טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אנטוניו קאירולי כבש את הבית


   16-04-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ה-MXGP הגיע לראשונה העונה לארץ המגף, והרוכב האיטלקי סיפק את הסחורה וניצח במירוץ הראשון. גם פאולין וגאדג'סר בעמדה מצוינת. צפו ברגעים הגדולים

האוהדים האיטלקים נהנים בסוף השבוע ממירוץ ה-MXGP שנערך בטרנטינו, וכולל גם את מירוץ ה-MX2 ואת הסיבוב הראשון של אליפות העולם לנשים במוטוקרוס, ה-WMX. הרוכב האיטלקי של KTM אנטוניו קאירולי עשה את העבודה אצלו בבית ונתן לאוהדים המקומיים בדיוק את מה שהם קיוו לקבל. גם ה-WMX סיפק חוויה מצוינת לאוהדים האיטלקים, שגם היו ודאי מבסוטים לראות את בת ארצם קיארה פונטאנסי מנצחת את המירוץ, כשבמקום השני הייתה קורטני דאנקן ואחריה ננסי ואן דה-ואן.

קאירולי, שניצח את המירוץ הראשון לאחר שנהנה מהתמיכה של האוהדים בבית לאחר הניצחון בסוף השבוע, נמצא בלחץ לא קטן לקראת המירוץ היום (ראשון). "אם זה אפשרי אנסה לקחת את הניצחון מול הקהל הביתי, אבל זה תמיד קשה והדבר החשוב מבחינתי זה להיות עקבי".

לרוכב הוסקוורנה פאולין הייתה התחלה טובה העונה, וגם הפעם הוא היה שני אחרי קאירולי, כשהוא מקדים את מוביל הטבלה טים גאדג'סר. הוא גם סיפק את הסיבוב המהיר ביותר במירוץ, וטרנטינו זה מקום שהוא בהחלט מאיר לו פנים ומוכיח שהוא בין הגדולים.

רוכב HRC טים גאדג'סר מצא עצמו בעמדה שהוא לא מכיר, כלומר לא מוביל. למרות זאת הוא שמר על המקום השלישי וינסה לתת הצגה היום, במירוץ בו נמצאים הרבה אוהדים ממולדתו סלובניה, שניצלו את הקרבה לאיטליה והגיעו לעודד אותו.


תוצאות המירוץ הראשון באיטליה:

1. אנטוניו קאירולי
2. גוטייה פואלין
3. טים גאדג'סר
4. רומן פברה
5. מקסימיליאן נגלתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:50-24.