טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הגלדיאטורים מגיעים: מוטוקרוס אמריקה נפתחה


   22-05-2017, טל דשא    
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחרי עונת סופרקרוס פסיכית חשבנו שראינו הכל. אז טעינו. הזירה הייתה פנויה אחרי הפרשיה של דאנג'י, וקיבלנו חגיגה של פתיחה ב-250 וב-450

לאחר עונת הסופרקרוס הפסיכית מגיעים הגלדיאטורים לסבב הראשון של אליפות המוטוקרוס האמריקאית בחסות לוקאס אוייל ואיזו חגיגה ציפתה לנו. קן רוקזן עדיין פצוע ולא ידוע אם יחזור בכלל להתחרות. ריאן דאנג'י אלוף הסופרקרוס 4 פעמים ואלוף המוטוקרוס האמריקאי 3 פעמים פרש לכן הזירה פנויה.

250


מרוץ 1:


אדם סיניסירולו לוקח את ההולשוט לפני שון קנטרל וזאק אוזבורן . אוזבורן עובר את קנטרל שנופל לידיו של ארון פלסינג'ר וגם מפסיד לו את המיקום. פלסינג'ר חם אש ורוצה את הניצחון, הוא נותן בגז ומגיע לאוזבורן שבעצמו כבר על סיניסירולו ושלושתם מהירים בהרבה משאר הרוכבים. אוזבורן נכנס לעקיפה על סיניסירולו שמחזיר לאוזבורן עקיפה וכך הם נלחמים האחד בשני עד לרגע בו אוזבורן מחליט שדי ומגביר את הקצב עד לניצחון של המרוץ הראשון בעונה. סיניסירולו מסיים שני, פלסינג'ר שלישי לפני אלכס מרטין במקום הרביעי וקולט ניקולס שסוגר את החמישייה הראשונה.

מרוץ 2:


זאק אוזבורן לוקח את ההולשוט כאשר סיניסירולו וסבטג'י שני ושלישי עם מאבק תוך קבוצתי חזק על המקום השני עד שמגיע הרגע בו סבטג'י מצליח לנער מעליו את סיניסירולו. סבטג'י מוצא את המהירות הנחוצה לתפוס את אוזבורן וגם מצליח לעבור אותו, להזכירכם אוזבורן לקח את אליפות הסופרקרוס מידיו של סבטג'י שמצידו רוצה נקמה, אך אוזבורן מהיר וטוב ממנו בכל פרמטר אפשרי היום.

אוזבורן לא מוותר , חוזר חזרה והם נאבקים האחד בשני עד לרגע בו אוזבורן שוב מוצא עוד קצת מהירות ובורח קדימה, מרשים. אלכס מרטין לא פתח טוב את המרוץ אך הוא מהיר ומגיע עד לסבטג'י, עובר אותו ועולה למקום השני. סבטג'י בצרות וכאן לא נגמרת המלחמה שלו היום כאשר הוא נופל לידיהם של ארון פלסינג'ר ובם קבוצתו סיניסירולו ביחד עם אוסטין פורקנר שגם הוא רוכב עבור קאוואסאקי.

פורקנר יוצא מהקרב הבתוך קבוצתי המשולש הזה עם ידו על העליונה ומצליח להגיע ולעבור את אלכס מרטין כאשר אחיו של אלכס, ג'רמי מרטין שרוכב עבור גייקו הונדה מגיע גם הוא לאלכס ועובר אותו. אוזבורן מנצח את המרוץ השני של העונה ושל היום.

