טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הג'וב האיטלקי: קאירולי הדהים את הקהל בבית


   18-04-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ה-MXGP: רוכב KTM ניצח את המירוץ בטרנטינו בסיומו של קאמבק היסטורי ודרמטי עם אווירה ביתית ועוטפת

המירוץ בטרנטינו, איטליה, ייכנס להיסטוריה של ה-MXGP. רוכב KTM, האיטלקי אנטוניו קאירולי, סיפק את אחת ההופעות המדהימות שלו, וכבר הרבה זמן לא ראינו שילוב כזה של נשמה ונחישות באליפות עולם. ב-MX2 רוכב KTM ג'ורג' פארדו גרסיה חרט את שמו עם ניצחון בכורה בקריירה שלו.

האיטלקי קאירולי הגיע למירוץ השני ביום ראשון עם היתרון של הניצחון מהמירוץ הראשון, אז הוא טרף את המירוץ וניצח גם בכל ההקפות. הקהל האיטלקי אהב מה שהוא ראה מהרוכב שלו וסיפק אווירה נפלאה. בהול שוט האיטלקי מצא עצמו מאחורי טים גאדג'סר, אבל אז הוא עשה טעות ונתקע בפינה השנייה, כשהוא במקום ה-20.

הקהל האיטלקי לא האמין למראה עיניו. לאחר ההקפה הראשונה האיטלקי התאושש והגיע למקום ה-15. במצב הזה קאירולי היה צריך לסיים במקום השני כדי לנצח בסיכום הכללי. עם 13 מרוכבי המוטוקרוס הטובים בעולם המשימה נראתה בלתי אפשרית. בעזרת העידוד הבלתי פוסק קארולי החל את הקאמבק המדהים שלו, והחל להתקדם ולעקוף רוכבים.

הוא מצא בסיבוב הלפני אחרון עוקף ענקים כמו קלמנט דיסל, פאולין והרלינגס, ואז עקף גם את ברשייב בדרך למקום השני והראשון בסך הכל. אחרי יום היסטורי ודרמטי ומול הקהל הביתי, קארולי עשה את זה. "פשוט המשכתי לדחוף ולדחוף וזה עבד ואני ממש שמח. היו לי כמה רגעים קשים, אבל אם אתה רוצה לנצח אתה חייב לקחת סיכונים", אמר המנצח הגדול במסיבת העיתונאים בסיום.

טבלת המירוץ באיטליה:
1. קאירולי
2. טים גאדג'סר
3. ארנוד טאויס
4. ייבגני ברודשייב
5. פאולין

טבלת האליפות הכללית

1. טים גאדג'סר 201
2. אנטוניו קאירולי 183
3. קלמנט דיסל 151תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:08-24.