טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פורמולה 1: מרוץ משובח עם קרבות ראש בראש


   15-05-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסיבוב החמישי הגיע לספרד עם הרבה טקטיקה, כאשר הדו קרב בין פטל והמילטון נשאר פתוח לגמרי לקראת הסיבוב הבא במונאקו. טל דשא מנתח

אליפות הפורמולה אחת הגיעה לסיבוב החמישי שלה, שנערך בספרד וסיפקה לצופים מרוץ משובח עם הרבה טקטיקה וגם קרבות ראש בראש.

המליטון בעמדת הפול פוזישן עם פטל לצידו במקום השני כאשר בוטאס שלישי ורייקונן רביעי, ארבעת המתמודדים על אליפות העולם, כמו במרוץ הקודם. פטל היה זה שזינק הכי טוב ולקח את ההובלה במרוץ עם המילטון שהיה שני ובוטאס שלישי, למרות שגרם לתאונה בין רייקונן לבין מקס ורשטאפן בפתיחה של המרוץ, הוא היחידי שנשאר על הגלגלים אגב ונראה שהוא הגורם לכך בכלל.

פטל מוביל את המרוץ עד להחלפת הגלגלים הראשונה שם הוא מפסיד להמילטון, אך בסופו של דבר מוצא בחזרה את הדרך להוביל את המרוץ והכל היה נראה סגור עד שתאונה של שטפל ואנדורן גרמה למכונית הבטיחות לצאת וסגרה את הפערים כמו גם עצירה להחלפת גלגלים של המליטון ששינתה את המשחק.

צילום: www.f1fanatic.co.uk

בסופו של דבר הכל הגיע לקראת סוף המרוץ והמליטון הצליח לעבור את פטל ולנצח את המרוץ השני שלו העונה והרבה תודות לבוטאס שהיה הראשון לעכב את פטל וגם לפליפה מאסה אשר עיכב את פטל גם הוא וגרם לנהג הגרמני לאבד את כל הסיכויים להילחם על הניצחון במרוץ. ובכל זאת המליטון עשה עבודה מצויינת וכל אחד משני הנהגים הללו יכל לקחת את הניצחון מה שמראה עד כמה הפרארי והמרצדס קרובים אחד לשני מבחינת הביצועים וגם יכולות הנהגים.

בוטאס אגב לא סיים את המרוץ לאחר תקלה כלשהיא שגרמה לאש לפרוץ מהקרביים של המכונית. המקום השלישי הלך לדניאל ריכרדו מרד-בול שדי נהנה מהפרישה של רייקונן ובוטאס וסיים יותר מדקה מאחורי המליטון ופטל, פער עצום וברד-בול לחוצים מתמיד לאחר שהם לא מצליחים למצוא את הנוסחה הנכונה להתמודד על אליפות העולם בארבע השנים האחרונות.

לאחר חמישה מרוצים אנו עם 2 נצחונות לפטל, שניים להמילטון ואחד לבוטאס, האמת שגם קימי כנראה יכול בתנאים מסויימים להביא ניצחון, אז למעשה יש לנו מערכה מלאה של פרארי מול מרצדס. פטל מוביל את אליפות העולם על פני המליטון בשש נקודות בודדות כך שבסופו של יום הכל פתוח ופטל והמליטון יהיו חייבים לזנק מעמדה טובה במרוץ הבא שיערך ברחובות מונאקו.

תוצאות:

1. לואיס המילטון
2. סבסטיאן פטל
3. דניאל ריכרדו
4. סרחיו פרז
5. אסטבן אוקון

אליפות לאחר 5 סבבים:


1. סבסטיאן פטל- (פרארי) 104 נק'
2. לואיס המילטון- (מרצדס) 98 נק'
3. ואלטרי בוטאס – (מרצדס) 63נק'
4 קימי רייקונן- (פרארי) 49נק'
5. דניאל ריכרדו- (רד-בול) 37נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:37-24.