טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופרקרוס: הקרב על התואר עולה עוד מדרגה


   27-04-2017, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המתח נמשך כשהאליפות מגיעה לניו ג'רזי. טומאק ודאנג'י מספקים קרב שלא יישכח עוד הרבה זמן. ב-250: סבטג'י מספק לקוואסאקי שנה מדהימה

לאחר המתח הגדול בסבב הקודם שנגמר עם ניצחון של אילי טומאק על ריאן דאנג'י, מגיעה האליפות לניו ג'רזי והקרב על התואר עולה עוד מדרגה.

250 מזרח:


סוף העונה כבר כאן ואליפות המזרח חוזרת לפעילות, כאשר מוביל האליפות הוא ג'ואי סבטג'י עם הקאוואסאקי, כאשר במרחק 6 נקודות קטנטנות ממנו נמצא ג'סטין ג'ורדן סמית' על גבי ק.ט.מ, ומרחק עוד 6 נקודות ממוקם מי שהיה נראה כאלוף המיועד עד לפני כמה מרוצים, זאק אוזבורן וההוסקוורנה שלו.

12 נקודות עם 2 מרוצים שנותרו עוד לסוף העונה זה לא פער גדול, בטח שלא באליפות ה-250 שם הרוכבים הרבה יותר נמרצים וצעירים עם דם חם ולכן שום דבר עוד לא סגור כאשר גם ג'ורדן סמית' נראה מעולה העונה. סבטג'י יכול לסגור את פינת האליפות במידה ויקרה משהו לאחד ממתחריו, אך ניסיון העבר עם סבטג'י מראה שהוא לא יודע לעמוד בלחץ הרגעי האמת, ולכן אם יצליח לנצח את המירוץ ואת הלחץ שבתך הראש שלו במקרה הזה אז ישנו סיכוי שקאוואסאקי ישלמו 2 אליפויות העונה בקטגוריה (ג'סטין היל לקח את אליפות המערב).

ביחד עם ההובלה באליפות של אילי טומאק אנו מקבלים שנה מדהימה עבור קאוואסאקי ורוכביה, אין ספק שכבר כמה שנים טובות הם בונים את צוות הרוכבים שלהם ומשקיעים מעל ומעבר והכל בשביל הרגע הזה, אלא אם כן סבטג'י יפשל.

450:

הקרב על האליפות העונה הוא רק בין אילי טומאק שמוביל את האליפות עבור קאוואסאקי ובין ריאן דאנג'י על גבי הק.ט.מ. טומאק ניצח במירוץ הקודם את דאנג'י ראש בראש לאחר שדאנג'י פתח מעולה ומהר מאוד השתלט על ההובלה במרוץ בזמן שטומאק פתח לא טוב והיה צריך לעבור ולעקוף כלכך הרבה רוכבים שבאמת לא היה נראה שיש לו סיכוי על דאנג'י.

אך טומאק צימצם פיגור מטורף של עשר שניות על דאנג'י ולאחר שעבר את האלוף עוד פתח פער של מעל 5 שניות בלי שום בעיה. דאנג'י העונה נראה עייף ועצבני ודווקא הוא הרוכב שהכי לא מראה עצבים ומסגיר את מצב הרוח שלו, אך העונה הזו הייתה כה מתסכלת עבורו. בכל זאת לטומאק יש 9 נצחונות עד כה ולדאנג'י 2 ואני משער לעצמי שהתסכול בתוך ק.ט.מ הולך וגובר ומשתלט על הקבוצה.

למרות הכל אי אפשר להוציא את דאנג'י מהמאבק על האליפות. בכל זאת יש לו פיגור קטנטן של 3 נקודות בלבד, מה שאומר שמספיק שהוא מסיים לפני טומאק והוא יכול להשוות את הנקודות ועם עוד מרוץ אחד שיישאר לאחר סוף השבוע הקרוב הכל יכול לקרות. וזאת כאשר אני יוצא מנקודת הנחה שדאנג'י יתן את כל מה שיש ושאין לו בתוכו ובתוך האופנוע בכדי לחזור ולהוביל את האליפות.

צריך לומר גם כמה מילים על מה שטומאק עשה השנה, כי לאחר כמה שנים בהן טומאק היה פצוע רוב הזמן ולא בכושר שיא היה דיבור על כך שהוא יישאר רוכב עם פוטנציאל אליפות מפוספס, אך טומאק לקח את עצמו בידיים והראה לכולנו מאיפה משתין הדג, בכל זאת 9 ניצחונות בעונה עד כה והיד עוד נטויה.

יותר מזה כנראה שהוא לא יכל לעשות ובקאוואסאקי יכולים לסגור עונה עם שליטה מוחלטת בכל הקטגוריות, שזה חלום רטוב עבור כל יצרן אופנועים באשר הוא.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:38-24.