טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MXGP: קאירולי ניצח את המירוץ בגרמניה


   24-05-2017, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחרי יומיים של רכיבה בגרמניה, הרוכב האיטלקי הלא נגמר השיג את הניצחון ה-80 בקריירה והגדיל את הפער בפסגה ל-44 נקודות

רוכב KTM אנטוניו קאירולי לקח במירוץ ה-MXGP בגרמניה את הניצחון ה-80 שלו בקריירה ב-GP, ושמר על הדגל האדום לקראת המירוץ בצרפת. רוכב סוזוקי ג'רמי סוויר השיג ניצחון יפה, שני בקריירה ב-MX2.

קאירולי העפיל שוב לצמרת ה-MXGP עם הישג אישי מרשים בקריירה, הוא הגדיל את הפער בפסגה ל-44 נקודות, בתחילת שני המירוצים קאירולי לקח את ההולשוט, אבל במירוץ הראשון הוא איבד את ההובלה לאחר מאבק וסיים שני. קאירולי ידע שניצחון במירוץ השני ייתן יסדר לו את הניצחון הכולל, וזה בדיוק מה שהוא עשה.


קאירולי אמר במסיבת העיתונאים לאחר המירוץ: "התחלתי טוב היום, ועל זה בדיוק אחנו עובדים קשה. אני שמח גם שהגדלתי את פער הנקודות. זה מסלול מאוד מיוחד בשבילי כאן בגרמניה, והוא אחד האהובים עלי. אני כבר מצפה ל=GP הבא בצרפת, יהיו בטוח הרבה אוהדים ויש שם מסלול מנחמד".

רוכב KTM ג'פרי הרלינגס, התחיל מצוין במירוץ הראשון, עקף את הרלינגס, ולקח את הדגל המשובץ. אבל במירוץ השני הוא גילה חוסר יציבות, ולא הצליח לסגור את הפער מקאירולי. הוא אמר: "התחלתי טוב בסיבוב הראשון, אבל בשני זה כבר היה קשה לי ושרפתי המון אנרגיה. לא סתם קאירולי הוא אלוף שמונה פעמים, הוא רוכב גדול".

http://www.mxgp.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:07-24.