טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ריבה לה מקסיקו: ה-MXGP מגיע לדרום אמריקה


   31-03-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אליפות העולם במוטוקרוס תגיע לסיבוב הרביעי שלה תחת השמש הקופחת של מקסיקו. גאדג'סר וואן הרביק ינסו להמשיך במומנטום, קאירולי ינסה לשבור את הנאחס

אליפות העולם במוטוקרוס תגיע לסיבוב הרביעי של ה-MXGP במקסיקו בסוף השבוע. זו תהיה הפעם היחידה השנה שהרוכבים של ה-MXGP וה-MX2 יתחרו בדרום אמריקה, תחת השמש המקסיקנית, שמארחת בפעם הרביעית ברציפות את האליפות.

רוכב HRC טים גאדג'סר נתן מירוץ מצוין בפטגוניה, ארגנטינה, וניצח בצורה מדויקת. הוא יצטרך לגייס את כל קור הרוח האפשרי כדי לעשות זאת תחת השמש הקופחת של מקסיקו, עם 30 מעלות צלזיוס. רוכב ימאהה ג'רמי ואן הרביק נתן את אחד המירוצים הטובים שלו בארגנטינה, הוא יצטרך לנצל את המומנטום הזה ולבוא עם הרבה ביטחון כדי לנצח גם במקסיקו.

צילום:http://www.mxgp.com

ייבגני בובריישב, חברו לקבוצה של גאדג'סר, מציג יכולת טובה שבוע אחרי שבוע,כשארגנטינה הייתה הפסגה עד עכשיו. הרוסי מתאושש ממחלה, אבל אם יצליח להחלים, הוא בהחלט מועמד להתחרות על הפודיום השני שלו העונה, ואולי אפילו על הניצחון בליאון.

רוכב KTM האיטלקי אנטוניו קאירולי, החליק למקום השני בטבלת האליפות הכללית. הוא הראה מהירות קטלנית בפטגוניה, ויקווה לתחרות טובה יותר מזו שהייתה לו במקסיקו בשנה שעברה, אז סיים רק במקום השישי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:11-24.