טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
המערב הפרוע: ווינן כבש את טקסס ב-ATVMX


   03-04-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסיבוב השני של האליפות הביא את אחד הקרבות הבלתי נשכחים בתולדותיה בין ווינן להטריק. חוץ מזה גם מזג האוויר היה לוהט ויצר תנאים אידאליים למירוץ מצוין

הסבב השני באליפות הATVMX התקיים בפארק האנדרגראונד MX אשר בקמפ, טקסס. ההתרגשות על המסלול לוותה בתנאים אידיאליים לרכיבה, ויצרה יום מצוין של תחרות. מזג האווויר הלוהט והחם הניח שם את הרוכבים במבחן על כישורי הרכיבה שלהם. אבל בסוף היום המפרך לקח רוכב ימאהה צ'אד ווינן הביתה את הניצחון היקר.

היה זה דווקא רוכב הונדה ג'ואל הטריק שפתח מצוין, אבל המזל שלו במהרה הגיע לסיום, כאשר הוא ירד לשוליים והתעכב. התקרית הזו אפשרה למי שכבר זכה באליפות 5 פעמים, ווינן, לקחת את ההובלה. בעוד ווינן היה במירוץ משלו, תומאס בראון וג'פרי רסטרלי מצאו עצמם בקרב ראש בראש. בראון ניצל את המומנטום וסיים שני, ורסטרלי סיים רק רביעי והחמיץ את הפודיום.

כשהגיע הזמן למוטו 2, הטריק יצא בטירוף וחיפש נקמה. אבל ווינן לא היה מוכן לוותר בכזו קלות על ההובלה, אותה הוא כבש בסיבוב הראשון. הרוכבים המובילים המשיכו להחליף כל הזמן את ההובלה ביניהם במהלך ה-20 דקות של הסיבוב, ויצרו את מה שבטוח ייכנס לספרים כאחד המירוצים הטובים שנראו ב-ATVMX.

צילום: http://atvmotocross.com

למרות שהקרב בין ווינן והטריק משך את מירב תשומת הלב, קרב נוסף התפתח על עמדת הפודיום בין בראון ורסטרלי, את הסיבוב הראשון רסטרלי סיים שלישי אבל בראון היה צמוד אליו במקום הרביעי. כאשר רק שני סיבובים נותרו, בראון סיים עם מעקף של הרגע האחרון וסיים שלישי בסיבוב השני.

העקביות של ווינן נתנה לו את המקום הראשון הכולל, ובראון שסיים שני ושלישי בסיבובים סיים שני בסך הכל. הטריק הצליח לסיים שלישי ולעלות על הפודיום, בעוד רסטרלי המאוכזב סיים רק רביעי, וגנוסה סוגר את החמישייה הראשונה.

טבלת הסיבוב השני בטקסס


1. צ'אד וינן
2. תומאס בראון
3. ג'ואל הטריק
4. ג'פרי רסטרלי
5. ניק גנוסה

טבלת האליפות עד כה

1. צ'אד וינן (72)
2. ג'ואל הטריק (63)
3. תומאס בראון (62)
4. ניק גנוסה (52)
5. ג'וש אופרמן (45)תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:12-24.