טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ימאהה צומחת: תיפתח סניף דגל חדש בתל אביב


   30-03-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מטרו מוטור תפתח את הסניף בקיץ הקרוב ברחוב שוקן בהשקעה של 1.5 מיליון דולר. יוקם בסטנדרטים של סניפי ימאהה באירופה. כתבה פרסומית

מטרו מוטור, יבואנית ימאהה לישראל מתרחבת, ותפתח בקיץ הקרוב סניף דגל חדש למותג ימאהה בישראל בהשקעה של 1.5 מיליון דולרים. סניף הדגל החדש יקום במיקום מרכזי, ברחוב שוקן 7 בתל אביב, וישתרע על פני 400 מ"ר. הסניף החדש יוקם בשיתוף פעולה עם ימאהה, ויעוצב בסטנדרטים של סניפי ימאהה באירופה ועל ידי אותו משרד אדריכלים איטלקי.

ההשקעה בסניף ימאהה מגיעה לאחר מספר שנים רצופות בו ימאהה מתבססת כאחת מבין 3 מותגי הדו-גלגלי הנמכרים ביותר, והיצרן היפני המוביל בישראל. בשיתוף עם ימאהה, ולאור הצמיחה המרשימה של המותג בישראל, הוחלט על פתיחת סניף דגל חדש ובעיצוב ייחודי.

העבודות בסניף מטרו ימאהה החדש יחלו בשבועות הקרובים, וכבר בתקופה זו, עוד טרם ההשקה המתוכננת לאוגוסט 2017, ישמש המקום כסניף מטרו נוסף ורביעי במספר בתל אביב למותגי– סאן יאנג, ימאהה וקוואסאקי. סניף מטרו ימאהה הקיים כיום (רחוב מנחם בגין 19) יהפוך עם פתיחת סניף הדגל החדש ברחוב שוקן, לסניף לכלל מותגי מטרו מוטור.

בשלוש השנים האחרונות הגדילה ימאהה את מכירותיה בישראל מידי שנה. בשנת 2015 חצתה את רף 2,000 הכלים, עם 2,186 כלים שנמסרו בשנה זו, וב-2016, מסרה כבר 2,900 כלים, המהווים צמיחה משמעותית נוספת של כ-33%. בשנת 2017 צפויה ימאהה להציג את המשך גידול, בעיקר לאור ליין דגמים רחב ומתקדם טכנולוגית: החל מקטנועים עירוניים ועד אופנועי בקטגוריית A. הצפי הוא כי ימאהה תחצה בשנה הקרובה את רף 4,000 הכלים. הדגמים הנמכרים ביותר של המותג צפויים להמשיך להיות הימאהה Tricity התלת גלגלי, הימאהה T-MAX, ודגמי ה-MT השונים. כמו כן, צפוי להיות ביקוש רב ל-XMAX 300החדש, שמתוכנן להגיע לישראל כבר בחודשי האביבקיץ הקרובים.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:56-24.