טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MXGP: הרלינגס עם ניצחון ראשון בקריירה


   08-05-207, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רוכב KTM יזכור לנצח את המירוץ בלטביה, שסיפק לו היסטוריה פרטית עם ניצחון ענק כפול: "זה הדובדבן שבעוגה". קאירולי סיים שני ובוברשייב גם על הפודיום

היום השני של ה-MXGP בלטביה יהיה לנצח חרוט בליבם של רוכב KTM ג'פרי הרלינגס ורוכב הוסקוורנה תומאס אולסן, ששניהם השיגו את הניצחון הכולל הראשון בקריירה שלהם בדרג שלהם. בינתיים, אנטוניו קאירולי והגיבור המקומי פאולס ג'ונאס יגיעו לסבב הבא בגרמניה בעוד שבועיים כשהם אוחזים בצלחת האדומה. להרלינגס זה היה סופ"ש של מקום ראשון, עם ניצחון בשבת במירוץ הראשון וניצחון ביום ראשון גם כן.

זה הביא לו את הנצחון הראשון שלו בקריירה בMXGP. במסיבת העיתונאים אמר: "זה הדובדבן בעוגה, הרגשתי טוב במהלך כל סוף השבוע, ואני תמיד מהיר על המסלול הזה. ניצחנו פה כבר בעבר מספר פעמים" . רוכב KTM אנטוניו קאירולי עוזב את לטביה עם הצלחת האדומה. היכולת של האיטלקי להתאושש לאחר פתיחה חלשה, התבררה כקריטית בתחרותיות של ה-MXGP. "אני בסדר, אבל אני לא מרוצה מהתוצאות שלי, אבל זה טוב לאליפות", אמר קאירולי במסיבת העיתונאים. "אני אלחם על הניצחון בכל שבוע ואני מבסוט בסך הכל גם מזה".

רוכב HRC ייבגני בוברשייב, סיים שלישי בסוף השבוע מול כמה מעריצים רוסיים שעשו את הדרך לפינלנד כדי לעודד את בן ארצם. הוא מוכיח שיש לו את המהירות ועלה על הפודיום, אבל הוא דהה בשלבים המאוחרים של המירוץ. "בסך הכל התוצאה היא טובה, אמר בסיום, "אבל צריך לזכור שעברתי פציעה, ואני מצפה להתאושש כשאבריא". במקום הרביעי במירוץ סיים קלמנט דיסל, ואת החמישייה הראשונה סגר פאולין, שסיים שביעי בשני הימים, ובסך הכל יצא מאוכזב מהמירוץ.

ב-GP, לרובה הוסקוורנה תומאס אולסן הייתה משימה בסוף השבוע. הוא סיים ראשון במירוץ ביום שבת, ואת הסיבוב השני פתח חלש וכבר הגיע למקום השמיני, כשהוא יודע שרק מקום שני ייתן לו ניצחון היסטורי ראשון כולל. הוא עשה זאת ואמר סיום: "נשארתי עקבי לאורך כל המירוץ, זה היה קשה ואני מאושר איך שדברים התגלגלו. בשנה שעברה זכיתי פה באליפות אירופה וזה די מדהים שאני מנצח פה GP היום"

הטבלה בלטביה


1. הרלינגס
2. קאירולי
3. בוברשייב
4. קלמנט דיסל
5. פאולין

הטבלה הכללית של האליפות

1. קאירולי 258
2. טים גאדג'סר 251
3. פאולין 220תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:17-24.