טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ה-GNCC: כולם רודפים אחרי פאולר


   07-04-2017 , מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסיבוב הרביעי של המירוץ יגיע לסטיל קריק, צפון קרוליינה. האם מקלור, ניל או בוריץ' יצליחו לתקוע סיכה בבלון הפתיחה המושלמת של ווקר פאולר?

ה-GNCC תימשך בסוף השבוע, ותגיע הפעם לסיבוב הרביעי שייערך בסטיל קריק בצפון קרוליינה. ווקר פאולר נראה משייט עם שלושה ניצחונות ומוביל בבטחה, אבל כל רוכבי הPRO ינסו לעשות הכל כדי לעצור אותו. פאולר מחזיק ביתרון של 22 נקודות לאחר פתיחת עונה מושלמת, אבל גם הוא יודע שהמשבר הראשון צריך לבוא מתישהו.

פאולר כבר אמר בעבר שסטיל קריק הוא לא בדיוק המסלול המועדף עליו, אבל בשנה שעברה הוא הצליח לנצח כאן וירצה להמשיך במומנטום המצוין שלו.

במקום השני מדורג ג'רוד מקלור, שממצב עצמו כאחד שעושה פינישים מדהימים. במירוץ הקודם מקלור הצליח לסיים על הפודיום לאחר לשהתחיל מחוץ לעשירייה הראשונה. אם הוא יצליח להתחיל טוב יותר בדרום קרוליינה, יש לו בהחלט את מה שנדרש כדי לחזור הביתה עם הניצחון הראשון שלו העונה.


צילום: http://gnccracing.com

לאחר שסיים רביעי בג'ורג'יה, ברייסן ניל רוצה יותר. הוא הוביל ברובו של המירוץ בן השעתיים, אבל אז עשה את הטעות ממש לקראת קו הסיום. ניל, שנולד באוהיו, יעשה הכל להתמודד על הניצחון הראשון שלו ביום שבת.

אלוף GNCC שש פעמים כריס בוריץ', סיים עד עכשיו בחמישייה הראשונה העונה. כשיש לו רק פודיום אחד העונה, בוריץ' יהיה חייב לחזור עם הישג מסטיל קריק, מקום שהאיר לו בעבר פנים.

אדם מקגיל מדורג בינתיים חמישי. כמו בשנה שעברה, הוא פתח לאט את העונה. אבל ב-2016 סיבוב 4 הייתה נקודת המפנה של מקגיל, וגם ב-2017 זו יכולה להיות הזדמנות מושלמת בשבילו לשנות את המצב.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:48-24.