טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
עיצוב מחודש ומנוע משודרג: הסוזוקי החדש


   16-05-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הדגם החדש של החברה היפנית,ה-Suzuki GSX-S750, מציע עיצוב מעודכן ודינמי ומנוע חזק וחסכוני. מחיר מיוחד להשקה. ידיעה פרסומית

קבוצת "עופר-אבניר", יבואנית אופנועי סוזוקי לישראל, מעדכנת את ליין אופנועי הנייקד של סוזוקי היפנית, ומשיקה בישראל בימים אלו דגם חדש Suzuki GSX-S750. הדגם החדש צפוי להחליף בסגמנט הנייקד, את הדגם היוצא סוזוקי GSR750. ה- Suzuki GSX-S750 מציע שורה של יתרונות על פני הדגם היוצא, מעיצוב מעודכן וקרבי, דרך מנוע משודרג המותאם לתקני יורו 4, מערכות עזר אלקטרוניות כסטנדרט ועדכוני שלדה המעניקים חווית נהיגה דינמית ובטוחה יותר.

מחירו של האופנוע המחודש יעמוד על 68,957 ₪ (לפני אגרות). לרגל ההשקה, (במסגרת המבצע הנוכחי של סוזוקי המעניק הנחה של 10% על מס' דגמים נבחרים) יוצע דגם ה-GSX-S750 במחיר של 61,957 ₪ בלבד, וזאת ל- 10 היחידות הראשונות שימכרו.

ה-GSX-S750 החדש, נשען בבסיסו על הדגם הספורטיבי GSX-R750, ומצטרף בכך למשפחת ה-GSX המפוארת, ששורשיה מתחילים בהשקת ה-GSX המיתולוגי לפני כ- 37 שנים, בשנת 1980. הדגם החדש מציע שילוב מנצח בין מראה חיצוני אגרסיבי של אופנוע סטריט-פייטר חדש ומעודכן, לבין אופי פנימי נוח וידידותי לרוכב, המקל עליו ברכיבה. תערובת ייחודית זו מציעה איזון נדיר ואופנוע המסוגל לבצע כל משימה נדרשת באופן ראוי, מרכיבה בכרך העירוני תוך התנהלות יומיומית, או רכיבה ספורטיבית בכבישים מפותלים ואפילו רכיבת תיור לטיולים ארוכים. התוצאה הכללית מהעדכון הנרחב שזכה לו ה-GSX-S750 החדש, היא חבילת יכולות, מאפיינים וביצועים מובילה, שמציעה את הקונספט המאפיין את רוב דגמי היצרנית - Best Value For Money.כחלק מחידושי הדגם, זכה המנוע לשלל שינויים כדי להתאימו לתקן היורו 4 החדש, ובתוך כך עלה הספקו ל-113 כ"ס המושגים ב-8500 סל"ד, המומנט עלה ל- 8.3 קג"מ המושגים ב- 9000 סל"ד וצריכת הדלק שלו שופרה לכדי 20.4 ק"מ לליטר. מערכת הבלימה כוללת כעת קאליפרים רדיאליים חדשים של Nissin בעלי 4 בוכנות כל אחד, זרוע אחורית חדשה, חישוקי גלגלים חדשים, מתלים מעודכנים, כידון חדש ולוח שעונים חדש, הנשלט כעת מכפתורי הכידון, זהה ללוח של האח הגדול ה-GSX-S1000.

כחלק מחידושי הדגם, זכה המנוע לשלל שינויים כדי להתאימו לתקן היורו 4 החדש, ובתוך כך עלה הספקו ל-113 כ"ס המושגים ב-8500 סל"ד, המומנט עלה ל- 8.3 קג"מ המושגים ב- 9000 סל"ד וצריכת הדלק שלו שופרה לכדי 20.4 ק"מ לליטר. מערכת הבלימה כוללת כעת קאליפרים רדיאליים חדשים של Nissin בעלי 4 בוכנות כל אחד, זרוע אחורית חדשה, חישוקי גלגלים חדשים, מתלים מעודכנים, כידון חדש ולוח שעונים חדש, הנשלט כעת מכפתורי הכידון, זהה ללוח של האח הגדול ה-GSX-S1000 .

מערכת NAZZIMA אינה אחראית על המחיר ו/או התוכן ו/או טיב ו/או איכות המוצר, אשר ניתן על ידי בית העסק ובאחריותו הבלעדיתתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:30-24.