טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מינט 400: מקצ'רן הוריד את הקוף מהגב


   13-03-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

למרות קריירה מהוללת, רוב מקצ'רן מעולם לא זכה במירוץ רכבי השטח הכי קשוח שיש באמריקה. הפעם הוא עשה את זה כמו ענק וכבש את המדבר

בחיים מציבים יעדים ועובדים קשה כדי להשיג אותם, לא משנה כמה בלתי אפשרי זה נראה בדרך. אתה לעולם לא מוותר, וממשיך לדחוף עד שאתה משיג את המטרות שלך. רוב מקצ'רן, עם הקריירה המהוללת שלו, מעולם לא הצליח לזכות במינט 400. עד השנה.

"נולדתי וגדלתי ממש כאן בלאס וגאס", הוא מספר."הפעם הראשונה שהתחריתי במינט 400 הייתה ב-1984. זכיתי ברמה 8, 7S, 1600, אבל אף פעם לא בתחרות הכללית. ב-3 מ-5 השנים האחרונות הובלנו בהקפה האחרונה, וזה מרגיש טוב להוריד את הקוף הזה מהגב שלי".

"המינט 400" היא מסוג התחרויות שכל אחד רוצה לנצח. תשאלו כל נהג רכב מדבר איזה מירוץ הם מעדיפים, וללא ספק תקבלו תשובה חד משמעית לפיה זהו המירוץ המועדף עליהם, אולי ביחד עם הבאחה 1000. "המינט" נחשב למירוץ האוף רואד הקשוח ביותר שיש בארצות הברית ואין רוכב שלא רוצה את השם שלו חרוט לנצח כמנצח של התחרות המשוגעת הזאת.

צילום: https://themint400.com

צילום: https://themint400.com

גם הפעם, המירוץ ממש לא היה קל, גם לא עבור מקצ'רן, וההובלה השתנתה פעמים רבות. רוב היום ג'ייסון ווס הוביל, ולאחר הסיבוב הראשון הוא הוביל על מקמילין ב-19 שניות, כאשר ברייס מנזיס היה דקה -12 שניות מאחורי מקמילין.

בחלק הראשון של הסיבוב השני ג'סטין מתניי החל להוביל פתאום, אבל אז מקמילין לחץ על הגז ולקח את ההובלה. בסוף הסיבוב הראשון המירוץ היה צמוד מאוד. מקצ'רן, ווס, מנזיס ווילדוסלה היו עדיין במשחק. אבל אז למקמילין היה פנצ'ר, והמירוץ נפתח ונהיה מעניין.

ווס הוביל כאשר מקצ'רן דלק בעקבותיו. לאחר 50 מיייל של מירוץ מקצ'רן הוביל בדקה על ווס, כשהמירוץ נכנס לחשיכה ונותרו עוד 30 מייל. ווס עשה הכל כדי להדביק את הפער, וראה את הדגל המשובץ ראשון. אבל המדבר הוא אכזרי, והתחרות קשה מאוד, ווס הגיע 44 שניות לאחר מקצ'רן.

מקצ'רן ניצח את מינט 400 2017, השיג את היעד הגדול שלו והוריד את הקוף מהגב. הוא גם הלך הביתה עם 20,000 דולר.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:41-24.