טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הראלי ספרינט יוצא לדרך בערד: כל הפרטים


   01-05-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ערד לובשת חג ועושה עוד צעד גדול לקראת פתיחת המסלול החדש וסימונה כ"בירת הספורט המוטורי הישראלי". המירוץ ייערך ב-12.5. הכללים המשלימים בפנים

ערד לובשת חג לקראת הראלי ספרינט שייערך בעיר ב-12/05. ראש העיר והמועצה כולה נרתמו לקדם ולסייע ככל שניתן בקיום האירוע. בערד נרשמת התלהבות לאירוח הראליספרינט, במיוחד בזמן זה, לקראת פתיחת המסלול החדש וסימון ערד כ"בירת הספורט המוטורי הישראלי".

לכללים המשלימים בתחרות


גורם המעורה בפרטים מסר למערכת אתר נזימה בהקשר לדמי ההשתתפות במירוץ בסך 900 שקל, כי "ראש ענף העפר, רמי לימון, הצהיר כי הסכום שהוכתב ע"י רכזת ההתאחדות אינו מקובל ולא תואם את החלטות הוועד. רמי פועל להפחתת הסכום וחלק מהמתחרים כבר הצהיר כי ימתין לפרסום הקישור להחלטה לפני החלטה סופית על השתתפות.

עוד נודע כי ביום חמישי נערכה ישיבת וועד מנהל של התאחדות המכוניות והקארטינג, לפי בקשת החשב המלווה. הסיבה העיקרית להתערבות של החשב היא הצהרות חוזרות של יו"ר ההתאחדות, דוד צור, על אי חוקיות התנהלות הוועד ואי חוקיות החלטותיו. יצויין כי גם לישיבה זו, כמו לאחרונות לפניה, זומן גם דוד צור אך הוא בחר להיעדר.

בישיבה, בהשתתפות היועמ"ש החדש של ההתאחדות עו"ד משה מרדלר, הבהיר החשב המלווה כי התנהלות הוועד והחלטותיו חוקיות ותקינות לחלוטין וקרא לחבריו להשלים הסדרת ההיבטים האירגוניים, כולל הקמת וועדות, רענון התוכנית השנתית ואישרור תקנון.

רישום למרוץ

לאירועים נוספים אתם מוזמנים להתעדכן בלוח האירועים באתרתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:09-24.