צילום: www.promotocross.com

450


מרוץ 1:


ממלא המקום של קן רוקזן הפצוע, כריסטיאן קרייג מזנק מעולה ולוקח את ההולשוט עם מרווין מוסקין והרוקי קופר ווב מאחוריו. טומאקל פתח טוב אך הוא מהיר מאוד ומגיע חיש מהר לווב שעדיין צריך לצבור נסיון לפני שיוכל לעקב את טומאק שטס לכיוונו של מרווין מוסקין שבעצמו מוביל כעת את המרוץ לאחר התרסקות של קרייג. טומאק לא מתרגש ממוסקין ומציק לו עד לעקיפה שמגיעה גם מגיעה ומכאן והלאה טומאק מתחיל לפתוח פער בקצב מהיר ביותר עד שטעות גורמת לו להתרסק.

צריך להבין שטומאק כה מהיר עד שלמרות ההתרסקות שממנה הוא קם וחוזר למרוץ, הוא עדיין ראשון ועוד מנצח עם פער של 15 שניות ממוסקין, טרוף מוחלט. בן קבוצתו של טומאק שהראה יכולת מעולה במרוץ הסופרקרוס האחרון לא מזמן נמצא בתקופה מעולה והוא במקום השלישי מאחורי מוסקין ולפני קול סילי כאשר קופר ווב מסיים חמישי לא רע בכלל עבור מרוץ ראשון בקטגוריה.

מרוץ 2:


ג'וש גרנט מרביץ פתיחה מהסרטים ולוקח את ההולשוט לפני מוסקין ובארשה. טומאק פותח לא טוב כהרגלו משכבר הימים אך כרגיל הוא טס קדימה עובר ותופר את כל מי שבדרך , מגיע לווילסון במקום החמישי ושני הרוכבים הללו מדיחים חד משמעית את ברוק טיקל מהמקום הרביעי כאשר בסופו של דבר טומאק יוצא עם המקום הרביעי ומהר מאוד מגיע ועובר את בארשה.

גרנט רוכב מעולה היום ולוקח למוסקין קצת יותר מחצי מרוץ לעבור אותו וכאשר הוא עושה זאת טומאק בעצמו לא מבזבז זמן ועובר את גרנט כך שהקרב על הניצחון הוא שוב בידיים של שני רוכבי העל הללו. מוסקין וטומאק נלחמים, טומאק מתחיל להיות לחוץ לעבור את מוסקין והולך על קו חיצוני בתוך פניה שמאלה, למרות שהחיצוני יותר איטי טומאק מגיע כלכך מהר ופותח גז כלכך מוקדם שהוא פשוט נורה מהפניה כמו קליע ועובר את מוסקין במהירות אדירה ועם מהלך מפתיע ומשוגע לחלוטין, מדהים.

טומאק מנצח את המרוץ השני של העונה ושל היום, מוסקין שני וגרנט שוב שלישי, בדיוק כמו במרוץ הראשון והתקווה היא שגרנט יצליח לחתום קבע על הפודיום העונה, רוכב מעולה שהיה פצוע רוב הקריירה של

תוצאות משולבות:

250:

1. זאק אובורן- 1/1
2. אלכס מרטין- 4/4
3. ארון פלסינג'ר- 3/5
4. אדם סיניסירולו- 2/8
5. אוסטין פורקנר -11/2

450:

1. אילי טומאק- 1/1
2. מרווין מוסקין- 2/2
3. ג'וש גרנט- 3/3
4. דין ווילסון- 10/4
5. ברוק טיקל – 7/

אליפות לאחר סבב 1:

250:

1. זאק אוזבורן- (הוסקוורנה) 50נק'
2. ארון פלסינג'ר- (ימאהה) 36נק'
3. אלכס מרטין-( ק.ט.מ) 36נק'
4. אדם סיניסירולו-(קאוואסאקי) 35נק'
5. אוסטין פורקנר- (קאוואסאקי) 32נק'

450:

1. אילי טומאק- (קאוואסאקי) 50נק'
2. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ) 44נק'
3. ג'וש גרנט- (קאוואסאקי) 40נק'
4. דין ווילסון- (הוסקוורנה) 29נק'
5. קופר ווב-(ימאהה) 28נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:30-24.