טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ברוכים הבאים לג'ונגל


   17-05-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרד בול מינרס יתקיים זה הפעם השנייה בג'ונגלים של ברזיל. מיטב הסופרסטארים יתחרו במסלול מטורף שיכלול כמה מהאתגרים הכי גדולים שיש בעולם

הרד בול מינרס הוא הגרסה הדרום אמריקאית של הרד בול רומניאקס, אירוע האנדרורו הקשוח בעולם. האירוע יתקיים זה הפעם השנייה, בעקבות ההצלחה של המהדורה הראשונה של השנה שעברה, שהתקיימה באפריל 2016, אז השתתפו סופרסטארים כמו ג'ארויס, גומס ובולטון, שהתחרו בג'ונגלים של ברזיל, לצד כישרונות מקומיים עולים.

הפעם, במהדורה השנייה של המירוץ, תכלול אתגרים חדשים וקיצוניים יותר עבור הרוכבים ועבור הקהל. המסלול יכלול שבילים חדשים לחלוטין שטרם רכבו עליהם, שיכללו 80% מכלל המסלולים, שיישארו בסוד עד ממש לפני האירוע. 20% הנותרים יכללו בין היתר גם מסלולים אגדיים כמו שביל הנחש, או פטר גרין. המירוץ יכלול כ-600 ק"מ של שבילים אדירים בזמן רכיבה משוער של 25 שעות. כמה מהאתגרים הטכניים הכי גדולים כמו "שביל הדב", "מים מלוכלכים", ו"יום הולדת שמח", יחכו לרוכבים במאי.

בשנה שעברה, בתום מירוץ מטורף שהגיע לקו הסיום עם שבעה רוכבי על, הספרדי גומז לא איכזב. הוא פשוט שלט בצורה נפלאה והצליח לרשום ניצחון נפלא, לאחר שליטה ברורה לאורך כל היום. כבונוס, הוא זכה להיות הראשון שעושה זאת בבלו הוריזונטה, בברזיל.

גרהם ג'רביס אמנם התחיל את היום הרביעי במצב רוח טוב, אבל טעות יקרה שמה קץ לתקוות שלו לזכות. בסופו של דבר הוא סיים את המסלול, לא לפני שהתעכב בגלל שנגמר לו הדלק, כ-15 דקות לפני תום המקצה היומי, מה שהביא אותו למקום השני.

פול בולטון ופיליפ שולץ התחרו על המקום השלישי, ולאחר שהיו צמודים לאורך כל הימים האחרונים, בסופו של דבר בולטון היה זה שסגר את הפודיום, בהפרש של דקה אחת בלבד.

צילום: www.redbullminasriders.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:08-24.