טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופרקרוס: הקרב על האליפות מתחמם


   24-03-2017, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב ה-13 באליפות מגיע לדטרויט, הבית של הרכבים האמריקאים. דאנג'י בתקופה חלשה שלו, אבל הוא יחכה למעידה של טומאק, שנראה מושלם עד עכשיו

הסבב ה-13 באליפות הסופרקרוס ייערך בדטרוייט בעיר הברזל, הבית האמיתי של כל הרכבים האמריקאים לדורותיהם. הקרב האמיתי מן הסתם הוא בין אילי טומאק וקאוואסאקי לבין ריאן דאנג'י וק.ט.מ, וכרגע ידו של טומאק על העליונה.

250 מזרח


זאק אוזבורן ניצח את המרוץ השלישי שלו העונה, מתוך 5 מרוצים שנערכו עד כה והיריב הכי קרוב שלו הוא ג'ואי סאבאטג'י שבכל פעם נופל קורבן לעצמו. אוזבורן נראה מעולה אך העונה עוד לא נגמרה ויש עוד מספיק מרוצים אך אין ספק שהוא נראה מעולה ומדהים את כולם. ג'ואי סאבטג'י לעומת אוזבורן לא נראה טוב ולא מצליח ללחוץ על ההדק ולנצח בינתיים, אולי זה ישתנה בסופ'ש הקרוב.

גם אדם סיניסירולו וג'ורדן סמית' ניצחו מרוץ אחד כל אחד העונה והם בוודאי ירצו לשחזר זאת' כאשר גם אלכס מרטין שנראה דווקא לא רע יחסית רוצה כבר לקחת את הניצחון הראשון שלו העונה' וככל שאנו מתקדמים לעבר קו הסיום הלחץ על הרוכבים רק הולך וגובר ולכן יהיה מעניין לראות מה יקרה בשבת בלילה.

טומאק נראה מושלם. צילום: WWW.RACERXONLINE.COM

450

איזה טרוף, ואיזה קרב על האליפות אנו מקבלים, כל מרוץ מביא איתו את הבלאגן שלו אך כרגע כל העיניים מופנות אל דאנג'י וטומאק. דאנג'י לא במקום טוב כרגע, הפער שלו באליפות הצטמצם ל-12 נקודות קטנטנות ונראה שהוא לא מצליח למצוא פתרון, להפך. במירוץ האחרון הוא באמת דחף בכל הכוח, אך המהירות פשוט לא הייתה שם והוא יודע שטומאק טוב ממנו כרגע.

העניין אצל דאנג'י כמו תמיד הוא שגם מרוץ לא טוב נגמר אצלו בדרך כלל על הפודיום ואם לא אז בחמישייה הראשונה, כבר כמה שנים ברציפות. אז תהיו בטוחים שפאשלה אחת קטנה מטומאק תספיק לדאנג'י בשביל לנצל את המצב. טומאק הוא רוכב על, אגרסיבי, חזק, מהיר וכעת כמעט וחף מטעויות, החיסרון הכי גדול שלו תמיד היה זינוקים והעונה הוא מצא את מה שחיפש כל השנים והזינוקים שלו פשוט מדהימים בכל פעם מחדש.

אך מעבר לכך, נראה שהוא למד משהו מקן רוקזן. רוקזן למד לפתוח חזק ולהיות בשיא הקצב כבר מהשנייה הראשונה של המרוץ, וכך עושה גם טומאק, הוא לא לוקח את הזמן בכדי להתרגל ולהיכנס לקצב, הוא ישר פותח מצערת עד הסוף ונשאר עקבי - כך עד לסוף המרוץ. יותר מכך, במרוצים האחרונים הוא מגביר את הקצב לאט לאט לאורך המרוץ ולמעשה לא משאיר לאף אחד סיכוי להגיע אליו.

בן קבוצתו של דאנג'י, מרווין מוסקין חזר לפודיום לאחר כמה מרוצים לא טובים שכללו שפעת חמורה בין היתר והחלישו אותו עד מאד, נראה אם גם הפעם ייתן תוצאה טובה ואז נדע שהוא חזר לעצמו ובלי קשר לשום דבר החזרה של מוסקין לכושר באה בתזמון רע מאוד עבור דאנג'י שלא צריך עוד רוכב מהיר כמוהו או ממנו שיקח ממנו עוד נקודות אליפות חשובות.

למרות שגם דאנג'י בעצמו אומר שאין שום סיבה שמוסקין לא יעבור אותו, למרות שהם בני קבוצה ורואים שיש ביניהם חברות וגם יריבות ספורטיבית בריאה, השאלה היא מה יעשה דאנג'י אם מוסקין באמת יתחיל להפריע לו בקרב על האליפות הרביעית שלו.

בלייק באגת סיים רביעי במירוץ האחרון והולך ומשתפר מרגע לרגע, וג'ייסון אנדרסון שלא מצליח לשחזר את היכולות של עונת 2016 ונראה כמו הצל של עצמו כרגע. לאן נעלמה האגרסיביות והלוחמנות הבלתי מתפשרת שהביאה אותו לינצחונות? האמת שהרכיבה הפרועה שלו חסרה בחבורת החוד בכל זאת דיברו עליו כבעל פוטנציאל להאבק על כתר האליפות. אולי זה רק משבר קטנטן אך מפה לשם המשבר הזה גורם להרבה הרמות גבה בקבוצה שלו ובואו לא נשכח שהוא מתאמן עם דאנג'י ומוסקין אצל אולדן בייקר ולכן אמור להיות ברמה שלהם.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:38-24.