טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מכירות שיא ל-Yamaha Tmax החדש


   15-03-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

123 כלים נמכרו ביומיים הראשונים של המכירה המוקדמת. מרבית הכלים הם מהגרסאות המאובזרות והיקרות של ה-TMAX. ידיעה פרסומית

טרו מוטור, יבואנית ימאהה בישראל, מודיעה על מכירות שיא ל-Yamaha Tmax החדש, עם שיא של 123 כלים שנמכרו ביומיים הראשונים לפתיחת המכירה המוקדמת החל ביום שלישי בצהריים בשבוע שעבר. מדובר במספר שיא של מכירות מוקדמות. עקב הביקוש הרב ישנו מחסור נקודתי בצבעים מסוימים של ה-DX.

מרבית הכלים שנמכרו (כ-90%) הם מהגרסאות המאובזרות והיקרות של ה-TMAX: דגם ה-SX, גרסת הספורט של ה-TMAX, וה-,DX גרסת הפרימיום המאובזרת ביותר. הצפי הוא שעד סוף החודש יימכר מספר שיא של כ-200 כלים מהדגם החדש, וכי סך המכירות השנה יעמוד על כ-700 כלים. מספר גבוה אפילו בקנה מידה אירופאי.

אודות ה- TMAX


לפני 15 שנים ימאהה השיקו דגם ששינה את פני עולם הקטנועים ויצר קטגוריה חדשה לחלוטין. בזמנו, הייתה זו החלטה אמיצה מצד ימאהה, לייצר קטנוע-על דינמי ובעל ביצועים כמו של אופנוע ספורט, לצד נוחות וקלות תפעול של קטנוע. 15 שנים וחמישה דורות של TMAX חלפו, והדגם המצוין הזה ממשיך לשלוט ביד רמה בקטגוריית קטנועי העל. עם מספר שיא של 233,000 יחידות שנמכרו ב-15 השנים האחרונות, ה-TMAX הוא לא רק קטנוע העל הנמכר באירופה, אלא גם אחד מהדגמים הנמכרים ביותר שיוצרו על ידי ימאהה בכל הזמנים.

ראשוני הרוכשים צפויים לקבל את הכלים במהלך השבוע הקרוב כאשר הכלים של המשלוח הראשון יסופקו עד אמצע חודש אפריל.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:12-24.