טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אל תבכי ארגנטינה: ה-MXGP מגיע לסיבוב השלישי והכל יכול לקרות


   17-03-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הכל מוכן והמתח בשיאו כשהאליפות מגיעה לסיבוב השלישי שלה בפטגוניה. סימפסון ינסה להדהים שוב, קאירולי ינסה לתת עוד הצהרת כוונות ודה סאל ינסה לשבור את הנאחס

הכל כבר מוכן ומצוחצח, לסיבוב השלישי של אליפות העולם מוטוקרוס FIM- ה-MXGP, שתתקיים בסוף השבוע ליד אגמים ציורים באזור ההרים האנדים. וילה לה אנגוסטורה, במחוז נאוקן, ארגנטינה, תארח שוב את מירוץ MXGP, וזאת תהיה הפעם הראשונה העונה שהרוכבים של ה-MXGP יתחרו בחצי הכדור המערבי.

בדרך כלל, עד הסיבוב השלישי של האליפות מתחילות כבר להיווצר מגמות, אבל עבור 2017, האפשרויות הן אינסופיות. רוכב אחד שהדהים רבים בסוף השבוע שעבר באינדונזיה היה רוכב ימאהה שון סימפסון. הוא לקח את ההובלה כבר בפתיחת המירוץ ולא איבד אותו לאורך כל הדרך. הוא בהחלט מגיע בפורמה טובה ועם הר של ציפיות גם לארגנטינה.

מי שמוביל את הטבלה, רוכב KTM אנטוניו קאירולי, מגיע לסיבוב השלישי לאחר שסיים רק במקום הרביעי בארגנטינה. בסבב הראשון קאירולי היה בלתי ניתן לעצירה, וכבר הפך עצמו לפייבוריט, והא בהחלט מקווה לתת עוד הצהרת ניצחון בארגנטינה. המסלול בארגנטינה אהוב מאוד על הרוכבים, וקאירולי לא יוצא מהכלל. הוא סיים שלישי ב-2015 ושני בשנה שעברה. זו בהחלט יכולה להיות השנה שבה הוא ייקח את כל הקופה.

הדהים את כולם. סימפסון. צילום: http://www.mxgp-tv.com

הרוכב הבלגי של קוואסאקי, קלמנט דה סאל, נתן הופעה עקבית בשני הסיבובים הראשונים, והוא מדורג שני, 8 נקודות מאחורי קאירולי. בשנה שעברה המירוץ בפטגוניה, ארגנטינה לא עשה לו טוב והוא סיים מחוץ לעשירייה הראשונה. הפעם הוא ינסה לשנות את המזל הרע שלו בארנטינה, עם הסגנון המהיר שלו של 2017.

אלוף MXGP של השנה שעברה, טים גאדג'סר, שמדורג שלישי עד עכשיו, 4 נקודות בלבד מאחורי דה סאל, מגיע לארנטינה עם זיכרונות חיוביים. הסלובני ניצח כאן בשנה שעברה, וינסה לעשות זאת בפעם השנייה ברציפות.

הרוכב יבגני בובריישב מדורג רביעי, מיד אחרי חברו לקבוצה גאדג'סר. היכולת העקבית שלו, יחד עם עוד קצת ביטחון יכול להיות מה שנדרש כדי להביא את רוכב הונדה על הפודיום בארגנטינה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:59-24.