טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופרקרוס: מירוצים מהסרטים בעיר הברזל


   28-02-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

דטרוייט - הבית של עולם הרכב האמריקאי, אירחה את אליפות הסופרקרוס. זה נגמר עם טירוף מוחלט בקטגוריית ה-250 ודרמה גדולה ב-450

דטרוייט, עיר הברזל, הבית של עולם הרכב האמריקאי, אירחה את אליפות הסופרקרוס ואיזה מרוצים קיבלנו, במיוחד בקטגוריית ה-250.

250 מזרח:


פתיחה נהדרת של אדם סיניסירולו עם דילן פרננדיז וגו'אי סבטג'י בזמן שמוביל האליפות זאק אוזבורן מצטרף להתרסקות המונית בפנייה הראשונה, ולמעשה יוצא ממשחק הנקודות למרות שחוזר להתחרות במירוץ. סמית' רביעי והוא בכלל הגיע למרוץ לאחר שעבר במקצה הצ'אנס האחרון, מערב איטי וקשה למקום רביעי בפתיחה, זה לא רע.

סיניסירולו מאבד את המקום הראשון גם לפרננדיז וגם סבטג'י, כאשר בסופה של העקיפה מרובת הרוכבים הזו סבטג'י יוצא עם ידו על העליונה והובלה במרוץ. סיניסירולו מאבד את הקדמי ויורד למקום החמישי מאחורי הריסון. סבטג'י מאבד את הגלגל הקדמי גם הוא ויורד למקום השלישי, כאשר פרננדיז מוביל עכשיו וסמית' שני, אך פרננדיז עושה טעות בקטע החול וסמית' מנצל את ההזדמנות לנסיון עקיפה, אך הם נכנסים האחד בשני, וסאבטג'י שנכנס באמצע הבלאגן יוצא במקום השני. טרוף מוחלט.

סמית' עובר את סבטג'י אך כאן לא נגמר קרב האיתנים הזה על הניצחון, כאשר פרננדיז עושה טעות ונעקף על ידי סאבטג'י וסמית' שמצידו עושה עוד עקיפה ועובר גם את סאבטג'י, שלא ברור בכלל איך הגיע לפני סמית'. הרי שלפני הטעות של פרננדיז הוא היה שלישי, בקיצור מלחמת עולם על הניצחון כאן בדטרוייט.

סיניסירולו עובר את פרננדיז. עוד שנייה המרוץ נגמר וסבטג'י דופק לסמית' בלוק פס, אך סמית' מיד מחזיר עקיפה ומנצח את המרוץ כאשר סבטג'י אמנם שני אך עבר להוביל את האליפות. סיניסירולו שלישי, פרננדיז רביעי וקייל קונינגהם חמישי.

450

זינוק מעולה של מרווין מוסקין עם אילי טומאק מאחוריו במקום השני כאשר מילספס שלישי. ריאן דאנג'י שוב פעם פתח לא טוב בכלל ושוב פעם הוא צריך לשחק את המשחק הזה של לתפוס את המובילים. זה כבר מתחיל להיות עניין קבוע אצלו. מילספס רוכב מהר, קופץ וכמעט פוגע בטומאק, או לפחות כך זה היה נראה.

דאנג'י נותן בגז וכעבור ארבע דק' הוא כבר חמישי על הזנב של ג'וש גרנט בזמן שטומאק עובר את מרווין מוסקין ומתחיל לברוח קדימה, מנקודה זו כבר ברור שאיש לא יתפוס אותו. מלספס מקבל פרץ מהירות נוסטלגי ומתחיל לצמצם על מוסקין שמצידו מבין את העניין ומתחיל גם הוא להגביר את הקצב, השאלה היא למה לא עשה זאת כאשר נלחם עם טומאק? עד כדי כך טומאק מהיר מכולם שהם כבר מוותרים על המאבק מולו?

דאנג'י תופס את מליספס ומנסה לעבור אותו בכל דרך אפשרית, אך מילספס לא נכנע ומעכב את האלוף, חוסם מכאן ומכאן ומזכיר לכולנו שהוא ניצח כבר כמה וכמה מרוצים בעבר הלא רחוק. דאנג'י מתחיל להתעצבן והוא מתחיל לתקוף ללא הרף כאשר מילספס לא מוכן לוותר על המקום השלישי והם כמעט ונוגעים או שאולי הם נגעו, קשה לדעת.

הם על הקצה של הקצה עד שדאנג'י מוצא פירצה קטנה ומצליח לעבור את מילספס, טוב שוב לראות כך את מילספס, התגעגענו. מילספס כנראה שהתעייף קצת ומוריד מעט את הקצב מה שמאפשר לבלייק באגת, בן קבוצתו צריך לציין, להגיע ולעבור אותו עם הקפות לסיום המרוץ. טומאק מנצח עוד מרוץ , כבר השישי לעונה והרביעי ברצף אם אני לא טועה. מוסקין מסיים שני - לא רע, דאנג'י שלישי וזה גרוע מאוד מבחינתו, באגת רביעי ושומר על העקביות העונה ומילספס חמישי. טוב לראות אגב רוכבים שהם לא בקבוצות מפעל כמו באגת ומילספס שמצליחים לתת פייט למובילים.

אז מוביל ה-250 מזרח לפני המרוץ והאיש שניצח כבר 3 מרוצים העונה מתוך 6 מרוצים שנערכו, זאק אוזבורן, נקלע להתרסקות המונית מיותרת ויוצא מהמרוץ ללא שום נקודה. כך במוביל הטבלה הוא בכלל סבטג'י שאפילו לא ניצח שום מרוץ העונה והרוכב שניצח, סמית' הוא רק שני באליפות, איזה טרוף.

בקטגורית ה- 450 גם הטרוף חוגג ולדאנג'י נגמרו התרוצים ונגמר לו הזמן, המרוץ הבא יהיה זה שיכריע את הכף לבינתיים כאשר טומאק יכול לראשונה העונה לעבור את דאגנ'י באליפות ובכלל, לדאנג'י ישנם 2 נצחונות העונה, טומאק עם שישה נצחונות העונה, זה בכלל פלא שדאנג'י עוד מוביל אך עם פער של 7 נקודות בין דאנג'י לטומאק, המצב עדין מדי עבור שני הרוכבים וכל טעות שאחד מהם יעשה מכאן והלאה כנראה שתעלה לו באליפות.


תוצאות:

250 מזרח


1. >ג'ורדן סמית'
2. ג'ואי סבטג'י
3. אדם סיניסירולו
4. דילן פרננדיז
5. קייל קונינגהם

450


1. אילי טומאק
2. מרווין מוסקין
3. ריאן דאנג'י
4. בלייק באגת
5. דייבי מילספס

אליפות:


250 מזרח:


1. גו'אי סבטג'י- (קאוואסאקי) 124נק'
2. ג'ורדן סמית'- (ק.ט.מ) 115נק'
3. זאק אוזבורן- (הוסקוורנה) 114נק'
4. אדם סיניסירולו- (קאוואסאקי) 113נק'
5. דילן פרננדיז- (ימאהה) 86נק'

450:


1. ריאן דאנג'י- (ק.ט.מ) 254נק'
2. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 247נק'
3. מרווין מוסקין- ( ק.ט.מ) 207נק'
4. קול יסלי- (הונדה) 196נק'
5. ג'ייסון אנדרסון- (הוסקוורנה) 170נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:06-24.