טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MXGP: הרלינגס פתח מצוין את היום הראשון


   , מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סיבוב שביעי של התחרות נפתח בלטביה עם קרב מרתק בין הרלינגס לרוכב הגרמני הגל. גם ואן הרביק וגאדג'סר חזק בתמונה לקראת המירוץ השני

סיבוב 7 של ה-MXGP נפתח בסוף השבוע בלטביה. במסלול יפה, בין עצי אורן עם אדמה חולית ורכה, רוכב KTM ג'פרי הרלינגס, ורוכב הוסקוורנה תומאס אולסן, ניצחו במירוץ הראשון של סוף השבוע. בנוסף, ב-EMX250 התקיים המירץ הראשון עם שלושה סיבובים, וג'וסיה נתזקה הוביל בכל סיבוב וטייל לניצחון. מאחוריו היה את האיטלקי לסיארדו.

הרלינגס ניצח בפעם הראשונה מירוץ בMXGP, אחרי שפתח חזק אבל לאורך רוב המירוץ פיגר אחרי המוביל מקס נגל, אבל בסיבוב האחרון לחץ על הדוושה וניצח את המירוץ. במסיבת העיתונאים לאחר מכן אמר: "עבר זמן מה מאז שזכיתי. זה מרגיש טוב מאוד להיות כאן שוב. זה יעזור לי מחר, כי המסלול הזה המפתח הוא להתחיל טוב. אני הולך על זכייה במירוץ עכשיו".

רוכב הוסקוורנה מקס הגל נתן את המירוץ הטוב ביותר שלו העונה. הרוכב הגרמני הוביל לאורך כל המירוץ, ורק בהקפה האחרונה הפסיד את הניצחון להרלינגס. הוא בהחלט יהיה מתחרה רציני על הפודיום מחר.


רוכב ימאהה ואן הרביק, יודע איך לרכב על חול, והוא סיים שלישי כבר שבוע שני ברציפות. הוא הראה כמה מהלכי רכיבה מרשימים ביותר והוא בהחלט מהווה איום על הכתר מחר.

טים גאדג'סר התחיל במקום השלישי, אבל היה בלחץ כל המירוץ על ידי רוכב כזה או אחר, כאשר כל השביעייה הראשונה הייתה די צמודה. לבסוף הוא שמר על קור הרוח וסיים רביעי.

טבלה

1. הרלינגס
מקס נגל
3. ג'רמי ואן הרביק
4. טים גאדג'סר
5. ייבגני בורשייבתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:21-24.