טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
"איש הרנסאנס": צפו בקאמבק של פסטרנה


   14-04-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב האגדי טראוויס פסטרנה, חוזר לעולם המוטוקרוס במסגרת ה-Mississippi MX paradise לסוף שבוע מטורף של שיגועים

"איש הרנסאנס" של הספורט העולמי, הלא הוא הרוכב האגדי טראוויס פסטרנה, חוזר לעולם המוטוקרוס במסגרת ה-Mississippi MX paradise. יחד עם רובי ריינרד וברט קו לסוף שבוע מטורף של שיגועים ובק פליפים שהם טירוף חושים מוחלט.

אחד השמות הגדולים והמוערכים של עולם המוטוקרוס והפריסטייל חוזר, גם אם לא להתחרות בצורה קבועה. אך טוב לראות אותו מנצח ומבסוט מעצמו שוב לאחר שעבר חיים לא קלים ושנים לא פשוטות בעליל, מה שבטוח הוא שעולם המוטוקרוס צריך עוד רוכב כריזמתי שכזה בכדי להעלות את הרייטינג ואת הבאזז סביב הספורט הזה.

בתחילת שנות האלפיים טרוויס פסטרנה היה , ביחד עם ג'יימס סטיוארט, אחד הרוכבים שציפו מהם הכי הרבה לגדולות, אך פסטרנה היה ילד פרוע באופיו, ולא יכל להתאים את עצמו למסגרת הנוקשה של עולם המרוצים, ובכלל ראה את עצמו כרוכב פריסטייל (פעלולי אוויר של רוכבי המוטקרוס) יותר מאשר כרוכב מוטוקרוס/סופרקרוס.

פסטרנה ניצח מרוצי מוטוקרוס, וגם לקח מדליות אקס גיימס (פריסטייל), אך די התאדה לו לתוך עצמו כאשר הוא עשה תחרות פתיחות עם מכונית ספורט, ביחד עם חבר קרוב, שמת בעקבות תאונה. פסטרנה האשים את עצמו ודי נעלם אך עדיין מדי פעם הראה את עצמו, כאשר ניסה את כוחו במרוצי X GMAES.

ההוכחה עד כמה פסטרנה הוא רוכב מוכשר ואהוב על ידי עולם מעריצי המוטוקרוס היא העובדה הפשוטה שסוזוקי תמיד נתנה לפסטרנה אופנוע רשמי ואת האופציה להתחרות כאוות נפשו. לפסטרנה ישנה גם חווה גדולה שבה הוא מתמקד בפיתוח ושיכלול של תרגילי אוויר כאלו ואחרים (היה מהראשונים שעשו בק פליפ והראשון שעשה דאבל בק פליפ בשנת 2006 באקס גיימס והדהים את העולם). הוא גם מלמד ומדריך ילדים מוכשרים דלי תקציב איך לרכב מוטוקרוס.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:37-24.