טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופר קרוס: דאנג'י וטומאק ראש בראש - מי יותר טוב?


   24-04-2017, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

כמעט עונה שלמה אנו מחכים לקרב הזה, ובסןף השבוע בסולק לייק סיטי קיבלנו את התשובה בקרב מרתק שחשף: מי הרוכב הכי טוב בעיר?

רגע האמת, ראש בראש, מי הרוכב הטוב באליפות: אילי טומאק או ריאן דאנג'י? כמעט עונה שלמה אנו מחכים לקרב הזה ובסופ"ש האחרון בסולק לייק סיטי קיבלנו תשובה ראויה בהחלט.

250 מערב


פורקנר לוקח את ההולשוט אך מהר מאוד ארון פלסינג'ר משתלט על ההובלה כאשר מקלרף שני' פורקנר שלישי וג'סטין היל (מוביל האליפות) רביעי. ארון פלסינג'ר פותח פער של מעל 3 שנ' על מקלרף ונראה מעולה, אך טעות בבאמפים האכזריים שולחת אותו אל הרצפה בהתרסקות אלימה שגם נראה שכאבה לו מאוד, מאחר ונחת על הגב לפי מה שנראה ובכך גם מחוסלת תקוות האליפות שלו.

מקלרף הוא המרוויח העיקרי ולוקח את ההובלה במרוץ. לאחר עוד תהפוכות במרוץ, שבין היתר גרמו לפורקנר להתרסק באותו המקום שפלסינג'ר התרסק, דווקא אולדנבורג מסיים שני עם היל במקום השלישי לאחר קרב עד לפנייה האחרונה, עם מרטין דבלוס שמסיים רביעי וג'ימי דקוייטיס שמצליח לסיים במקום החמישי.

המקום השלישי של היל למעשה מבטיח לו את האליפות, אז קבלו אותו אלוף חדש וקבוצת קאוואסאקי העונה עושה חיל בשתי הקטגוריות (למרות שרשמית זו לא אותה הקבוצה אך הלכה למעשה כן).

450


המתח באוויר, וזינוק מעולה של דאנג'י שמתמקם שלישי מאחורי ג'סטין בוגל וג'ייסון אנדרסון בזמן שטומאק קבור מאחור לאחר שלא זינק טוב . דאנג'י חם ורוצה את הניצחון הזה ולכן הוא לא מבזבז זמן ועובר את אנדרסון בקלילות, ומאחר שבוגל דואג לעצמו לעוד התרסקות דאנג'י מרוויח את המקום הראשון.

טומאק חם אש והולך ומצמצם על דאנג'י תוך כדי רכיבה אגרסיבית בה הוא מצליח לקצץ פער של עשר שניות בערך תוך כמה הקפות בודדות וכאשר נותרו עוד 6 הקפות על השעון הוא כבר על הזנב של האלוף, מנסה לעקוף.

טומאק עובר את דאנג'י, מבצע טעות ונעקף מחדש, מגיע עוד פעם לדאנג'י ועובר אותו בבאמפים, לא יאמן איך טומאק שולט באליפות השנה, מדהים.

טומאק לא נתפס לשאננות ונותן בגז, פותח פער של מעל 5 שניות על דאנג'י עד לסוף המרוץ ולוקח את ההובלה באליפות ב-3 נקודות על פני דאנג'י, שהיום הובס בצורה לא נעימה שבטוח הזכירה לו את ימי וילופוטו הקשים.

אנדרסון מסיים במקום השלישי , מוסקין רביעי ובן קבוצתו של טומאק ג'וש גרנט חמישי.

תוצאות:

250 מערב:


1. שיין מקלרף
2. מיטשל אולדנבורג
3. ג'סטין היל
4. מרטין דבלוס
5. ג'ימי דקוייטיס450:

1.
אילי טומאק
2. ריאן דאנג'י
3. ג'ייסון אנדרסון
4. מרווין מוסקין
5. ג'וש גרנט

אליפות:


מערב:

1.
ג'סטין היל- (קאוואסאקי) 180נק'
2. שיין מקלרף- (ק.ט.מ) 154נק'
3. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 143נק'
4. מרטין דבלוס- (הוסקוורנה) 142נק'
5. ג'ימי דקוייטיס- (הונדה) 122נק'

450

1.
אילי טומאק –(קאוואסאקי) 319נק'
2. ריאן דאנג'י –(ק.ט.מ) 316נק'
3. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 270נק'
4. ג'ייסון אנדרסון- (הוסקוורנה) 228נק'
5. קול סילי-(הונדה) 211נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:12-24.