טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
גאס גאס השיקה את הדגמים החדשים ל-2018


   17-05-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

החברה השיקה בספרד את דגמי האנדורו הדו פעימתיים, EC250 ו-EC300. הנגישות המכנית קלה ומתאימה לכל סוגי הרוכבים. "הצדיקו את הציפיות"

ההמתנה נגמרה עבור אוהבי גאס גאס, כאשר החברה משיקה את דגמי האנדורו הדו פעימתיים של 2018, בצעד גדול קדימה מבחינת החברה . במסיבת עיתונאים בספרד השיקה החברה את שני הדגמים החדשים שלה, שניהם דו-פעימתיים: EC250 ו-EC300. במסגרת פרויקט הפוניקס שלה, גאס גאס מפציצה עם הדגמים החדשים, שבאמת נראים כנותנים תמורה הולמת והיו שווים את הציפייה.

"הרושם הראשוני הוא טוב", אמר ג'ון פרסון שהיה בהשקה בספרד. "חיכינו בסבלנות למלאי החדש של גאס גאס והוא מגיע בזמן".

לדבריו, "לקחתי את הדגם החדש והדו פעימתי למבחן רכיבה, ואני יכול להגיד שהכל מרגיש ברכיבה בדיוק כמו שזה אמור להרגיש. ובשביל אופנוע חדש זה ממש לא פשוט להרגיש ככה בפעם הראשונה. גאס גאס הביאו אופנוע שתואם את הציפיות".

הדגמים החדשים, EC250 ו-EC300, מעוצבים סביב שלדה מרכזית, בשילוב גיאומטריה חדשה ברמה הגבוהה ביותר. הגז החדש נותן קלילות ורגישות ברכיבה. הנגישות המכנית קלה ומהירה, ומתאימה לרוכבים מכל הרמות על פני הספקטרום הרחב בעולם האנדורו, הן מקצועי והן חובבני, בזכות הרב גוניות שלה, הכח וקלות הרכיבה.

יש גם מערכת פליטה חדשה, מערכת קירור עם רדיאטורים חדשים וחזקים יותר, וכן קלאץ' חדש עם ציפוי עמיד יותר ומערכת שימון יעילה יותר.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:04-24.