טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מי יהיה איש הברזל? ה-ATVMX מגיע לאיירון מן


   07-05-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הטורניר מגיע למסלול היוקרתי בעולם באינדיאנה, והרוכבים ניצלו את סוף השבוע החופשי הנדיר לאימונים אבל בעיקר למנוחה וכיף עם המשפחה

טורניר ה-ATVMX‏ 2017 מגיע למסלול האיירון מן באינדיאנה, מסלול שכבר אירח במשך שני עשורים את ה-GNCC. הוא נחשב למסלול היוקרתי בעולם, ומאז 2015 גם מארח את הטורניר הזה.

תומאס בראון, שלקח את המירוץ הראשון באינדיאנה ב-2015, עם 3-1, עבר אז את צ'אד ווינן עם 2-2 ואת ג'וש אפרמן עם 4-3, הוא נחוש ולהוט לעשות זאת שוב. גם השנה יש לתומאס כבר שני פודיומים ומקום בחמישייה הראשונה. תומאס הנרגש אמר: "עכשיו, עם סיבוב אחד פחות, ‏זה נותן לי ושלאר חבריי המקצוענים פחות זמן לעשות את זה. יש כאלו שיגידו שאין לי סיכוי. אבל תסתכלו על טומאק בסופר קרוס, ארבעת הסיבובים הראשונים שלו היו גרועים מאוד, והוא סובב את זה ויש לו צלחת אדומה שני מירוצים לסיום. הכל יכול לקרות ועכשיו יש לי חודשיים פחות להזדמנות הזאת".


על ההכנות סיפר: "זה היה כמה ימים טובים ללא רכיבה. הלכנו ברנדה ואני לטקסס, ושטנו על הנהר. חבר השיג לנו דירה יפה לשהות בה ליד הנהר. עצרנו באוסטין בדרך הביתה.

גם צ'אד וויינן ניצל את סוף השבוע למנוחה וסיפר: "הלכנו לקטוף פטרייה מיוחדת, שפופולרית במערב התיכון. היא גדלה רק 3-4 שבועות באביב. היינו שישה וקטפנו בערך ארבעה קילו מהם. אני מצפה מאוד לאיירון מן. זה מרגיש כמו הפסקה ארוכה, ואני ניצלתי זאת היטב למנוחה".

גוש אפרמן שסיים שלישי במירוץ הראשון באיירון מן ב-2015, הראה שיפור גדול העונה. כמה שינויים בתוכנית החדשה עובדות מצוין בשבילו,והוא מקווה לסיום חזק באינדיאנה. הוא סיפר כי חזר הביתה לאוהיו, וניצל את סוף השבוע החופשי לאימונים. הוא לא עשה כמעט כיף. "לא עשיתי כמעט רכיבה בגלל הגשם, אבל התאמנתי כמו משוגע על האופנוע. אבל הייתי מעדיף לרכב".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:13-24.