופראנדורו 2017


   07-03-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הספרדי המצוין לא אכזב מול הקהל הביתי בסיבוב הלפני אחרון של העונה, גבר על ווקר במירוץ מטורף ואמר: "זה היה לילה גדול". האקר סיים רק שלישי אבל מוביל במאזן הכללי

הוא היה קרוב כל כך הרבה פעמים לעשות את זה, ולבסוף, אחרי לילה קדחתני של מירוצים בסיבוב הלפני האחרון של העונה בבילבאו, ספרד, הספרדי המצוין אלפרדו גומז עולה על הפודיום עם ניצחון בכורה, ומצטרף לחברו לקבוצה של KTM ג'וני ווקר שסיים שני, ולהאקר קולטון של הוסקוורנה שסיים שלישי. בג'וניור, רוכב ימאהה בלייק גודזייט מדרום אפריקה ניצח בפעם השנייה ברציפות.

"זה לא ייאמן, אמר גומז לאחר החגיגות על הפודיום. "עבדתי כל כך קשה במשך זמן כה רב כדי לקבל את הניצחון הזה סוף סוף, ולעשות את זה במגרש הביתי זה מדהים. זה היה לילה גדול. תודה לך KTM, רדבול, המשפחה שלי וכל מי שעשה את זה אפשרי".

צילום: Robert Lynn/Future7Media

ואכן, המירוץ בספרד היה חם וצמוד. התחנה הלפני האחרונה של העונה הייתה תובענית מתמיד. ווקר, גומז והאקר היו צמודים אחד לשני במשך כל הזמן, וכל אחד בתורו הוביל את המירוץ. בסופו של דבר, האקר ביצע כמה טעויות שהותירו אותו שליש והשאירו את הבמה לווקר וגומז שהתחרו על הבכורה. גומז תקף בכל הזדמנות שהייתה לו, וממש לא התכוון לתת להזדמנות הזאת, מול הקהל הביתי שלו, לחמוק לו מבין האצבעות. שניהם ידעו שניצחון כאן שווה הרבה. בקרב הענקים הזה הספרדי ניצח את ווקר בפוטו פיניש מרהיב. "זה היה לילה מדהים"" סיכם גומז המאושר", "המירוץ היה כל כך קרוב, גם ג'וני וגם אני כל כך רצינו את הניצחון הזה, ולשמחתי אני עשיתי את זה".

צילום: Robert Lynn/Future7Media

ווקר המאוכזב סיכם את הלילה שלו, ואמר: "אני חושב שזה הכי טוב שרכבתי העונה. אני מרגיש שאני מתחיל לחזור לעצמי שוב". למרות שלא ניצח במירוץ, האקר עדיין עלה על הפודיום כשסיים שלישי, ובמאזן הנקודות הכולל הוא עדיין מוביל, לקראת המירוץ שיסגור את העונה הנהדרת הזאת ב-18 במרץ בצרפת.


טבלת המירוץ:


1. אלפרדו גומז
2. גקוני ווקר
3. קולטון האקר
4. מריו רומן
5. מנואל לטנביצ'לרתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:26-24.