טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופרקרוס: המירוץ שדאנג'י יעדיף לשכוח


   20-03-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סיבוב 12 לא אכזב, ומצא את טומאק בכושר שיא ובעונה שתיזכר לו עוד הרבה שנים. ב-250 אוזבורן יכול לקחת את האליפות בניגוד לכל הציפיות המוקדמות

אינדיאנאפוליס אירחה את אליפות הסופרקרוס, ואם יש רוכב אחד שלא יצא מרוצה הרי זה הוא האלוף המכהן ריאן דאנג'י.

250 מזרח


טרוף בעיניים, זינוק מעולה של ג'ואי סאבטג'י שלוקח את ההולשוט לפני זאק אוזבורן ואלכס מרטין. אוזבורן נכנס למוד התקפי ומתחיל לתקוף, לא מרפה מסאבטג'י גם כאשר יש ביניהם מגע. אוזבורן מחליט ונגמרה לו הסבלנות והוא עובר את סאבטג'י באגרסיביות ובמזל אף אחד מהם לא מתרסק. אלכס מרטין במקום השלישי כאשר בן קבוצתו ג'ורדן סמית' מאחוריו ומרטין מתרסק ולוקח איתו גם את סמית', שמצליח בנס להישאר על האופנוע ומנצל את ההזדמנות לעבור את מרטין.

זאק אוזבורן מנצח את המירוץ השלישי שלו העונה ומגדיל את הפער מסאבטג'י כאשר סמית' שלישי, מרטין רביעי וסיניסירולו חמישי. חייבים לציין שזאק אוזבורן מפתיע עד מאוד העונה והוא בדרך הנכונה לזכות באליפות, בניגוד מוחלט לציפיות.

צילום: www.racerxonline.com


450


בלייק באגת מזנק מצוין ונכנס ראשון לפניה הראשונה כאשר מאחוריו נמצאים אילי טומאק, ריאן דאנג'י, מרווין מוסקין ודייבי מילספס. ארבעה ק.ט.מים מול קאוואסאקי אחד בודד בחמישייה הראשונה, מדגיש את היכולות של טומאק העונה. דאנג'י נכנס להתקפה על טומאק, עובר אותו אך לא להרבה זמן, טומאק פשוט מהיר מדאנג'י ודאנג'י רוכב בבירור על המגבלות.

מאז ימי ריאן וילופוטו לפני כמה שנים לא ראינו את דאנג'י כל כך בלחץ. טומאק רץ קדימה ועובר את באגת, דאנג'י מנצל את העניין וכאבור שתי פניות גם הוא עובר את באגת. דאנג'י לוחץ, מה זה לוחץ אבל, הוא על המגבלות שלו ושל האופנוע ועם ניסיון העקיפה מגיעה גם הכמעט התרסקות שמראה עד כמה הוא על הקצה.

אין מה לעשות, טומאק מהיר ממנו באופן עקבי העונה. המזל של דאנג'י הוא שבתחילת העונה טומאק התקשה. קול סילי עובר את דייבי מילספס ועולה למקום החמישי כאשר מרווין מוסקין רוכב בקצב כמעט זהה לשל טומאק והוא עובר את באגת ועולה למקום השלישי, מגיע לבן קבוצתו ריאן דאנג'י ונכנס למוד התקפי.

זאת, בזמן שדאנג'י נכנס למוד הגנתי ומגן בחרוף נפש על המקום השני שלו, אך מוסקין מהיר ממנו ומוצא את הדרך לעבור את האלוף בזמן שטומאק מנצח את המרוץ השלישי שלו העונה, איזו עונה מדהימה עוברת על טומאק וגם אם לא יקח את האליפות זו עונה שתיזכר לו לטובה להרבה שנים.

מוסקין כאמור שני, דאנג'י שלישי, באגת ממשיך במגמת העקביות שלו ומסיים רביעי, וסילי ממשיך לאכזב את הונדה ומסיים חמישי.

תוצאות:

250 מזרח:


זאק אוזבורן
ג'ואי סאבטג'י
ג'ורדן סמית'
אלכס מרטין
אדם סיניסירולו

450:

אילי טומאק
מרווין מוסקין
ריאן דאנג'י
בלייק באגת
קול סילי

אליפות לאחר 12 סבבים:

250 מזרח:


זאק אוזבורן- (הוסקוורנה ) 111נק'
ג'ואי סאבאטג'י- ( קאוואסאקי( 102נק'
אדם סיניסירולו- (קאוואסאקי) 93נק'
ג'ורדן סמית'- (ק.ט.מ) 90נק'
דילן פרננדיס- (ימאהה) 68נק'

450:

ריאן דאנג'י – (ק.ט.מ) 234נק'
אילי טומאק- (קאוואסאקי) 222נק'
מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 185נק'
קול סילי- (הונדה) 185נק'
ג'ייסון אנדרסון-(הוסקוורנה) 155נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:03-24.