טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופר אנדורו 2017: האקר לקח את כל הקופה


   20-03-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האמריקאי הנפלא של הוסקוורנה הגן על תוארו וזכה בפעם השנייה ברציפות בתואר הנכסף. "מדהים, זה פשוט מדהים, זאת הייתה עונה פנטסטית", אמר בסיום

קולטון האקר זכה בסופר אנדורו 2017 בסיבוב האחרון שנערך בצרפת, מול אולם מפוצץ עד אפס מקום. האמריקאי הנפלא הגן על תוארו, ושם את הוסקוורנה במקום הכי גבוה על הפודיום בשנה השנייה ברציפות.

"מדהים, זה פשוט מדהים לזכות בתואר העולמי השני שלי", אמר האקר. "זו הייתה עונה גדולה, עם כמה קרבות פנטסטיים בכל סיבוב. לחזור עם הצלחת זה פשוט דבר נפלא עבורי, עבור המשפחה שלי, המכונאי שלי ג'וש וכמובן הוסקוורנה".

זה היה לילה של חגיגה גם עבור דרום אפריקה, כאשר רוכב ימאהה בלייק גוטזייט זכה באליפות העולם של סופר אנדורו ג'וניור. בגביע האירופאי זכה הגרמני מייק הרטמן מהוסקוורנה. גוטזייט לא הסתיר את ההתרגשות שלו מתואר הבכורה העולמי: "זה חלום שהתגשם עבורי. עבדתי כל כך קשה בשביל זה כל כך הרבה זמן. להיות אלוף עולם זו הרגשה מדהימה שעדיין לא ממש נקלטה. נראה לי שצריך זמן להתרגל לזה" .

עונה מדהימה. צילום: http://www.enduro21.com

המירוץ עצמו היה דרמטי במיוחד, כשרק 11 נקודות הפרידו בין האקר וגומז, והכל היה פתוח. עם זאת, היה זה דווקא ג'וני ווקר, רוכב KTM, שהצליח להשיג ניצחון נוח בסיבוב הראשון. האקר סיים שני וגומז רק שלישי. המגמה התהפכה בסיבוב השני וגומז פילס דרכו אל ההובלה ולקח את הניצחון. ווקר סיים שלישי והאקר סיים במקום השני. לאחר מכן גומז עבר לקדמת הבמה ולקח את היתרון. הוא היה נחוש לסיים את הלילה שלו גבוה ולקחת את הניצחון הכללי. ווקר דהר למקום השני. האקר סיים שלישי, שכולו מתוק והפך אותו לאלוף העולם.

טבלת הסיבוב הרביעי באלבי. צרפת


1. גומז: 55 נקודות
2. ג'וני ווקר: 55 נקודות
3. האקר קולטון: 51 נקודות
4. מנואל לטנביצ'לר: 37 נקודות
5. רומן מריו: 30 נקודותתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:48-24.