טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
חלומות בצבע: ה-MXGP מגיע להולנד


   23-04-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לאחר הטירוף בטרנטינו, איטליה, הסיבוב השישי ישאיר את הרוכבים באירופה, הפעם בוולקנסווארד. קאירולי ינסה להמשיך את המומנטום, אבל גאדג'סר ודיסל עם תוכניות אחרות

סיבוב 6 של ה-MXGP ימשיך וישאיר את הרוכבים באירופה, הפעם בעיירה וולקנסווארד בהולנד. לאחר סוף השבוע המדהים וההיסטורי שעבר עלינו בטרנטינו, איטליה, הרוכבים ינסו להדביק את הציפיות הגבוהות של האוהדים. רוכב KTM טים גאדג'סר הרשים מאוד במירוץ השני בטרנטינו, ועד עכשיו העונה הוא הוכיח שהוא אחד הגדולים. הוא מעולם לא ניצח כאן בוולקנסווארד, והישג השיא שלו היה כאן בשנה שעברה, אז סיים שלישי במאזן הכולל. אולי הלחץ על מוביל הטבלה בגלל הנציחון של קאירולי בשבוע שעבר, יביא את הסלובני לניצחון הראשון שלו בהולנד.

האיטלקי אנטוניו קאירולי מגיע להולנד אחרי סוף שבוע חלומי מול האוהדים בבית. האיטלקי ניצח ב-GP בוולקנסווארד 6 פעמים, 5 מהם ב-MXGP. עם זאת, כבר חלפו שנתיים מאז עמד כאן על המדרגה העליונה של הפודיום. לאחר המומנטום מהטירוף באיטליה, תהיו בטוחים שהוא יגיע מוכן לנצח.

צילום: http://www.mxgp.com

רוכב קוואסאקי קלמנט דיסל הוא עוד אחד שמעולם לא ניצח בוולקנסווארד. הבלגי סיים פעמיים שם על הפודיום, וינסה לעשות זאת גם היום. הבלגי עדיין במקום השלישי עד כה באליפות, אבל בפער של 6 נקודות בלבד מהמקום הרביעי והחמישי.

רוכב הווסקוורנה פאולין הראה כמה ביצועים מצוינים בטרנטינו, שם סיים חמישי. פאולין ניצח את ה-MXGP באירופה ב-2015, ויש לו מה שצריך לזכות גם השנה.

רוכב HRC ייבגני בובריישב הראה כמה תוצאות חזקות השנה, והפסיד ברגע האחרון את הפודיום באיטליה. הרוסי מעולם לא סיים מחוץ לעשירייה הראשונה בהולנד, והישג השיא שלו שם היו המקום ה-3 ב-2013.


טבלת האליפות


1. טים גאדג'סר, 201
2. קאירולי, 183
3. קלמנט דיסל 151תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:19-24.