טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ATVMX: ג'ואל הטריק עם ניצחון בכורה


   17-05-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

חודש אחרי המירוץ האחרון, האליפות חזרה בגדול למסלול האיירון מן באינדיאנה. בתום קרב צמוד, סיבוב ראשון מצוין הספיק להטריק לניצחון ראשון העונה

אחרי כמעט חודש מאז המירוץ האחרון, חזרה אליפות העולם במוטוקרוס, ה-ATVMX, והתקיימה בתנאי מזג אוויר מעולים, במסלול האיירון מן שבקרואפורדוויל, אינדיאנה. בסיומו ניצח לראשונה העונה הרוכב ג'ואל הטריק. אמנם שני רוכבים נוספים,רסטרלי ובראון החליקו מעט מתחת לרדאר, אבל הם שמרו על מירוץ מצוין. רסטרלי סיים שלישי, כאשר בראון וגנוסאה סיימו גם הם בחמישייה הראשונה.

"זה היה מירוץ עם קצב קשה, וידעתי שזה לא הולך להיות פשוט", אמר הטריק בסיום. "ווינן ואני היינו צמודים, אבל אני מרוצה מהמוטו הראשון. עשיתי כמה הקפות יפות, ואני מקווה שאשתמש בזה במירוץ הבא".

ההולשוט של הסיבוב השני היה כמעט זהה לראשון, עם הטריק ווינן ראש בראש. רסטרלי עקף את ווינן בדרך למקום השני, ואז עבר להוביל. אבל זה לא לקח יותר מידי זמן להטריק לחזור ולהוביל. ווינן החל לצמצמם פערים עם רסטרלי.

"המסלול היה מעט חלקלק במוטו השני, ולכן הייתי צריך לעשות כמה מהלכים אגרסיביים כדי להיצמד לצמרת מהר", אמר ווינן. "ההולשוט היה נוראי, והייתי צריך לצאת מזה מהר וחזק יותר,.

בעוד ההתחלה של ווינן לא הייתה מזהירה, גינוסאה, השתפר מאוד מהמירוץ הראשון ונצמד לחמשייה המובילה. ווינן המשיך להיות שלישי בהקפות הראשונות, אבל החל לרכב אגרסיבי יותר ככל שהמירוץ התקדם. כשווינן החל לצבור תאוצה, זה היה מאוחר מידי כי הטריק כבר תפס פער רציני.

ווינן התקדם במהירות, אבל הטריק ניצח בפעם הראשונה העונה עם 2-1 כולל. ווינן סיים שלישי, ורסטרלי סיים את תמונת הפודיום.

צילום: http://atvmotocross.com

"המסלול היה מעט חלקלק במוטו השני, ולכן הייתי צריך לעשות כמה מהלכים אגרסיביים כדי להיצמד לצמרת מהר", אמר ווינן. "ההולשוט היה נוראי, והייתי צריך לצאת מזה מהר וחזק יותר".

בעוד ההתחלה של ווינן לא הייתה מזהירה, גינוסאה, השתפר מאוד מהמירוץ הראשון ונצמד לחמישייה המובילה. ווינן המשיך להיות שלישי בהקפות הראשונות, אבל החל לרכב אגרסיבי יותר ככל שהמירוץ התקדם. כשווינן החל לצבור תאוצה, זה היה מאוחר מידי כי הטריק כבר תפס פער רציני.

ווינן התקדם במהירות, אבל הטריק ניצח בפעם הראשונה העונה עם 2-1 כולל. ווינן סיים שלישי, ורסטרלי סיים את תמונת הפודיום.

טבלת המירוץ

1. הטריק
2. צ'אד ווינן
3. ג'פרי רסטרלי

הטבלה הכללית


1.ווינן. 166 נקודות
2.הטריק 151 נקודות
3. בראון 131 נקודות
4. גנוסה 122 נקודות
5. רסטרלי 122 נקודותתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:33-24.