טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופרקרוס: ערב קשה אך מוצלח לדאנג'י וטומאק


   10-04-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האליפות מגיעה לסיאטל כאשר ב-450 הטירוף חוגג ושני המובילים הזיעו אבל התאוששו בסופו של דבר. ב-250: קרב בין היל לפלסינג'ר

האליפות מגיעה לסיאטל כאשר אליפות המערב חוזרת ובגדול עם מרוץ מדהים בזמן שב-450 הטרוף חוגג ושני מובילי האליפות, דאנג'י וטומאק חווים ערב קשה אך מוצלח בסופו של דבר.

450

המתח באוויר והקרב הוא בין ריאן דאנג'י לאילי טומאק על כתר האליפות לעונה זו, רק שהפעם הכל מתערבב להם. זינוק מעולה של ג'ייסון אנדרסון שלוקח את ההולשוט לפני מרווין מוסקין שמיד עובר את אנדרסון ונוטל את ההובלה. דאנג'י שוב פותח בצורה נוראית והוא מתרסק ומוצא עצמו אחרון חביב ועם פער של חמש שש שניות עד לרוכב שלפניו. פתיחה נוראית אך דאנג'י מתעשת על עצמו ויוצא במסע עקיפות עם מהירות מטורפת ורכיבה על המגבלות, בשונה לחלוטין ממה שאנו רגילים לראות ממנו.

מאחורי אנדרסון נמצאים דייבי מילספס במקום השלישי וקופר ווב שחוזר לכושר רכיבה לאט לאט. טומאק גם הוא לא פתח טוב והוא במקום ה-7 מאחורי באגת וסטיוארט כאשר יריבו לאליפות דאנג'י הולך ותופר עוד ועוד רוכבים. תחשבו שיש יותר מעשרים רוכבים על המסלול והוא כבר במיקום ה-16 עם רכיבה אגרסיבית עד מאוד שלא משאירה מקום לטעויות. הוא כאן והוא מוכן להראות למה הוא אלוף כבר 3 פעמים, מתוכם פעמיים ברצף בשנתיים האחרונות ורודף אחר האליפות השלישית ברציפות והרביעית בסך הכל.

בלבלתי אתכם? עד כדי כך דאנג'י מלהיב את הקהל. טומאק מוצא את הגרוב שלו ועובר בשני פניות גם את באגת וגם את סטיוארט, מדהים ותואם את הרכיבה האגריסבית וחסרת הפשרות שלו. דאנג'י כבר תשיעי וטומאק על קופר ווב, עובר אותו , ווב מחזיר עקיפה עקשנית ופותח פער קטן מטומאק. שני הרוכבים מגיעים לאנדרסון ווב עובר את אנדרסון כאשר טומאק מנצל את ההזדמנות וגם הוא עובר את רוכב הוסקוורנה אך טומאק חוזר לדרכיו הישנות ומתרסק כאשר כל מה שרואים בטלוויזיה זה בסך הכל קצת אבק ואת הגלגל האחורי של האופנוע שלו מתגלגל ומתהפך האוויר.

טומאק מיד חוזר לרכוב אך איבד את המקום השלישי לאנדרסון. טומאק רביעי ודאנג'י כבר שישי ברכיבה בלתי יאמנת וחסרת פשרות, פשוט אגרסיביות ונחישות עד אין סוף והאמת שכבר הרבה זמן לא ראינו את דאנג'י כך, אולי זה מה שיחזיר לו ולק.ט.מ את הצבע ללחיים. אנדרסון מוצא שוב את המהירות שלו ועובר את קופר ווב שמתרסק מיד לאחר מכן.

כמה חבל אך זה הוא שכר הלימוד הנדרש עבור רוכבים צעירים. טומאק צד את אנדרסון, דופק לו בלוק פס אמיתי מהסרטים ואגרסיבי כמו שצריך ועולה למקום השני כאשר דאנג'י מקודם למקום החמישי בעקבות ההתרסקות של ווב לפני כן. הקפה אחרונה ודאנג'י עובר את מילספס ועולה למקום הרביעי כאשר מרווין מוסקין מנצח עוד מרוץ אחד עם אילי טומאק מאחוריו במקום השני. אנדרסון שלישי, דאנג'י רביעי ומילספס חמישי.

המצב כעת הוא שטומאק מוביל את האליפות אך הוא עם אותו מספר הנקודות של האלוף דאנג'י ומוביל עליו מכיוון שיש לו הרבה יותר ניצחונות מאשר לדאנג'י, כעת האליפות כמו בנקודת פתיחת העונה רק שהפעם נותרו עוד 3 מרוצים עד לסוף העונה כך שזה הולך להיות מתוח.

אם מישהו פישל היום זה טומאק מכיוון שהוא לא עמד בלחץ והתרסק מצד אחד וכמו גדול חזר ישר לעניינים ופיצה על כך מצד שני. אך דאנג'י הוא זה שלכאורה היה אמור הכי הרבה לסבול היום מההתרסקות בפתיחת המרוץ, והוא חיסל כל רוכב שהצליח להגיע אליו עד למקום הרביעי. לא הרבה מאחורי טומאק דרך אגב, ולכן די ברור שדאנג'י היה המהיר משניהם הפעם. הסדרה יוצאת לפגרה של שבוע וניפגש בעוד כשבועיים.

250 מערב

לאחר היעדרות ארוכה אליפות המערב חוזרת ואיתה הקרב בין ג'סטין היל שמוביל אותה לבין ארון פלסינג'ר ושיין מקלרף. זינוק מעולה של ג'יימס דקוייטיס כאשר אולדנברג שני ומרטין דבלוס שלישי. פלסינג'ר רביעי והיל חמיש אך פלסינג'ר מהיר וחיש מהר לוקח את המקום ודגל אדום, יש התרסקות ורוכב שצריך לפנות מהמסולל, 3 דקות והמרוץ מתחיל מחדש.

המרוץ מוזנק ודבלוס לוקח את ההולשוט כאשר דקוייטיס שני ונעקף על ידי אולדנברג ומחזיר לעצמו את המקום השני. אך ג'סטין היל כבר עליהם וכמו שהגיע אליהם כך גם עבר אותם, מהר. לאחר היל מגיע פלסינג'ר שאמנם פתח לא טוב אך הוא הכי מהיר כרגע על המסלול וכמו רוח סערה הוא תופר את שלושת הרוכבים שלפני ולוקח את המקום השני וחיש מהר דוהר לעבר דבלוס שלא יכול לעצור אותו, ולמעשה מביא את עצמו מהמקום השישי למקום הראשון ברגע יחסית למרוץ ארוך בו לוקח זמן לעקוף, פלסינג'ר פשוט חרמן על ניצחון היום בצורה בלתי רגילה.

היל מגיע גם הוא לדבלוס ועובר בלי בעיה כאשר למעשה דבלוס מאבד מהקצב שלו ומתחיל לנשור אחורה עד למקום החמישי בו יסיים את המרוץ. המירוץ עומד להגמר ואולדנברג רוצה את הפודיום הראשון שלו וכך גם דקוייטיס במקום השלישי, אולדנברג טס על המסלול ולוקח מדקוייטיס את המקום השלישי עם דקה פלוס הקפה פחות או יותר עד לסוף המרוץ.

ארון פלסינג'ר מנצח לראשונה העונה, ג'סטין היל מסיים שני מעולה עבורו למרות שלא ניצח עדיין זה עוד פודיום לרצף הפודיומים והניצחונות שלו העונה, אולדנברג שלישי, דבלוס רביעי לאחר מעידה של דקוייטיס בסוף ומקלרף חמישי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:26-24.