טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
חמסה עליו: ווקר פאולר שוב מפרק ב-GNCC


   25-04-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסיבוב החמישי בדרום קרוליינה שוב הלך עם רוכב ימאהה, שנראה פשוט בלתי ניתן לעצירה העונה. מקגיל וברייסן ניל השלימו את תמונת הפודיום

הטמפרטורות לא היו הדבר היחידי שהתחמם במהלך הסיבוב החמישי של ה-GNCC שנערך בדרום קרוליינה. גם המירוצים היו לא פחות חמים ומרגשים, כאשר בתום שעתיים של מירוץ מפרך עבור הרוכבים, רוכב ימאהה ווקר פאולר הוסיף עוד ניצחון לאוסף המרשים שלו - החמישי ברציפות.

כאשר הדגל הירוק הורד, היה זה פאולר שהשתלט על ההובלה כבר מההול שוט, ווסטלי וולף וג'וש מריט ישבו לו על הזנב, כאשר מריט עקף את וולף והם פנו אל היער בתקווה לניצחון.

לאחר שני קילומטר פאולר המשיך להוביל, אבל אדם מקגיל התמקם מאחוריו. מריט, וולף וזוכה שש פעמים ב-GNCC כריס בוריץ' סגרו את החמישייה הראשונה. פאולר המשיך לדהור כאשר בקרב על המקום השני מקגיל נראה עיקש. לבסוף, פאולר ניצח בפעם החמישית שלו העונה וה-31 בקריירה. מקגיל סיים עם הדגל המשובץ 30 שניות אחרי פאולר, וברייסן ניל סיים בשלישייה הראשונה.

"ידעתי שהמירוץ הזה יחייב התחלה טובה, והתזמון שלי היה מושלם", אמר פאולר בסיום. "דחפנו ממש חזק בארבעת ההקפות הראשונות, והשגנו פער, כך שההקפה החמישית כבר הייתה די על אוטומט. זה הכניס אותי לצרות כי ראיתי שמקגיל לא הרבה מאחורי. שמתי את עצמי בעמדה לנצח, ואני מקבל את הניצחון החמישי עם חיוך על הפנים".

מקלור ממש פספס את הפודיום עם המקום הרביעי, ולווסלי וולף היה מירוץ חלומי, שסידר לו מקום בחמשיייה הראשונה בפעם הראשונה בקרייה שלו.

טבלת המירוץ

1. ווקר פאולר
2. אדם מקגיל
3. ברייסן ניל

הטבלה הכללית של האליפות

1. ווקר פאולר (150)
2ץ ברייסן ניל (106)
3. אדם מקגיל (103)תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:53-24.