טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: ווקר מפרק כל מה שזז


   12-04-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

התרגלנו שסבב הטרקטורונים צמוד ומתוח, אבל השנה הזאת כנראה שאנחנו רואים מופע של איש אחד. למרות זאת, מקגיל עדיין לא מוכן לוותר. על מי אתם מהמרים? צפו

סטיל קריק במורגנטון צפון קרוליינה נחשב לאחד המקומות הפופולריים ביותר שיש לתחרויות ה-GNCC, שחוזרות אליו שנה אחר שנה. התחרות, שמתקיימת שם בפעם ה-18, נתנה לנו שוב את מנת האדרנלין לה ציפינו, בעיקר לאור העובדה שגשם שוטף ירד במקום, והפך את המסלול לרך, כמו שאנחנו אוהבים. הנה לפניכם, הסיבוב הרביעי מתוך 13 שמתקיים השנה, והוא היה פשוט נפלא.

בתום שעתיים של מירוץ, היה זה ווקר פאולר שהגיח ראשון וחצה את קו הסיום. הפתיחה היתה שייכת דווקא לכריס בוריץ', שאף לקח את ההולשוט, אבל פינה את מקומו, כמעט כמו תמיד, לאדם מקגיל, שלקח את ההובלה ונכנס ראשון לתוך היער הסבוך.

בחלקו הראשון והמקוצר, מקגיל המשיך להחזיק את ההובלה, אבל הרגיש לאורך רוב הזמן את הלחץ מפאולר. גם ברייסן ניל היה באזור, והחל להילחם על המקום השלישי מול בוריץ'. בינתיים, האחרון כבר התחיל לעשות קולות של נסיגה, וירד למקום הרביעי, לאחר שכזכור, הוליך את המרוץ בתחילתו. אבל ברגע שהגיעו אל המקומות הסבוכים יותר, בוריץ' הוכיח עד כמה הניסיון שלו חשוב, והצליח לחזור אל המקום השלישי ואף לתפוס פער קטן.

צילום: gnccracing.com

בינתיים אצל המוליכים, כפי שקורה בכל מירוץ, יש את רגע המשבר, שגם הופך להיות הרגע המכריע של התחרות. הכל החל באחד הבורות אליו נקלעו השניים, תוך שהם מציגים יכולת פנומנלית. ביציאה מהבור הצליח פאולר להדביק במעט את מקגיל, ומאותו הרגע, בסוף הסיבוב הראשון, פשוט היה בלתי ניתן לעצירה.

במהלך הסיבוב השני, החליט המנוע של מקגיל להתחיל ולעשות בעיות. אבל אם חשבתם שזה עצר את אחד הווינרים הגדולים ביותר בענף, טעיתם. הוא הצליח לחזור אל המקום השני, ותפר יופי של תחרות מבחינתו.

התוצאות:

1. ווקר פאולר
2. אדם מקגיל
3. בריסן ניל
4. כריס בוריץ'
5. ג'וני גלאגהר
6. לנדון וולף
7. מרטי כריסטופרסון
8. ווסטלי וולף
9. ג'וש מריט
10. רנדי המילטון


טבלה כללית:
1. ווקר פאולר 120 נק'
2. ברייסן ניל 85 נק'
3. אדם מקגיל 78 נק'
4. כריס בוריץ' 73 נק'
5. ג'רוד מקלור 68 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:42-24.