טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מגרמניה לירדן ב-11 יורו ליום: הכירו את ראלי הגרוטאות הגדול


   08-03-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האלגו אוריינט ראלי כולל 100 צוותים עם מכוניות שלא יהיו יקרות מ-1111 יורו, בנות 20 שנה לפחות. השנה הם יגיעו לישראל לפרויקט מסקרן ומחמם לב

הכירו את האלגו אוריינט ראלי, Allgaeu orient rally - ראלי הגרוטאות הגדול מגרמניה לירדן. הראלי החל צעדיו בשנת 2006 והפך מנהג שנתי. משתתפים בו כ-100 צוותים עם מכוניות שלא יהיו יקרות מ-1111 יורו, וחייבות להיות בנות 20 שנה לפחות.

הראלי מתנהל בדרכים צדדיות סלולות ודרכי עפר, מתחיל בגרמניה ומסתיים בירדן, וללא עזרי ניווט דיגיטליים, אלא עם מפות וספר דרך. כל משתתף בצוות צריך להסתדר עם תקציב של 11 יורו ליום - משמע לינה הכרחית באוהלים! בשנת 2013 עקב הבלאגן בסוריה, מארגני המסע החליטו לפסוח עליה ומצאו שכדאי לנסוע דרך ישראל ולסיים את הראלי בירדן. בפעם הראשונה שהה בישראל רק יום אחד, ומשנתקלו ביחס חם ואוהד החליטו להאריך את שהותם בארץ במסעות הבאים. מאז כל שנה הראלי לא רק עובר בישראל אלא שוהה, ואפילו מקיים שיתופי פעולה תיירותים עם גורמים ישראלים.

השנה, חברו יחד האלגו אוריינט מגרמניה, וגרוטראלי - מסע הגרוטאות הגדול בישראל לפרוייקט משותף: גרוטראלי היא המארחת הרשמית של האלגו אוריינט בארץ ודואגת להפקת 4 ימי השהות של הגרמנים כאן בארץ בתאריכים 21-24/5. ההפקה הגרמנית שריינה שני מקומות וי.אי.פי לשני צוותים ישראליים שהורכבו ממשתתפי מסעות גרוטראלי בארץ. והם יעשו את הראלי כולו מגרמניה.

בנוסף, בפעם הראשונה השנה יצורפו 10 צוותים ישראליים, שהם יוצאי מסעות גרוטראלי לשעבר, והם יעשו את החלק הירדני של הראלי עד לקו הסיום.
לטובת הצלחת הפרויקט, גויסו עיריית תל אביב / עיריית ירושלים/מועצה אזורית מטה יהודה/מועצה אזורית בקעת הירדן, והן ייקחו חלק פעיל באירוח של הראלי.

המסלול בארץ יאופיין בהצצה על היבטי החיים המעורבים בישראל זה לצד זה, הצוותים יצטרכו להתמודד עם משימות ומפגשים מעניינים. לדוגמא, השנה גייסנו את נותת החסות הרשמית של גרוטראלי - מבשלת בירה אלכסנדר למשימה מרגשת וחוצה גבולות. כל הצוותים יצטרכו לאסוף שק לתת מחקלאי גרמני,
ידאגו לסחוב ולשמור על השק שלם עד למבשלה בישראל. מכל הלתת שיגיע ייבשלו כאן בארץ בירה משותפת. כ-100 תיקי בית ספר יתרמו לבית ספר יהודי/ערבי. ועוד משימות רבות/טובות ומרגשות.

לדף הפייסבוק של גרוטראלי

לאירועים נוספים אתם מוזמנים להתעדכן בלוח האירועים באתר







תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:24-24.