טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הסופרקרוס: הטירוף בין דאנג'י לטומאק מגיע לקצה


   31-03-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האליפות מגיעה לסיינט לואיס, והלחץ נוחת על הכתפיים של אילי טומאק, שיהיה חייב הפעם לתת בראש ולנצח. ב-250, זאק אוזבורן התרסק ויצר מהפכה

אליפות הסופרקרוס מגיעה לסיינט לואיס והטירוף בין דאנג'י לאילי טומאק מגיע לקצה, עם פער של 7 נק' ביניהם, בזמן שקטגוריית ה-250 מזרח עברה מהפכה עם ההתרסקות של מוביל הטבלה זאק אוזבורן.

250 מזרח:


זאק אוזבורן היה נראה כמי שמוביל את האליפות ביד רמה עם 3 ניצחונות ורכיבה בטוחה (מבחינת בטחון), אגרסיבית ומהירה אך אוזבורן נקלע להתרסקות המונית בפתיחת המרוץ בדטרוייט ולכן הוא איבד את תואר האליפות. הרוכב שניצח את המרוץ הוא ג'ורדן סמית', כאשר ג'ואי סבטג'י סיים שני וירש את ההובלה באליפות, מכאן ג'ואי יכול לפתח אליפות מן הסתם, אך הבעיה היא שהוא לא ניצח אף מרוץ העונה ולכן עכשיו כל הלחץ יושב לו על הכתפיים.

בעונה הקודמת הוא נכנע ללחץ, אולי העונה יצליח לעשות עם היתרון שיש לו כרגע משהו. במקום השלישי סיים אדם סיניסירולו למרות שגם התרסק והגישה הלא מתפשרת שלו העונה נושאת פירות. דילן פרננדיז אשר הולך ומשתפר מרגע לרגע סיים רביעי ולא רחוק היום בו יתמודד באמת על ניצחון. המקום החמישי והמפתיע היה שייך לקייל קונינגהם שהביא לראשונה מזה המון זמן גאווה לסוזוקי ולעצמו.

חתול ועכבר עם טומאק. ריאן דאנג'י. צילום: www.racerxonline.com

450:

הקרב על האליפות בשיאו כעת והאמת היא שחובת ההוכחה נחה על כתפיו של אילי טומאק. טומאק ניצח כבר ארבעה מרוצים ברצף, ולמרות הכל הוא לא עבר את ריאן דאנג'י בדרוג האליפות עדיין, וזה בזכות היכולת של דאנג'י לסיים בחמישייה הראשונה בכל פעם גם כאשר אין לו סיכוי לנצח, ובואו נודה באמת לאורך כל העונה הוא מתקשה בזה.

עכשיו מגיע רגע האמת של טומאק. עד עכשיו זה היה סוג של משחק חתול ועכבר, סיינט לואיס יהיה סיפור אחר וכל הלחץ יהיה עליו, האם יוכל לתת בראש ולנצח או לפחות לסיים לפני דאנג'י ולקחת את ההובלה באליפות, או שדאנג'י ימצא דרך כמו בדרך כלל להתעלות על עצמו דווקא כשהאליפות נראית אבודה?

וחוץ מזה שככה או ככה ישנם עוד מספיק מרוצים כדי שגם אם טומאק יוביל את האליפות, דאנג'י יוכל לחזור ולרדוף אותו. הבעיה הכי גדולה של דאנג'י מעבר לטומאק היא בן קבוצתו מרווין מוסקין שמצא בדיוק בזמן הלא נכון את המהירות שלו מחדש ומפריע לדאנג'י במרדף אחרי טומאק, כך שכבר 2 מרוצים ברציפות הוא מסיים שני ואין ספק שדאנג'י לא צריך עוד רוכב שמהיר ממנו.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:17-24.