טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MOTOGP: ההפתעה של האליפות הגיעה


   10-05-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב הרביעי באליפות מגיע לחרז בספרד כשפדרוסה מדהים את כולם ואף אחד לא יכול עליו. עם זאת, ויניאלס ורוסי עדיין מובילים את הטבלה

הסבב הרביעי באליפות העולם MOTOGP מגיע לחרז בספרד ואיתו גם הפתעה מעולה מבחינת האליפות השנה.

דני פדרוסה לקח את עמדת הפול פוזישן, מזנק מעולה כמו בימים עברו ולוקח את ההובלה, מכאן והלאה אף אחד לא יכול עליו בזמן שאת המקום השני לוקח מארק מארקז שמצליח לשמור על קשר עין עם פדרוסה אך לא באמת לאיים עליו, ודווקא מארקז מהיר כמו תמיד היום כך שפדרוסה באמת מרשים העונה.

חורחה לורנזו מזנק טוב למרוץ ולאט לאט לוקח עוד מקום ועוד מקום למרות שבעקבותיו דולק הצרפתי המשוגע של קבוצת טק 3 שמאז תחילת העונה מאיים על אופנועי המפעל והפעם הוא לא לוקח שבויים והוא לפני רוכבי ימאהה הרשמיים מאבריק ויניאלס וולנטינו רוסי שלא מוצאים בספרד את הרגליים והידיים שלהם כאשר רוסי בסופו של יום מסיים במקום העשירי. פדרוסה מנצח את המרוץ, מארקז שני ולורנזו שלישי עם פודיום ראשון לעונה.

העניין הוא שבניגוד לדעות של פרשנים אחרים, בואו נגיד בעדינות אני לא חושב שימאהה בבעיה, מכיוון שעם כל הצרות שהיו להם כאן עדיין הם מובילים את אליפות העולם ובכלל מרוץ אחד לא יכול לקבוע שיש להם בעיה, בטח לא כאשר את שני המרוצים הראשונים של העונה ניצח רוכב ימאהה רשמי אחד בשם מאבריק ויניאלס וולנטינו רוסי בכלל הוא זה שמוביל את אליפות העולם כרגע ממאבריק ויניאלס, ארבעה מרוצים ועד כה זה ימאהה 1-2 ככה שעדיין המצב לא כזה גרוע, אז באמת שהפעם מספיק עם הקביעות בגרוש וחצי האלו בכל זאת העונה עוד ארוכה ואין אופנוע אחד על כדור הארץ שעובד טוב כל מקום.

לכל מסלול אופנוע ורוכב האופי שלו ויש עוד שיפורים מכל היצרנים שיגיעו בהמשך העונה ומן הסתם אי אפשר לקבוע נחרצות לגבי מה שיהיה בהמשך הדרך.

תוצאות:

1.
דני פדרוסה
2. מארק מארקז
3. חורחה לורנזו
4. יואן זרקו
5. אנדראה דוביציוזו

אליפות:

1. וולנטינו רוסי- (ימאהה) 62נק'
2. מאבריק ויניאלס-(ימאהה) 60נק'
3. מארק מארקז- (הונדה) 58נק'
4. דני פדרוסה-(הונדה) 52נק'
5. אנדראה דוביציוזו-(דוקאטי) 41נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:48-24.